Leatherface (2017)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Leatherface (2017)

Post by dr_gonzo » 22 Sep 2017, 20:37

A bogme za sada su se ostvarile moje crne misli ni da od ovog filma nema ništa...kako govore prvi dojmovi preko bare. Sad još da ga ja pogledam...pa da vidimo stvarno stanje stvari.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Leatherface (2017)

Post by HorrorHR » 22 Sep 2017, 21:12

43 minute za sada u filmu, jeeeezzzz

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Leatherface (2017)

Post by HorrorHR » 22 Sep 2017, 22:12


filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Leatherface (2017)

Post by filmofil » 26 Sep 2017, 20:28

teško mi je bilo ovo gledati u kontekstu tcm franšize jer, iako film nije smeće, nema nimalo atmosfere teksaškog masakra. ovo je potpuno nepotrebno i ne daje ništa novo kanonu tcm-a, mladi leatherface je potpuno nezanimljiv i priča o tome kako je postao što je postao je užasno zbrzana, naivna i bezvezna.

ne mogu reći da je film loš ili dosadan jer je vrlo dinamičan i ima par zanimljivih ubojstava, ali ovo jednostavno nema veze s naslovom filma. još od 2003. čekam nešto zadovoljavajuće, remak je bio odličan, onaj prequel nakon toga solidan, ali zadnja 2 filma su samo iskorištavanje imena franšize da bi se zaradila neka sića. ne vidim ovdje trud ni volju od autora da se napravi nešto kvalitetno.

šteta jer ovakve pizdarije dodatno zakopavaju nešto što ima puuuuno više potencijala, samo da se sposobni ljudi uhvate toga.

tipa za predstojeći halloween se nimalo ne bojim jer znam je danny mcbride veliki fan serijala, a i vraća se jamie lee curtis, to sve nosi neku težinu i daje projektu na relevantnosti. leatherface je sniman u bugarskoj i izgleda ko glupi naštancani slasher, bez glave i repa.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Leatherface (2017)

Post by HorrorHR » 26 Sep 2017, 21:18

,eni ovo kao random direkt na dvd horor, jedan od - i onda ubaceno kao reda radi TCM ;)

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Leatherface (2017)

Post by filmofil » 26 Sep 2017, 21:41

baš to. mogli su nazvati bilo koji slasher leatherface i bilo bi isto.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Leatherface (2017)

Post by boyko » 26 Sep 2017, 23:09

totalno nepotrebno je bilo snimanje ovog. bzvze su to odradili, onak s pol kurca čisto da se zgrnu neke pare. radnja mi je totalna pušiona bez apsolutno ikakvog ugođaja. donekle su mi oke zadnjih petnaestak minuta, sve ostalo nula bodova.
4,5/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Leatherface (2017)

Post by GreenHornet » 06 Nov 2017, 16:17

Uradak za pogledati, solidno ubiti vrijeme i zaboraviti jako brzo.
Prepun gresaka, nelogicnosti i rupa u prici, ali ocekivano-dosta krvavih i brutalnih scena,solidni likovi, uz finu dozu napetosti jer se tek nakon nekog vremena skonta tko je Leatherface.
Moze proci za pratiti dok tipkate poruke ili gledate usput nesto na tv-u.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 07 Nov 2017, 13:04

A bolje da ga nisu snimili.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: Leatherface (2017)

Post by Mr. Pest » 10 Dec 2017, 00:09

Devil's Rejects + TCM = Leatherface

Devil's Rejects mi je bez ikakve konkurencije najbolji Zombijev film, a izgleda da nisam jedini jer je čitava prva polovica soldina kopija tog filma. Hrpa bolesnika uključujući i Leatherfacea bježi s psihijatrije dok im je murja za petama, atmosferičnost vrelih texaških cesta, odlične scene nasilja i više nego solidna gluma (Lily Taylor, Jessica Madsen) daju naslutiti da se radi o iznadprosječnom nastavku ove već izmrcvarene franšize.
Skoro da bi i bilo tako samo da u zadnjih 30 minuta ne dolazi do twista koji je šamar u lice gledatelju i koji čitav film srozava na razinu TCM 3D-a. Karakter, izgled i motivacija Leatherfacea su besmisleni i zanemaruju sve što smo saznali iz prethodnih nastavaka tako da će oni koji očekuju i mrvicu kontinuiteta ostati grdno razočarani.

No ipak ne smatram da je film čisto gubljenje vremena, netko kome je ovo prvi pogledani TCM film mogao bi ostati i ugodno iznenađen...

5/10
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.

Post Reply