Season of Darkness (2012)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Season of Darkness (2012)

Post by Salvador » 23 Oct 2012, 14:33

Image

Upozorenje!!! Film je samo za prave ljubitelje horora (vjerujem da ih ovdje ima dosta) koji mogu zagolicati svoju maštu bez uporabe suvremenih i skupocijenih specijalnih i vizualnih efekata, u kojima neki put gluma ili priča nisu od neke bitne važnosti, već samo dobra zabava. Ovo je ipak mali niskobudžetni SF horror film od scenariste i redatelja Jaya Woelfela, o luđaku koji pobjegne iz ludnice, ali otkrije da se izvan zidina ludnice krije još veća “ludnica”. Film je snimljen sa malim budžetom na 35 milimetarskoj traci i bez uporabe CGI efekata. Korišteni su isključivo animatronika i maske kako bi se što bolje dočarao old school retro izgled filma. Što zbog nekih efekata i kreatura, što zbog nekih detalja u priči, Season of Darkness pomalo podsjeća na Carpenterov In the Mouth of Madness- Možda se i varam, ali takav dojam sam stekao iz trailera. U jednoj od uloga pojavljuje se legendarni glumac iz niskobudžetnih akcijskih, SF i horror filmova -Tim Thomerson. Naime, nađe se tu i koji visokobudžetni, a imali ste ga priliku gledati u Near Dark, Trancers franžizi, Dollman, Dollman vs. Demonic Toys, Bad Channels, Cherry 2000, The Harvest, Fade to Black, Dominion, Nemesis, Fear and Loathing in Las Vegas, Uncommon Valor, Honkytonk Man, Carny, Iron Eagle, The Osterman Weekend, Air America, Volunteers, Back to Back: American Yakuza 2 itd., a pojavit će se i u nadolazećem filmu Bring Me the Head of Lance Henriksen. Premijera bi se trebala održati početkom 2013. godine, ali datum još nije određen.

[TUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vDyR-ovJd90[/TUBE]

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Season of Darkness (2012)

Post by Decadentor » 23 Oct 2012, 14:49

Jeben "oldschool" ovo se ceka :supz:
Image

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Season of Darkness (2012)

Post by Salvador » 23 Oct 2012, 15:31

Nemojte se uvrijediti što sam napisao "prave ljubitelje horora", pošto sam ovo prvo postao na jedan drugi forum na kojem neki ljudi gledaju samo visokobudžetne horore i kolutaju očima kad ovako nešto vide :facepalm: To je namijenjeno njima :lol:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Season of Darkness (2012)

Post by Wheel Smith » 23 Oct 2012, 18:00

Salvador wrote:Nemojte se uvrijediti što sam napisao "prave ljubitelje horora", pošto sam ovo prvo postao na jedan drugi forum na kojem neki ljudi gledaju samo visokobudžetne horore i kolutaju očima kad ovako nešto vide :facepalm: To je namijenjeno njima :lol:
haha pa to su onda horor hipsteri :mrgreen:
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Season of Darkness (2012)

Post by Wheel Smith » 23 Oct 2012, 18:00

Salvador wrote:Nemojte se uvrijediti što sam napisao "prave ljubitelje horora", pošto sam ovo prvo postao na jedan drugi forum na kojem neki ljudi gledaju samo visokobudžetne horore i kolutaju očima kad ovako nešto vide :facepalm: To je namijenjeno njima :lol:
haha pa to su onda horor hipsteri :mrgreen:
:supz: :supz:

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Season of Darkness (2012)

Post by Salvador » 23 Oct 2012, 18:09

Wheel Smith wrote:
Salvador wrote:Nemojte se uvrijediti što sam napisao "prave ljubitelje horora", pošto sam ovo prvo postao na jedan drugi forum na kojem neki ljudi gledaju samo visokobudžetne horore i kolutaju očima kad ovako nešto vide :facepalm: To je namijenjeno njima :lol:
haha pa to su onda horor hipsteri :mrgreen:
To su pomladci Twilighta :mrgreen:

Post Reply