Page 1 of 1

A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 20 Jul 2015, 19:52
by HorrorHR
Image

A Christmas Horror Story is a holiday anthology that, instead of being blocked together one after another, is spliced together building to a series of climaxes. It’s an unusual way of telling an anthology, but one that I quite enjoyed as it allows for the film to play as a singular story with a basic story structure.

Directors: Grant Harvey, Steven Hoban,
Writers: James Kee, Sarah Larsen
Stars: George Buza, Percy Hynes White, Rob Archer
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3688406/
Trailer: https://vimeo.com/132053989 (Vimeo)

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 20 Jul 2015, 19:52
by HorrorHR
Image

Image

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 21 Jul 2015, 10:19
by John_Ryder
big like ! fali mi božićnih horora, novih :lol: santas slay sam već izlizao :kokicarenje:

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 23 Jul 2015, 23:59
by boyko
o da, bilo je vrijeme za jedan novi božićni :)

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 30 Sep 2015, 16:17
by John_Ryder
došlo za skinut, sada se čeka Božić :kokicarenje:

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 30 Sep 2015, 18:02
by Michel
Zašto bi čekao? Okitiš bor, nabaviš umjetni snijeg i gledaš :D

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 01 Oct 2015, 09:51
by John_Ryder
Michel wrote:Zašto bi čekao? Okitiš bor, nabaviš umjetni snijeg i gledaš :D
nije loša ideja, ali bi me ukućani čudno gledali :lol:

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 01 Oct 2015, 10:48
by HorrorHR
mislim da neću čekati božić ;)

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 16 Oct 2015, 12:33
by dr_gonzo
Nije loš kraj, ali cijeli film mi je nekako slabašan...

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 20 Oct 2015, 14:09
by GreenHornet
Meni je dosta dobar. Vjerovatno zato sto nisam imao visoka ocekivanja nakon 5.8 na imdb-u na 800 glasova.
Zaista ima onaj pravi blagdanski horror ugodaj! Price sasvim dobre, u svakoj po nekoliko jezivih scena, izgled villiana koji se pojavljuju vise nego dobar; Krampus je cak odlican! Djed Mraz super isto, scene sa njim u kojima kolje protivnike su me pozitivno iznenadile. Ima nesto i finog humora u nekim pricama.
Doduse u nekim pricama ima nelogicnosti i odredjene stvari nisu pojasnjenje. Naravno, ima i kliseja.
Twist pred kraj vrhunski, nesto sto stvarno nisam ocekivao. Ali ostaje pitanje koliko je potreban bio.
7/10

USUSRET HALLOWEENU 2015.

Posted: 28 Oct 2015, 19:35
by Michel
A Christmas Horror Story (2015) - Bor okitio za ugođaj. 5.4 na imdb-u, ali ne zaslužuje po meni. Ocjena će vjrojatno padati kad što više ljudi počne ocjenjivat. Ne znam, mene ovo tako ugodno iznenadilo. Atmosferično, sve četiri priče su mi u najmanju ruku iznadprosječne. Nije klasični omnibus da pratimo prvu pa tek onda drugu priču već pratimo sve četiri priče u isto vrijeme. Čisti horor tek počinje od 40. minute, ali upravo zbog toga što ima pratimo četiri priče uopće nije dosadno. Mislim, snijeg, šume, Krampus, duhovi, prevrtljivac (prvi glas, ali jezivo) i ludi djed božićnak protiv zločestih viljenaka. Gluma solidna, priča sa duhovima u onoj nekoj ustanovi i priča o prevrtljivcu najstrašnije. Priča sa djedicom i zločestim viljenacima najzabavnija, a priča sa Krampusom nije najstrašnija niti je najzabavnija, ali je bome zanimljiva. Jedan od boljih horora ove godine. I twist na kraju filma ugodno iznenađenje. Nije na razini Trick 'r Treat, ali ponavljat će se na zimu. Prilično dobra horor godina za sad,a tek dva najiščekivanija Krampus i The Witch.

8=======o/8==========o (7/10)

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 08 Dec 2015, 22:53
by boyko
bojal sam se da me ne razočara i drago mi je da me nije :D jako,jako mi se sviđa! atmosfera baš onakva kakva i treba bit, prava božićna. sad mi je malo žal kaj nisam još malo pričekal s gledanjem, barem da neki snijeg opadne i tak to..al nea veze.
tih par prića oko kojih se radnja vrti su jako dobro realizirane a sam kraj filma je još jedan veliki plus, definitivno nisam očekival takav završetak.
još jedan poseban štih filmu daje jako dobar izgled krampusa.
8/10

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 09 Dec 2015, 13:03
by John_Ryder
super super,čeka se badnjak :kokicarenje: :partyman:

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 02 Jan 2016, 10:49
by Annabel_Lee
Ugodno iznenađenje. Dobra atmosfera, sve četiri priče zanimljive, ima mana, ali mogu prijeći preko njih. Najjezivija mi je priča o prevrtljivcu, onaj klinac super u toj ulozi. Odlično su povezali dvije priče (Krampus i Djedica), a kraj definitivno neočekivan. Williama Shatnera uvijek je lijepo vidjeti i čuti.

Re: A Christmas Horror Story (2015)

Posted: 06 Jan 2016, 08:35
by Victor Crowley
Film definitivno ne bi prošo da nema one fine božićne atmosfere. Mislim, priče su mi OK ali to je to. No ipak zbog snijega i Božića film je sasvim OK. Baš mi je drago što sam ga pogledao.