The Midnight Game (2013)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

The Midnight Game (2013)

Post by Salvador » 01 Dec 2012, 02:24

Image

Nezavisni horror triler redatelja i ko-scenarista A.D. Calvoa o skupini tinejdžera koji odluče zaigrati urbanu igru pod imenom The Midnight Game koja se kao što i samo ime sugerira igra u ponoć, ali igra probudi demona pod imenom Midnight Man, a oni se nađu u životnoj opasnosti. Scenarij potpisuje Rick Dahl, inače scenarista odlične krimi triler drame Red Rock West, a on je ujedno i ko-producent. U glavnim ulogama su: Renee Olstead (The Insider, End of Days, Space Cowboys, Cadillac Ranch i 13 Going on 30), Guy Wilson (glumio je jednu od glavnih uloga u Werewolf: The Beast Among Us i Almost Kings), Deborah Twiss (glumila je jednu od glavnih uloga u Kick-Ass), Robert Romanus (Shatterbrain, Fast Times at Ridgemont High, Bad Medicine, Pulse, Dangerous Curves i Foxes), Shelby Young (American Horror Story, Wild Child i The Social Network), Valentina de Angelis (Off the Map, Bereavement i Camp Hell), Spencer Daniels (Star Trek (2009), The Curious Case of Benjamin Button i TV serija Crash) i Luz Alexandra Ramos (After.Life, The Invention of Lying, Next Stop Wonderland i The Newcomer). The Midnight Game bi trebao izaći negdje tijekom 2013., ali točan datum još nije poznat.

http://www.youtube.com/watch?v=IWpFejfPS8g

zagors
Posts: 82
Joined: 16 Jun 2013, 21:29

Re: The Midnight Game (2013)

Post by zagors » 09 Jan 2016, 00:39

Ima par detalja koji vade film, ali generano, nije to to. Pohvala ide za minutažu, mada je, za moj ukus, malo prekratak. Idealno vrijeme filma je 1:30, ni manje, ni više. Ne znam koji vrag danas snimaju filmove od 2 i kusur sata kad je danas život brz, ljudi nemaju vremena presjediti toliku minutažu. No, dobro, to nije tema. Mogli su malo bolje uraditi scary efekte. Većinu filma se šupljira, a malo se šta događa. U nekoliko trenutaka mi je film postao dosadan, a to ne valja. Srednja žalost.

Post Reply