Backcountry (2014)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Backcountry (2014)

Post by Michel » 28 Mar 2015, 19:18

http://www.imdb.com/title/tt2944198/

An urban couple go camping in the Canadian wilderness - where unimaginable beauty sits alongside our most primal fears. Alex (Jeff Roop) is a seasoned outdoorsman while Jenn (Missy Peregrym), a corporate lawyer, is not. After much convincing, and against her better judgment, she agrees to let him take her deep into a Provincial Park to one of his favorite spots - the secluded Blackfoot Trail. On their first night, deep in the forest, they have an unsettling encounter with Brad (Eric Balfour), a strange alpha male with eyes for Jenn who may or may not be following them. Alex's desire to quickly reach Blackfoot Trail only intensifies. They push further and further into the woods, Alex stubbornly insisting that he remembers the way. After three days their path disappears; they are hopelessly lost. Without food or water, they struggle to find their way back, the harsh conditions bringing out the best and worst in them, pushing their already fragile relationship to the breaking point. When...

TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=tKhQ6PQX7bU

Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Backcountry_%28film%29

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HOROR MIX: PART ONE

Post by Michel » 28 Mar 2015, 19:19

Backcountry (2014) - prvi film mladog redatelja i više nego solidno je to odradio. Podsjeća na Willow Creek, samo što je tamo Bigfoot, a ovdje je u pitanju veliki crni medo koji je gladan. Ima i nekoliko scena u šatoru, ali u Willow Creeku je to ipak fantastično odrađeno i isto smješten u divljinu. Oni kojima se nije svidio WC, mislim da ni ovaj neće jer isto kao u WC-u, i ovdje je prvih 45 minuta jako sporo, ali meni to paše. Volim divljinu i to mi ne može biti dosadno. Jedan od boljih animal attack filmova u posljednje vrijeme. Film je kao rađen po istinitom iako nigdje kasnije nisam našao da je, ali mogu povjerovat u to. Radi se o mladom paru koji odlazi u tu šumu na par dana, ali to je ogromna šuma i uskoro budu na jelovniku crnog mede koji ih želi pojesti. I napad mede je najrealniji napad nekog mede kojeg sam vidio, a i općenito u animal attack podžanru. Nema CGI-a, medo je stvara. I zbilja izgleda ogromno i zastrašujuće. Baš me zanima kako su neke scene napravile, a ubojstvo izgleda odvratno realno i tužno.

8======-o/8==========o (6.5/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Backcountry (2014)

Post by horkolerbus » 29 Mar 2015, 07:45

ovo je cist primer kako budala moze sebi da prekrati zivot , ako je ovo bilo po istinitom dogadjaju onda je ovaj pokojnik bio jako glup , pa ja ni u secu drva u sumu ne idem bez velike macete i kojekakvih sigurnosnih stvari....
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Backcountry (2014)

Post by hitman_4 » 29 Mar 2015, 12:28

michel, gdje si našao torrent?

@horko. ako te medo naumi pojesti neće te spasiti ni mačeta :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Backcountry (2014)

Post by Michel » 29 Mar 2015, 14:46

Backcountry 2014 HDRip XViD-juggs[ETRG] - kickass.to
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Backcountry (2014)

Post by Michel » 29 Mar 2015, 14:48

horkolerbus wrote:ovo je cist primer kako budala moze sebi da prekrati zivot , ako je ovo bilo po istinitom dogadjaju onda je ovaj pokojnik bio jako glup , pa ja ni u secu drva u sumu ne idem bez velike macete i kojekakvih sigurnosnih stvari....
Da, pokušao sam naći kasnije jel ima gdje o tom događaju, ali nisam našao. Nema ni na wikici.
hitman_4 wrote: @horko. ako te medo naumi pojesti neće te spasiti ni mačeta :zubifale:
Mislim da ni puška ne bi spasila. Gledao sam neki dokumentarac gdje je jedan lovac naišao na tigra koji ga je napao i pucao mu u glavu nekoliko puta, ali tigar je išao dalje na njega dok jednostavno nije iskrvavio. A kamoli neće medvjed koji ima još veću masu. Pogledajte Grizzly Man od Herzoga.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Backcountry (2014)

Post by hitman_4 » 29 Mar 2015, 15:14

tnx :D
Grizzly bears are especially dangerous because of the strength of their bite, which has been measured at over 8 megapascals (1160 psi). It has been estimated that a bite from a grizzly could crush a bowling ball
:prayer:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Backcountry (2014)

Post by Michel » 29 Mar 2015, 15:34

Baš sam sad napisao strongest animal bite i izašlo mi je ovo http://animals.ekstrax.com/most-stronge ... -of-psi/1/

Bengal Tiger with a PSI of 1050: They are endowed with very sharp teeth and very strong jaws and tend to bite the prey at the throat to strangulate them.

Sibirski ima nešto manje, ali Bengalski najviše od svih mačaka. Jako blizu medi. A pazi za polarnog medu (meni najdraži).

Polar Bear with a PSI of 1235: These bears mostly eat seals and these variety of bears are mostly carnivorous making their bite really strong. Though most bears are prone to being omnivorous.

I onda ih sve sredi nilski konj, po meni najstrašnija životinja sa kojo se ne bi volio naći. Rađe bi bježao od mede nego od nilskog konja koji bez problema rastrga nislkog krokodila. Kad raširi ona usta i kljove.

Hippopotamus with a PSI of 1821: These creatures have very strong jaw muscles along with huge tendons and this makes their bite stronger than many carnivores thought their teeth are not that sharp.

1821 :prayer:

Apsolutni pobjednik krokodil očekivano. Jer njemu su usta stalno otvorena i jednostavno kao zamka za medvjede se ekspresno brzo zatvaraju. Još kad sam gledao Steve Irwina (koji je nažalost poginuo od uboda raže) on je to pokazivao.

Saltwater Crocodile with a PSI of 7700: These though possessed for smaller teeth and jaw muscles they have the strongest bite. Though their opening strength is low in jaw it is compensated by the closing strength.

7700 :shock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Backcountry (2014)

Post by horkolerbus » 29 Mar 2015, 16:18

http://rarbg.com/torrent/3gexsk5

ovo je 90% moj izvor filmova uvek 720p da flash na tv-u gura bez seckanja,slika uvek fenomenalna....
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Backcountry (2014)

Post by hitman_4 » 29 Mar 2015, 17:53

Backcountry (2014) - dobar. taman za nedjeljno poslijepodne :mrgreen: nije mi zasmetala sporost radnje(najgore je kad u ovakvim filmovima nakon 10 minuta ide akcija) medu nisu previše isforsirali, a scene šnjim su stvarno odlične. glavni lik je teška panjina :facepalm: 6.5/10

@michel ideeš :shock:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Backcountry (2014)

Post by Michel » 29 Mar 2015, 18:12

Baš me zanima kako su uspjeli prikazati medu tako realno. Mislim, to je stvaran medo. Sigurno dresiran, ali i ti "pitomi" su dosta nepredvidivi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Backcountry (2014)

Post by horkolerbus » 29 Mar 2015, 19:15

Batina je mecku naucila da igra ,u mom kraju kada je vasar idu romi (cigani izvinjavam se ako je uvreda) rade mecki svasta ,pije pivo,vozi biciklu,cepaju joj samare...

jednom sam bio svedok da je gazda hteo da pusti rotvajlera na mecku,toliko je bio uporan da su na kraju pristali ali su mu rekli da ne garantuju za kera,ovaj se nasmejao kao pocepace ga moj pas,medjutim mecka je mislila da je sve to igra sve do trenutka kada je videla da pas pokusava ozbiljno da je ugrozi i onda se probudila zivotinja ,udarila je psa leteo je 10m ,krenuo je ponovo sledeci udarac je bio koban,kandzama mu je pocepala gotovo sve od organa ,gazda em je platio za zajebanciju em je izgubio jako dobrog psa ocigledno ga je vodio na borbe pa je mislio da je toliko jak kao drakula da moze mecki probiti kozu ali je pogresio ,,,, sve ima svoje granice...
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Backcountry (2014)

Post by Michel » 29 Mar 2015, 19:52

Hvala na objašnjenju :supz:

Gledao sam dokumentarac o polarnim medjedima i oni se boje psa. Oni koji tamo istraživaju, svaki ima psa i kad medo dođe po hranu jer uvijek traži hranu, pas zalaje i polarni medo pobjegne :zubifale: zakon su. Kao kad se slon boji miša.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: Backcountry (2014)

Post by Truba » 29 Mar 2015, 23:30

horkolerbus wrote:http://rarbg.com/torrent/3gexsk5

ovo je 90% moj izvor filmova uvek 720p da flash na tv-u gura bez seckanja,slika uvek fenomenalna....
skontao sam da na ovim stranicama kad kliknem download
prebacuje me da skinem neku kitu koju treba instalirati
uglavnom to mi skine antivirus
ali nikako da dodjem do torenta
www.lasetta.net :axe:

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Backcountry (2014)

Post by horkolerbus » 30 Mar 2015, 07:15

ides prvi link ne download torrent nego

Torrent: Backcountry.2014.720p.WEB-DL.XviD.AC3-RARBG

ja koristim bitlord ,i uvek idem open with bitlord ,nikad ne skidam taj torrent ,link koji otvori kao reklamu uvek zatvoris imas uvek nove filmove medju prvima 1080p ili 720p
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

Post Reply