Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by Bub » 07 Oct 2010, 22:13

Plot:
On a flight from Los Angeles to Paris, a mad scientist on the run from the CIA is transporting a coffin containing the body of a colleague infected with a genetically modified virus. While the 747 crosses a violent thunderstorm, the instability of the aircraft allows the corpse to get out of its container...

Redatelj:
Scott Thomas

Glumci:
David Chisum
Kristen Kerr
Kevin J. O'Connor
Derek Webster
Dale Midkiff
Erick Avari
Richard Tyson

Image

IMDB

TRAILER

WIKIPEDIA

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by HorrorHR » 07 Oct 2010, 22:20


User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by Andrej » 07 Oct 2010, 22:34

Jesi li gledao Bub? Da ga skidam? Ustvari skidam pa šta bude! :zubifale:
We're all mad here...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by HorrorHR » 07 Oct 2010, 22:43

Andrej wrote:Jesi li gledao Bub? Da ga skidam? Ustvari skidam pa šta bude! :zubifale:
btw ovo sto sam linkao je taj film, u to doba ranije se zvao plane dead, kasnije su ime promjenili.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by Andrej » 07 Oct 2010, 22:54

HorrorHR wrote:
Andrej wrote:Jesi li gledao Bub? Da ga skidam? Ustvari skidam pa šta bude! :zubifale:
btw ovo sto sam linkao je taj film, u to doba ranije se zvao plane dead, kasnije su ime promjenili.
Znam, znam, pročitao sam i skidam, nego sam mislio da konsultujem čoveka koji ima usku ekspertizu zombi teme :zubifale:
Mislim da bi u slučaju prave zombi epidemije, Bub bio jedini čovek koji bi trčao prema njima i grlio ih :lol: :supz:
We're all mad here...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by HorrorHR » 07 Oct 2010, 23:16

Andrej wrote:Mislim da bi u slučaju prave zombi epidemije, Bub bio jedini čovek koji bi trčao prema njima i grlio ih :lol: :supz:
Bun je pička (onaj iz filma), Romerova kreativnost je Bubov "intelekt" smanjila do granica mrava prema novim zombijima :facepalm:

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by Bub » 08 Oct 2010, 00:02

Andrej wrote:Jesi li gledao Bub? Da ga skidam? Ustvari skidam pa šta bude! :zubifale:
A čuj nije neki tol'ko dobar, ali u moru loših zombie filmova koje sam pogledao (loša šminka, gluma da ne pričam, priča etc.) ovaj iskače malo više, krvi ima, humora malo ima također...ma eto da kažem meni je dobar, pošto zombie filmove gledam drukčije nego ostale, priča ima svojih nedostataka pošto se dešava u avionu i neke stvari su :facepalm: al ima puno puno lošijih zombie filmova od ovoga, pr. zombie šminka je bolja (ne super) od kakvih sam gledao.
Andrej wrote:Mislim da bi u slučaju prave zombi epidemije, Bub bio jedini čovek koji bi trčao prema njima i grlio ih :lol: :supz:
uuuu ja bi jednog za ljubimca i hranio bih ga da :roll: brains, brains
HorrorHR wrote:Bun je pička (onaj iz filma), Romerova kreativnost je Bubov "intelekt" smanjila do granica mrava prema novim zombijima :facepalm:
khm khm :zubifale:

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by Andrej » 08 Oct 2010, 00:32

Bub wrote: uuuu ja bi jednog za ljubimca i hranio bih ga da :roll: brains, brains
Večeras se gleda Image :zubifale:
We're all mad here...

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by kraykulla » 09 Oct 2010, 08:46

gledao ovo zombies plus avion jednako okej sat i pol zabave.
nije ono nešto za pamćenje ali vjerujem da će se dobro zabaviti tko pogleda.ja sam se u trenutku kada sam ga gledao osjećao dobro pa mi bio solidno izdanje. :partyman:

CovjekZeko
Posts: 117
Joined: 13 Aug 2010, 14:59

Re: Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

Post by CovjekZeko » 17 Oct 2010, 21:55

Pogledao sam film nedavno. Po imenu već možete zaključiti kakav će film biti, ali zabavio sam dok sam gledao. :zubifale:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 18 Oct 2010, 02:19

Andrej wrote:Jesi li gledao Bub? Da ga skidam? Ustvari skidam pa šta bude! :zubifale:
Po meni osrednji zombi film sa par dobrih scena i kako tako dobrim početkom...kraj u kurcu
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply