Under the Bed (2012)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Under the Bed (2012)

Post by Salvador » 15 Mar 2013, 15:26

Image

Redatelj: Steven C. Miller (Silent Night, The Aggression Scale, Automaton Transfusion)
Producenti; William Clevinger (Automaton Transfusion, Days of Darkness,The Devil's Carnival), Brad Miska (V/H/S i nadolazeći V/H/S/2), Zak Zeman (The Aggression Scale, V/H/S i V/H/S/2)
Glumci: Gattlin Griffith, Jonny Weston, Peter Holden, Musetta Vander.

Every child knows about the monster under the bed—Neal Hausman’s mistake was trying to fight it. Neal has returned from a two-year exile following his tragic attempt to defeat the monster, only to find his father ticking ever closer to a breakdown, a new stepmother who fears him, and his little brother Paul, terrorized by the same monster. While Neal and Paul work together to try and fight the nocturnal menace, their parents are taking desperate measures to get the family back to normal. With no support from their parents, the brothers have nothing to rely on but each other, and courage beyond belief.


Horrohr recenzija
http://www.horrorhr.com/under-the-bed-2012/

Procurio francuski trailer. Postoji i njemački, ali je loše kvalitete.
http://www.joblo.com/horror-movies/news ... ch-trailer

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Under the Bed (2012)

Post by Salvador » 15 Mar 2013, 15:29

Pročitao sma recenziju od horrohr i baš mi je nekako žao što nije ispao dobar, ali sigurno ću ga gledati jer mi je trailer totalno cool. Mene film najviše podsjeća na Little Monsters.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Under the Bed (2012)

Post by Salvador » 16 Mar 2013, 16:04

Sjećam se jedne epizode iz starog Twilght Zone kad je neko stvorenje živjelo ispod dječakovog kreveta, a to stvorenje je ubijalo malu djecu, ali nije smio ubiti dijete pod čijim je krevetom živio.Uglavnom, taj klinac se je treba s nekim fightati i dogovri se na nekom igrališti za fight, jer je to stvorenje ubijalo djecu po noći. Kad je došao na igralište, stvorenje se pojavilo, ali nije napalo tog malog, već ovog drugog. I sad mali pita pa zašto si me napao kad si rekao da ne ubijaš djecu pod čijim krevetom živiš. A stvorenje će na to,ja nisam onaj koji živi pod tvojim krevetom heheh To je bilo stvorenje od ovog drugog malog hehe

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Under the Bed (2012)

Post by HorrorHR » 15 Apr 2013, 19:58

izašlo vam ovo ako vas zanima...

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Under the Bed (2012)

Post by Salvador » 15 Apr 2013, 23:10

Ja pretražio cijeli net i nema ništa hehe

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Under the Bed (2012)

Post by boyko » 17 Apr 2013, 22:57

početak filma obečavajuć,al prema kraju sve bedastije i bedastije.
eh šteta...a tak dobra ideja za film.. :(
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Under the Bed (2012)

Post by GreenHornet » 21 Jan 2014, 12:12

Lose.
Film je zaista dobro zamisljen, jako fina tematika...Prva polovica je stvarno vise nego ok, vrlo dobro prikazan problem, koji imaju glavni akteri...Ali druga polovica-jako lose. Dosta rupa u prici, nelogicnosti, gotovo da nista oko cudovista objasnjeno nije, pred sami kraj jako naivne scene...Iako, cudoviste solidno izgleda i imamo dva fina ubojstva. A razlog zasto se sve dogada, tj. pokusaj objasnjena- nisam znao bili plakao ili se smijao...
Steta, ovo je mogao ispasti vise nego ok film, a ovako sam jedva cekao da zavrsi.
4/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
woodruff
Posts: 92
Joined: 08 Aug 2013, 13:23
Contact:

Re: Under the Bed (2012)

Post by woodruff » 22 Jan 2014, 16:53

Od mene takođe ocena 4/10. Osim predugačkog uvoda, slabog i neubedljivog scenarija, gomile pitanja bez odgovora, nekoliko napetih scena koje su imale potencijala, film nudi samo dosta dosade i mnogo detalja pozajmljenih ih kudikamo uspešnijih i boljih filmova (The Gate, Poltergeist, Nightmare On Elm Street...).

Post Reply