Aftershock (2012)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Aftershock (2012)

Post by Salvador » 11 Feb 2013, 10:59

Image

Niskobudžetni horor triler snimljen u ko-produkciji Amerike i Čilea, a dolazi nam od redatelja i jednog od scenariste Nicolása Lópeza. Scenarij još potpisuje Eli Roth, koji je ujedno producent, ali i jedan od glavnih glumaca u filmu, a inače je producent, redatelj i scenarist filmova Cabin Fever, Hostel, Hostel: Part II i Grindhouse (fake trailer segment "Thanksgiving"). Naime, pod producentskom palicom nalazi se i Brian Oliver, inače producent filmova The Woman in Black, Black Swan, Give ‘em Hell Malone, The Ides of March. U glavnim ulogama su Eli Roth, Selena Gomez, Andrea Osvárt i još neki. Aftershcock je djelo fikcije, ali djelomićno se bazire na stvarnim događajima kada je Čile 2010. pogodio snažan zemljotres koji je usmrtio preko 300 ljudi. Radnja filma prati grupicu turista koji se ludo zabavljaju u podzemnom noćnom klubu u Chileu, ali kada snažan zemljotres jačine 8.8 razruši cijeli grad i noćni klub u kojem se oni nalaze, zabava se pretvara u teror. Bijeg na površinu je samo početak njihove noćne more jer su iz lokalne psihijatriske bolnice pobjegli poremećeni pacijenti. Budžet filma iznosi 10 milijuna dolara, a premijerno je prikazan 12. rujna 2012. na Toronto International Film Festivalu. Službena kino premijera trebala bi se dogoditi tokom ove godine, ali točan datum još nije poznat.

TRAILER

http://www.youtube.com/watch?v=8r8b4sYFhw0

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Aftershock (2012)

Post by Salvador » 28 May 2013, 15:34

Prva polovica filma je blagi užas, sve dok ne počne zemljotres i tek se onda nešto počne događati i tu je nešto film već bolji, ali sve je to dosta loše, od glume do režije i posebice scenarija.Nategnutih 5.5/10

User avatar
blindgod
Posts: 110
Joined: 26 Apr 2012, 01:04
Location: Zenica

Re: Aftershock (2012)

Post by blindgod » 30 May 2013, 11:59

Zemljotres je odlična tema za horror, ne znam da sam susrećao ranije. Ovo je najlošiji Rothov film, ali opet je nekako gledljiv, zanimljiv i ponekad napet. Prvi pola sata se naravno ništa ne događa. Tu malo podsjeti na početak Hostela. Partiji, obilasci.. sve do pizdarije! Ima okej scena gnečenja. Ima scena koje bi trebale biti zajebane, a ja se komio od smjeha. Glumci znaju biti iritantni. Naročito one manekenke kad vrište. Jedva čekaš smrt :partyman:

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Aftershock (2012)

Post by popayy » 18 Jul 2013, 17:01

Meni neloš. Eto.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Aftershock (2012)

Post by GreenHornet » 23 Jul 2013, 11:39

solidan film ZA UBITI VRIJEME.najveci problem je sto se do potresa skoro nista ne dogadja,eventualno vas mogu izbaciti iz takta neki likovi i njihovo ponasanje.doduse,kad pocne akcija,jako dobro prikazano ljudsko beznadje i panika,uz par mucnih scena.jos kad udju u "konflikt" s lokalcima oko kojih se vrti radnja-solidno je napet i mozes se staviti u njihovu bezizlaznu situaciju.opet imamo nekih "teskih" scena,ali nekako je to amaterski napravljeno uz losu glumu.pred kraj odlican ali nepotreban twist.scena na samom kraju-odlicna. sve u svemu,ako zelite izgubiti vrijeme i pogledati nesto uz momak na pasu-ovaj film je vise nego ok izbor.
5,3/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Re: Aftershock (2012)

Post by sikeone » 12 Aug 2013, 20:06

prvi dio ultra dosadan dok ga drugi dio malo spašava ali sve u svemu meni loš, a i izgleda nekako prejeftino plus loša i iritantna gluma
J...š film u kojem nema tuče

John_Ryder
Posts: 12163
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Aftershock (2012)

Post by John_Ryder » 28 Jan 2016, 11:56

ostao razočaran, očekivao sam neke duhove/monstere nakon potresa kad ono
SpoilerShow
bezvezni zatvorenici
,a pol filma kao da gledamo inserte sa zrća :lol:,ajd ok taj potres i nesreće uzorkovane istim, 3/10
Image

Image

Post Reply