Rob Zombie's Halloween

Mjesto za horore iz novog milenija.
Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by Metalcamp » 12 Apr 2010, 21:55

DrugsBunny wrote:Ja još uvijek nisam pogledao ni remake ni nastavak remakea 8)
Rade nemoj. Zesce sranje
"Good night boils and ghouls."

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by remike2 » 12 Apr 2010, 22:04

Metalcamp wrote:
DrugsBunny wrote:Ja još uvijek nisam pogledao ni remake ni nastavak remakea 8)
Rade nemoj. Zesce sranje
Jedinica je još i dobra ko što rekoh i da se pogledati i na momente uživati, dok je dvojka čisto sranje.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by HorrorHR » 12 Apr 2010, 23:07

rimejk je za nastavak rimejka remek djelo :D

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by DrugsBunny » 12 Apr 2010, 23:10

I dalje nisam dovoljno uvjeren :mrgreen:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by HorrorHR » 12 Apr 2010, 23:22

DrugsBunny wrote:I dalje nisam dovoljno uvjeren :mrgreen:
možda si me krivo shvatio, rimejk je smeće, a nastavak rimejka je nevjerojatno ali još veće smeće :D

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by filmofil » 13 Apr 2010, 04:26

DrugsBunny wrote:Ja još uvijek nisam pogledao ni remake ni nastavak remakea 8)
pogledaj remake čisto reda radi, ak ti se svidi onda se baci na nastavak...ja na rimejkove gledam potpuno odvojeno od serijala, filmovi za sebe u michael myers univerzumu s malo drukčijom redateljskom vizijom...oba su mi filma jebena :wink:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by john_constantine » 13 Apr 2010, 05:50

HorrorHR wrote:rimejk je za nastavak rimejka remek djelo :D
he, kako su mi oni nastavci poslije prvoga bili baš loši i dosadni, meni je remake bio čak iznenađujuće dobar. Solidna količina akcije i klanja, a tek kako je Myers prikazan kao neki div, he. Iako naivno, dopalo mi se kako da je Rob Zombie razradio tog lika kroz njegovu prošlost. Zadnjih pola sata je već pomalo napor, ali bar ima killova.
Michel puši karu.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by DrugsBunny » 13 Apr 2010, 06:27

HorrorHR wrote:možda si me krivo shvatio, rimejk je smeće, a nastavak rimejka je nevjerojatno ali još veće smeće :D
Nisam krivo shvatio, zezam se.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by filmofil » 13 Apr 2010, 06:28

john_constantine wrote:Zadnjih pola sata je već pomalo napor, ali bar ima killova.
jep, zadnjih pol sata je malo boring part of movie, cijelo ono natjeravanje između michaela i sestre...još mi u glavu nejde da michael nije htio ubiti sestru...znam da je to skroz drugi michael od originala, al nije mi se to svidjelo
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by Boby » 13 Apr 2010, 09:47

filmophil wrote:
john_constantine wrote:Zadnjih pola sata je već pomalo napor, ali bar ima killova.
jep, zadnjih pol sata je malo boring part of movie, cijelo ono natjeravanje između michaela i sestre...još mi u glavu nejde da michael nije htio ubiti sestru...znam da je to skroz drugi michael od originala, al nije mi se to svidjelo
To ja zato kaj je Zombie hito prikazati Myersa kao udarenog dječaka kojemu je trebalo malo više obiteljske pažnje. Da su očuh i stara prema njemu više marili, koliko god mali imao problema sa zlostavljanjem životinja, halloweenski se masakr uopće ne bi dogodio. Činjenica da nije htio ubiti sistericu samo potvrđuje moju tezu kako je ovoj verziji lika trebala jedino bržina i razumjevajuća obitelj. To je bio taj jedan korak koji je djelio zlostavljača životinja od masovno-serijskog manijakalnog ubojice.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by remike2 » 13 Apr 2010, 10:44

john_constantine wrote:
HorrorHR wrote:rimejk je za nastavak rimejka remek djelo :D
he, kako su mi oni nastavci poslije prvoga bili baš loši i dosadni, meni je remake bio čak iznenađujuće dobar. Solidna količina akcije i klanja, a tek kako je Myers prikazan kao neki div, he. Iako naivno, dopalo mi se kako da je Rob Zombie razradio tog lika kroz njegovu prošlost. Zadnjih pola sata je već pomalo napor, ali bar ima killova.
Dvojka je bila malo lošija od jedinice, no već od trojke je krenulo sve nizbrdo, pa dosta loša četvorka i petica, serijal se opet uzdiže sa šesticom (jedan od mračnijih djelova) te mojim omiljenim nakon originala Johna Carpentera H20 koji je jako dobar i kvalitetan film za kojeg sam ja smatrao da će biti kraj cjele priče, kad ono par godina kasnije novi nastavak koji je pokvario sve i u globalu loš film. Remake je jako dobro osvježenje nakon ultra lošeg zadnjeg nastavka, sviđa mi se kako je Rob Zombie prikazao Michaela kao klinca, kako je razradio to njegovo djetinjstvo i mnoštvo situacija, njegovu familiju te čuveno klanje na Halloween, zadnjih pola sata se totalno slažem, malo već naporan, no barem ima killova. Po meni je trebalo stati sa remakeovima ovdje. Nema smisla za dalje, dvojka je opet uništila sve.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by DrugsBunny » 13 Apr 2010, 13:22

Boby wrote:To ja zato kaj je Zombie hito prikazati Myersa kao udarenog dječaka kojemu je trebalo malo više obiteljske pažnje. Da su očuh i stara prema njemu više marili, koliko god mali imao problema sa zlostavljanjem životinja, halloweenski se masakr uopće ne bi dogodio. Činjenica da nije htio ubiti sistericu samo potvrđuje moju tezu kako je ovoj verziji lika trebala jedino bržina i razumjevajuća obitelj. To je bio taj jedan korak koji je djelio zlostavljača životinja od masovno-serijskog manijakalnog ubojice.
Uvijek sam volio te prikrivene obiteljske pouke.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by john_constantine » 13 Apr 2010, 16:49

Boby wrote:
filmophil wrote:
john_constantine wrote:Zadnjih pola sata je već pomalo napor, ali bar ima killova.
jep, zadnjih pol sata je malo boring part of movie, cijelo ono natjeravanje između michaela i sestre...još mi u glavu nejde da michael nije htio ubiti sestru...znam da je to skroz drugi michael od originala, al nije mi se to svidjelo
To ja zato kaj je Zombie hito prikazati Myersa kao udarenog dječaka kojemu je trebalo malo više obiteljske pažnje. Da su očuh i stara prema njemu više marili, koliko god mali imao problema sa zlostavljanjem životinja, halloweenski se masakr uopće ne bi dogodio. Činjenica da nije htio ubiti sistericu samo potvrđuje moju tezu kako je ovoj verziji lika trebala jedino bržina i razumjevajuća obitelj. To je bio taj jedan korak koji je djelio zlostavljača životinja od masovno-serijskog manijakalnog ubojice.
ma sve je stvar roditelja. Ed Gain je imao dominatnu majku što je na kraju stvorilo psihopata koji je ubijao žene i radio kauče od njihove kože, pa Gacy kojega je otac maltetrirao i radio gluposti što ga je na kraju pretvorilo u serijskog ubojicu.

A ionako, nije li pomalo naivno što je već u originalu dječak ubio sestru samo zato što ju je vidio kako se seksa ili ljubi s dečkom?
Michel puši karu.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by DrugsBunny » 13 Apr 2010, 16:57

john_constantine wrote:A ionako, nije li pomalo naivno što je već u originalu dječak ubio sestru samo zato što ju je vidio kako se seksa ili ljubi s dečkom?
Nije naivno jer Michaelu daje psihopatski aspekt koji je svakako cijenjen.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rob Zombie's Halloween

Post by john_constantine » 13 Apr 2010, 16:59

DrugsBunny wrote:
john_constantine wrote:A ionako, nije li pomalo naivno što je već u originalu dječak ubio sestru samo zato što ju je vidio kako se seksa ili ljubi s dečkom?
Nije naivno jer Michaelu daje psihopatski aspekt koji je svakako cijenjen.
koji to? onaj dio s druidima koji se kasnije razjasnio u sljedećim nastavcima, a tek telepatska povezanost za nećakinjom... :mrgreen:
Michel puši karu.

Post Reply