Hostel II

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 29 Jan 2008, 23:04

undying wrote:jedino sto mi se u filmu svidja je pocetak onaj cjenovnik, kad ih kupuju.. ostalo je dno dna
Ne misliš valjda na one bedaste licitacije. Meni je najgori aspekt filma to kaj su totalno izbanalizirali nešto tako bizarno kao što je trgovina ljudima

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 30 Jan 2008, 19:12

cuj boby, mene najvise zivcira ta zena u tvom avataru pa ne govorim nista. sto se tice kupovine, originalna ideja (barem mislim, mozda grijesim?) i za to imaju od mene jedno bravo.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 30 Jan 2008, 19:29

undying wrote:cuj boby, mene najvise zivcira ta zena u tvom avataru pa ne govorim nista. sto se tice kupovine, originalna ideja (barem mislim, mozda grijesim?) i za to imaju od mene jedno bravo.
oh noes... it´s on... again :!:
nije to žena btw. :wink:

SPOILER!

inače, bila mi je fora ta licitacija kao i cijeli prvi dio filma (dolazak u slovački gradić i onaj festival itd..), i taman kada treba početi kolinje, ode sve u propast.. :cry: :lol:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 30 Jan 2008, 21:03

undying wrote:cuj boby, mene najvise zivcira ta zena u tvom avataru pa ne govorim nista. sto se tice kupovine, originalna ideja (barem mislim, mozda grijesim?) i za to imaju od mene jedno bravo.
Ovo u avataru nije žena (iako nije predaleko od toga) a ideja kupovine možda jest orginalna ali ne stvara potreban učinak. Jedinica je bila zastrašujuća zbog brutalnosti tih manijaka s jedne strane i njihove hladnokrvnosti s druge. Ovdje me likovi podsjećaju na one koji se pojavljuju u današnjim tipičnim serijama u kojima ih se želi psihološki profilirati a zapravo se stvaraju komične karikature. Možda bi funkcioniralo u nekom drugom filmu gledati kako neki tip igra golf i zafrkava se s prijateljima dok istovremeno licitira za sadisitčko ubojstvo ali ne i u nastavku filma kao što je Hostel. Jedinica je bila ozbiljna i zbog toga zastrašujuća dok dvojka više djeluje kao parodija nego kao njezin nastavak

Post Reply