Rob Zombie's Halloween

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Aug 2008, 14:55

Samhain wrote:
A$H wrote:
Samhain wrote:
pa nema šanse da je preživio, i po orginalnom i po alternativnom kraju.
ocito je da nisi pogledao sljedeci nastavak(osmi) jer je u njemu objasnjeno kaj se kao dogodilo na kraju H20...
ja mislim na Rob Zombiev Halloween. ;)
my bad..mislio sam da si se nadovezao na njegov komentar za H20.. :)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
cady
Posts: 19
Joined: 08 Aug 2008, 17:53
Location: Na Zemlji

Post by cady » 09 Aug 2008, 22:52

jigsaw wrote:SPOILER

Na kraju osmog nastavka (Ressurection) Myers otvori oči...
i kaj nam to znači kad više ne snimaju nastavke (hvala Bogu)

nego, ako se sjetimo kraja originalnog filma kada je Loomis upucao 6 puta ako se ne varam Myersa, i kraja nastavka kada je Laurie zapalila i ništa od toga ih nije spriječilo za gomilom nastavaka, uvijek izmisle neko logično objašnjenje kako je ostao živ. možda ga Laurie nije upucala u glavu... :?:
Behind these eyes one finds only blackness, they absence of light, these are the eyes of a psychopath.

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Post by Samhain » 10 Aug 2008, 03:18

A$H wrote:
Samhain wrote:
A$H wrote: ocito je da nisi pogledao sljedeci nastavak(osmi) jer je u njemu objasnjeno kaj se kao dogodilo na kraju H20...
ja mislim na Rob Zombiev Halloween. ;)
my bad..mislio sam da si se nadovezao na njegov komentar za H20.. :)
sve ok :)

ali i u H20 su trebali stati sa serijalom. zadnja scena mi je odlična i dostojna kraja Michaela.

ali ne... miris novca je ipak jači. :evil:

edit:

ili čak 6. nastavak bi mogao biti dobar kraj serijala, ali mislim na Directors cut koji mi je puno bolji od orginalne verzije.
i kraj je ono... Daaamn. :D
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
craven road
Posts: 57
Joined: 26 Mar 2008, 18:44
Location: rijeka
Contact:

Post by craven road » 10 Aug 2008, 09:11

meni je rob zombijev halloween odlican , dao mu je taj neki underground touch koji toliko fali u hollywoodskim horrorima novije generacije , a početna skladba u fimu je pogodjena samo tako.

User avatar
cady
Posts: 19
Joined: 08 Aug 2008, 17:53
Location: Na Zemlji

Post by cady » 10 Aug 2008, 12:00

Samhain wrote:
sve ok :)

ali i u H20 su trebali stati sa serijalom. zadnja scena mi je odlična i dostojna kraja Michaela.

ali ne... miris novca je ipak jači. :evil:

edit:

ili čak 6. nastavak bi mogao biti dobar kraj serijala, ali mislim na Directors cut koji mi je puno bolji od orginalne verzije.
i kraj je ono... Daaamn. :D
ne!! 6. nastavak je jedan od najglupnjih (osim 8.)

da ziher, Michael je član kulta, on je ubijao zbog njih, ma sve je to prenavučeno... još su i neku žnj glumicu za jamie lloyd uzeli, bzvz. jedino mi se sviđalo što su vratili tommya i što ga je glumio paul rudd

i oba kraja su mi bzvz
Behind these eyes one finds only blackness, they absence of light, these are the eyes of a psychopath.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 11 Aug 2008, 00:43

baš sam neki dan gledao opet halloween 7 i stvarno je film poslije originala možda najbolji u serijalu...savršen kraj poslije kojeg se trebao i završiti ovaj veličanstveni serijal...osmim nastavkom su sve upropastili, još jedan loši nastavak...michaela je trebala ubiti sestra i to je jedini način kako se sve to moglo završiti jer ustvari halloween i je borba michaela i laurie...no bojim se da će taj posao umjesto laurie obaviti snoop dogg ili možda jay z :roll:

ali u svemu ovome ima i jedna pozitivna stvar...ostaje nada da će se pojaviti neki redatelj s vizijom koji će biti fan serijala i koji će udahnuti život halloweenu nekim jebenim nastavkom koji će nadmašiti original...kad tad će doći nastavak pa neka barem bude dobar...

i sada se tek vidi kolko je rob zombiejev remake bio nepotreban...mislim da će u budućnosti (za 20-30god) ljudi između originala i remakea rađe pogledati remake i tako će generacije odrastati na toj modernoj kopiji halloweena...razlike između originala i remakea (po radnji) ustvari i nema, čak je rob zombie dodao michaelovo djetinjstvo cijelo u film, a ljudi uvijek rađe uzimaju novo nego staro...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 11 Aug 2008, 01:00

filmophil wrote:baš sam neki dan gledao opet halloween 7 i stvarno je film poslije originala možda najbolji u serijalu...savršen kraj poslije kojeg se trebao i završiti ovaj veličanstveni serijal...osmim nastavkom su sve upropastili, još jedan loši nastavak...michaela je trebala ubiti sestra i to je jedini način kako se sve to moglo završiti jer ustvari halloween i je borba michaela i laurie...no bojim se da će taj posao umjesto laurie obaviti snoop dogg ili možda jay z :roll:

ali u svemu ovome ima i jedna pozitivna stvar...ostaje nada da će se pojaviti neki redatelj s vizijom koji će biti fan serijala i koji će udahnuti život halloweenu nekim jebenim nastavkom koji će nadmašiti original...kad tad će doći nastavak pa neka barem bude dobar...

i sada se tek vidi kolko je rob zombiejev remake bio nepotreban...mislim da će u budućnosti (za 20-30god) ljudi između originala i remakea rađe pogledati remake i tako će generacije odrastati na toj modernoj kopiji halloweena...razlike između originala i remakea (po radnji) ustvari i nema, čak je rob zombie dodao michaelovo djetinjstvo cijelo u film, a ljudi uvijek rađe uzimaju novo nego staro...
nije možda nego je. 8) dvoumio sam se između dvojke i h20, al sedmica mi je ipak bolja..

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 11 Aug 2008, 01:04

tu se i ja slazem..iako prvi i drugi gledam kao cijelinu..ali H20 je definitivno najbolji nastavak u serijalu...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 11 Aug 2008, 04:55

2. dio je meni dobar zbog atmosfere (to samo carpenter može), ali mislim da se moglo bolje, pogotovo kraj...čini mi se da je scenarij za 2. dio rađen nekako prebrzo...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 11 Aug 2008, 12:54

Ja nekako gledam prvi, drugi i treći dio kao cjelinu i izravne nastavke, a ostali su IMO mlaćenje prazne slame. Još se može tu ugurati i ovaj Zombijev kao malo drukčiji pogled na original, i to je to.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 11 Aug 2008, 12:59

filmophil wrote:2. dio je meni dobar zbog atmosfere (to samo carpenter može), ali mislim da se moglo bolje, pogotovo kraj...čini mi se da je scenarij za 2. dio rađen nekako prebrzo...
imam identično mišljenje o dvojci.

@ clayman: trojka koliko je znam nema veze sa serijalom i michaelom već su nekakve zle maske u igri..

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 11 Aug 2008, 13:27

Mislio sam na H20 :lol: . Vidiš koliko mi je srasla sa prva dva nastavka, da je stalno zabunom zovem trećim dijelom :D .

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Post by Samhain » 11 Aug 2008, 16:31

cady wrote:
Samhain wrote:
sve ok :)

ali i u H20 su trebali stati sa serijalom. zadnja scena mi je odlična i dostojna kraja Michaela.

ali ne... miris novca je ipak jači. :evil:

edit:

ili čak 6. nastavak bi mogao biti dobar kraj serijala, ali mislim na Directors cut koji mi je puno bolji od orginalne verzije.
i kraj je ono... Daaamn. :D
ne!! 6. nastavak je jedan od najglupnjih (osim 8.)

da ziher, Michael je član kulta, on je ubijao zbog njih, ma sve je to prenavučeno... još su i neku žnj glumicu za jamie lloyd uzeli, bzvz. jedino mi se sviđalo što su vratili tommya i što ga je glumio paul rudd

i oba kraja su mi bzvz
a ok, tu su ukusi u pitanju. :wink:

meni se dopala ideja kulta(koji zapravo postoji) te daje objašnjenje odakle Michealu takva snaga i izdržljivost i zašto ubija na Halloween.
i još da kažem da mi je film jako mračan i jezovit.
naravno, pričam za Directors cut.
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 11 Aug 2008, 16:34

Samhain wrote:
cady wrote:
Samhain wrote:
sve ok :)

ali i u H20 su trebali stati sa serijalom. zadnja scena mi je odlična i dostojna kraja Michaela.

ali ne... miris novca je ipak jači. :evil:

edit:

ili čak 6. nastavak bi mogao biti dobar kraj serijala, ali mislim na Directors cut koji mi je puno bolji od orginalne verzije.
i kraj je ono... Daaamn. :D
ne!! 6. nastavak je jedan od najglupnjih (osim 8.)

da ziher, Michael je član kulta, on je ubijao zbog njih, ma sve je to prenavučeno... još su i neku žnj glumicu za jamie lloyd uzeli, bzvz. jedino mi se sviđalo što su vratili tommya i što ga je glumio paul rudd

i oba kraja su mi bzvz
a ok, tu su ukusi u pitanju. :wink:

meni se dopala ideja kulta(koji zapravo postoji) te daje objašnjenje odakle Michealu takva snaga i izdržljivost i zašto ubija na Halloween.
i još da kažem da mi je film jako mračan i jezovit.
naravno, pričam za Directors cut.
i meni je super ideja kulta. da je šestica snimljena "kako treba" bila bi mi jedan od boljih nastavaka u serijalu.. btw, jel samhain znači halloween na staro keltskom? čini mi se da se tto spominjalo u 5. i 6. nastavku..

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Post by Samhain » 11 Aug 2008, 16:44

aaaah... skužio si. 8)

sami Kult je baziran pod tim imenom. :wink:
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

Post Reply