Piranha 3DD (2011)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Piranha 3DD (2011)

Post by DEXTER » 22 Oct 2010, 12:00

[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by DEXTER » 22 Oct 2010, 12:05

fuck yeah!! :supz:

rimejk je bio prejeben.. ocekujem isto i od nastavka :D

+ redatelj feasta 8)
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by Studeni » 23 Oct 2010, 14:27

opa, Gulager će režirat....sjajno!! ne gine nam jednako krvav (ako ne i krvaviji) nastavak... :partyman:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by metallicat » 23 Oct 2010, 17:00

omg :facepalm: :lol:
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Oct 2010, 17:01

Ovo će biti takvo sranje od filma da ej to nevjerojatno...Kako kod nas kažu s konja na magarca.

Gulageru se zalomio Feast, a kakav je redatelj govore drugi i treći nastavak koja su najveća govna od filmova u zadnjih nekoliko godina...

Uopće se ne radujem nastavku baš zbog Gulagera...a volio bih da ovo moje trambunjanje bude u krivu i da film ispadne barem dobar...i da ove pirane ispadnu kao prvi Feast

p.s. - ne znam kako su uopće producenti došli na tu ideju dati ovakav nastavak netkom tko je snimio Feast 2 i 3
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re:

Post by john_constantine » 23 Oct 2010, 18:08

dr_gonzo wrote:Ovo će biti takvo sranje od filma da ej to nevjerojatno...Kako kod nas kažu s konja na magarca.

Gulageru se zalomio Feast, a kakav je redatelj govore drugi i treći nastavak koja su najveća govna od filmova u zadnjih nekoliko godina...

Uopće se ne radujem nastavku baš zbog Gulagera...a volio bih da ovo moje trambunjanje bude u krivu i da film ispadne barem dobar...i da ove pirane ispadnu kao prvi Feast

p.s. - ne znam kako su uopće producenti došli na tu ideju dati ovakav nastavak netkom tko je snimio Feast 2 i 3
možda zato što je znao snimiti horore s čudovištima i splatter humorom. Ah, ionako je i prvi dio samo nasilje, seks i krvoločne pirane tako da je naglasak na prizorima nasilja i žrtava s podosta suludih scena poput ubijanja pirana motorom za čamac. A tek otkačena završnica. A kako će u drugom dijelu biti megapirane, onda me ne čudi što su uzeli njega kao režisera...
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Oct 2010, 19:00

Jeste...ali Aja je snimio odličan film sa mnogo predobrih scena kad se pogleda ispod površine i malo zaboravi samo na komadanje... recimo
SpoilerShow
kad onaj tip u panici pobije više ljudi nego same pirane...jebeno dobra scena...a što je najljepše takvih kretena uvijek ima
SpoilerShow
upotreba Dreyfussa na početku filma
Ne vjerujem da će Gulager ovaj film snimiti dobro i to je ono što me najviše brine...pitanje ej da li će uopće pirane biti onako CGI dobre kao u orginalu...neka barem one budu na kvaliteti....
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by john_constantine » 23 Oct 2010, 19:10

ma ako zanemarimo ostale nastavke koji su otišli u splatter horor komedije, prvi dio je sadržavao sve što piranha ima. Seks, nasilje, scene za pamćenje, žrtve, i čudovišta. Ona scena kada se pojavi motherfucker (znaš na koju mislim) ili scena s dječakom - samo pokazuje da mu nije problem snimiti zabavan horor s čudovištima, i ubaciti nekoliko brutalnih scena koje ponekad prelaze granice ukusa (bajkerica). A istovremeno je bilo prostora i za psihološku stranu likova - različite reakcije svakog lika, ponašanja, postupci i slično. Ma vjerujem da će piranha 3DD biti dobra zabava.
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by dr_gonzo » 23 Oct 2010, 19:14

john_constantine wrote:ma ako zanemarimo ostale nastavke koji su otišli u splatter horor komedije, prvi dio je sadržavao sve što piranha ima. Seks, nasilje, scene za pamćenje, žrtve, i čudovišta. Ona scena kada se pojavi motherfucker (znaš na koju mislim) ili scena s dječakom - samo pokazuje da mu nije problem snimiti zabavan horor s čudovištima, i ubaciti nekoliko brutalnih scena koje ponekad prelaze granice ukusa (bajkerica). A istovremeno je bilo prostora i za psihološku stranu likova - različite reakcije svakog lika, ponašanja, postupci i slično. Ma vjerujem da će piranha 3DD biti dobra zabava.
Nadam se da si u pravu, jer mene ne napušta taj osječaj da je Gulager ipak redatelj od jednog dobrog filma dok su mu svi ostali sranje veliko...

Inače prvi Feast je stvarno jedan od najboljih hororaca u ovom desetljeću...te mi ga je uvijek drago pogledati tu i tamo...svako malo
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by Josef K » 10 Nov 2010, 15:15

During our conversation with Gary Tunnicliffe at the opening of the 'Scream 4' art exhibit at Hyaena Gallery in Burbank, CA over the weekend, the in-demand special effects makeup artist, who will lend his talents to the recently-announced Piranha sequel, Piranha 3DD, told B-D that the film will indeed be shot in REAL 3-D! He also indicated that if you thought the first film was over-the-top, you ain't seen nothing yet.
Uuuu :lol:

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by boyko » 22 Mar 2012, 16:27

''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by john_constantine » 22 Mar 2012, 17:21

isuse, koji će to biti treš. :prayer: :prayer:

naročito ove scene poslije minute i pol. :supz:
Michel puši karu.

User avatar
skitkid
Posts: 313
Joined: 12 Feb 2012, 12:39

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by skitkid » 22 Mar 2012, 17:39

ja nemrem dočekat ovaj film.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by Asfodel » 22 Mar 2012, 18:48

skitkid wrote:ja nemrem dočekat ovaj film.
+1
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Piranha 3DD (2011)

Post by boyko » 10 May 2012, 16:42

''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Post Reply