Wishmaster

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Wishmaster

Post by john_constantine » 16 May 2007, 17:52

E, baš sam neki dan htio gledati wishmaster, pa se sjetim DVD - a gdje su svi nastavci. Idem gledati prvi dio, zanimljiv krvavi početak za čudovištima i sve to. I sve se zalomilo kada skužim da imam loš dvd - svakih pet minuta vrati se na početak, a na dvd - playeru je šarena slika. :roll: I sada moram skidati sve nastavke.

Kakav je taj serijal? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 16 May 2007, 20:41

meni je negde na 6,7 mestu omiljenih horora,,i to sve zbog onog djina covek je faca,ustvari nije covek, a uvek ih zajebe u bilo kojoj zelji ,,,,zanimljiva ideja ,to je prvo sto mi se svidelo,a 4 deo pocinje da se malo zanosi u stranu i mesa malo prophecy sa wishmasterom, to mi se nije svidelo i iznerviralo me :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Wishmaster

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 14:32

john_constantine wrote: Kakav je taj serijal? :wink:
Upravo sam završio sa serijalom.
Jedinica je vrlo dobra, dobre ideje , dosta dobra priča , solidna režija i dobri efekti. Preporučam svima koji vole filmove tipa Nightmare on Elm street i Hellraiser.

Dvoka je loš nastavak, lošije ideje, loša priča, bar solidna režija i s obzirom da je budget jeftin efekti su loši. Ima par dobrih scena poput killa s rešetkama u zatvoru, odvjetnika koj je sam sebe pojebao i klaonice u kasinu. Ali film ti je u svemu lošiji od orginala.

Trojka je teen horror. Glupa priča , glupi likovi i glupi kraj. Jedino je malo zabavnija od dvojke i ima bolje killove od dvojke . Ima iTrash zabavne završne scene s anđelom Michaelom u tjelu heroininog dečaka s mačem od plastike :lol: .

Četvorka je najbolji nastavak. Jedino mi smetalo što je film sapunica u par djelova. No ovdje je priča bolja i pametnija nego u nastavcima. Imamo par dobrih scena poput šore iza strptiz bara, šore u šumi sa mačevima iz Power Rangersa i dosta dobar kraj.

Dali ima ikakvih glasina o Wishmaster 5?
Dali je itko gledao ijedna film iz serijala osim mene ?

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 Jun 2007, 16:18

Gledao...ali prvi dio je odličan...no dogodilo se sa nastavcima isto što i sa Hellraiser serijalom (najbolji dio oba serijala jeste Djinn i Pinhead)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 28 Jun 2007, 16:51

prvi dio je super, ostala tri su jadna
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 28 Jun 2007, 22:38

meni jw drugi dio također dobar
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 22:46

Freddy wrote:meni jw drugi dio također dobar
Pa ja sam možda pretjerao u svojoj recenziji, ali dvojka je recimo ok. Priča i ostali elementi su slabiji nego u orginalu. No i dalje imamo Andrew Divoff u ulozi Djinna , a u budučim nastavcima ga nismo imali a oni drugi koji su glumili Djinna nisu bili Divoff ni do koljena. Dobra je scena klaonice u kasinu, ali šteta što debilno završava film.
Ali svi u Wishmaster nastavci su loši usuprot orginalu i išli su direkltno na video. Meni je najbolji nastavak bio četvorka, zato što je bila pametnija i imala malo bolju priču od dvojke i trojke.
Koj je vama nastavak bio najbolji, od ova tri?

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Wishmaster

Post by GreenHornet » 18 Jun 2012, 10:35

vidi,vidi-ovo je vrlo dobro.
solidna prica,iznenadujuce dobra gluma,par odlicnih scena i fora sa zeljama,na momente vise nego brutalan,fina doza crnog humora.doduse,djinna je trebao biti neusporedivo strasniji,nekako mi je sama maska vise za horror-komedije;takoder film ima nekih sitnih rupa.
7,5/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Wishmaster

Post by metallicat » 18 Jun 2012, 10:38

ja sam ih sve pogledala pred nekih 5godina, znam da mi je prvi bio dobar, drugi ok, a dalje baš i ne. ali i nije da se baš svega u detalje sjećam, trebat će se reprizirat. kako god, ideja je fora :D
Image

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Wishmaster

Post by Victor Crowley » 18 Jun 2012, 12:35

Isplati se pogledat sve dijelove.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 19 Jun 2012, 19:40

Prvi je odličan, drugi malčice slabiji...ali najveći plus serijala je upravo Andrew Divoff u ulozi Djinna.

3 i 4 dio su čisto :shajse: i po glumcu koji glumi Djinna i samoj radnji i glumi ostalih glumaca
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply