Eat Locals (2017)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Eat Locals (2017)

Post by Salvador » 22 Jul 2017, 15:25

Image

Genre Horror, Action, Comedy

Storyline: In a quiet countryside farmhouse, Britain's vampires gather for their once-every-fifty-years meeting. Facing difficult times and with their glory days long gone, the eight undisputed British vampire overlords gather up for their semi-centennial meeting, however, before the break of dawn, there will be blood. And corpses. Lots of them.

Director: Jason Flemyng
Writer: Danny King
Stars: Charlie Cox, Freema Agyeman, Mackenzie Crook, Vincent Regan, Tony Curran, Dexter Fletcher, Nick Moran



User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Eat Locals (2017)

Post by Inferno » 25 Jul 2017, 14:33

Pogledao jučer. Elementi komedije jako slabo funkcioniraju. Radnja je na prvi pogled dosta jednostavna, ali kako sve više film ide, povećava se broj zanimljivih obrata. Na prvu me film privukao zbog zanimljive palete glumaca(npr. glavni glumac serije Daredevil, te ona žemska iz Docotor who-a), ali me zadržao upravo svojom atmosferom i dinamičnom radnjom. Nisu svi glumci baš na razini, ali nije nešto nepodnošljivo. Samo mi se u filmu najviše nije svidjela upravo crno-bijela karakterizacija većine likova. Također i kao horor ne funkcionira previše dobro osim samog motiva vampira i nešto malo makljažice. Prepotučio bih da pogledate makar zbog par zanimljivih likova i oke radnje, kraj nije loš također. Ove kao maske vampira su malo surove i old skul ali imaju nekakv stil koji je jednostavan i dosta dobro se uklapa u stil filma kao nekakve soft horror akcije. Ostavljeno je čak i dosta potencijala za natavak, u što sumnjam da će se ostvariti, ali ne bih imao ništa protiv.
Dojam: 6 / 10

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Eat Locals (2017)

Post by Salvador » 25 Jul 2017, 14:51

Hvala na recenziji filma. btw, nitko nije ni skužio da je to redateljski prvijenac od poznatog engleskog glumca Jason Flemynga. U puno filmova je s njima i glumio, recimo s Dexter Flecherom I Nick Moranom je glumio u Lock, Stock and Two Smoking Barrels, tako je i okupio oko sebe cool ekipicu.

Post Reply