The Ritual (2017)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Ritual (2017)

Post by Michel » 03 Mar 2018, 21:22

E pa no, ti esktremni. Što je najgore, velik dio njih nisu pravi horor fanovi mislim glupo mi je da sad brojim krvna zrnca, ali jednostavno čitajući to vidim iz upisa. Dizanje nekih filmova skroz čudnih pitaš se što se događa a pritom spuštanje i govorenje za neke horoe da su dno dna i smeća, a ti horori imaju i dobru režiju, atmosferu, glumu jednostavno svaki dugotrajni horor fan bi trebao to prepoznat. Evo, ja ne volim The Descent nije mi sjeo, ali film sigurno nije dno dna. I atmosferičan je, i ima jake ženske likove kao što bi trebali imati većina horor filmova, ali jednostavno mi nije legao.

A tamo ljudi idu iz krajnosti u krajnost. Kažem, točno se vidi po upisima ko poznaje horor žanr, a tko ne. Šteta je samo što tamo uopće nema razgovara o starijim hororima, ničega i kada bude, nitko se ne želi uključit jer valjda nisu dovoljno upoznati sa njima čast izuzetcima.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The Ritual (2017)

Post by HorrorHR » 04 Mar 2018, 20:23

vrlo dobro, stavim tekst sutra nadam se

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: The Ritual (2017)

Post by boyko » 22 May 2018, 08:19

bolje od očekivanog.
jako dobra atmosfera sve do samoga kraja dok se ne otkrije kaj ih to proganja. malo sam ostal razočaran njegovim izgledom pa mi je pal ugođaj pred završnicu al nema veze, dobro je ispalo.
lokacija je super.
7,5/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Post Reply