Saw

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Saw

Post by HorrorHR » 12 Oct 2006, 13:48

Što mislite u filmu Saw?

Ovaj post je dio nagradne igre:
http://www.horrorhr.com/horrorhr-igra-osvojite-saw-dvd/

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Oct 2006, 14:01

Na početku filma sam mislio da će to biti uobičajeno sranje s puno mesa, krvi i nasilja i ubijanja mladih, i pri kraj filma mi je ostalo mišljenje: ma film je prejeben. Odlična priča, sjajni obrati, zanimljiv ubojica, jezoviti završetak, a najveći favoriti su one zamke - nešto prejebenije ikad. Kao da gledam Seven 2. :D Jedina zamjerka ide glumcu koji ih nadzire, već od samog početka mi je bilo predvidljivo da on nije pravi ubojica, ne znam, imao je takvu facu. A najbolja zamka? Ona gdje goli čovjek prekriven zapaljivim sredstvom s svijećem mora očitati lozinku na sefu...
Drugi dio me je jako razočarao, dobre zamke, ali glumci su grozni i iritatni, uobičajeni policajac koji misli da je glavni, opičena kučka, bezvezni serijski ubojica. Kolobos je puno bolji nego Saw 2. :D Zato imam sve lošije mišljenje za Saw 3...

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 12 Oct 2006, 14:16

Razočaravajuć film. Toliko sam se hvalospjeva naslušao o njemu a kad ono veliko razočaranje. U principu film i nije toliko sranje nego sam valjda imao prevelika očekivanja. Glumci mi nikako ne pašu, neuvjerljivi su mi skroz, pogotovi tip što glumi doktora a onaj drugi tip što je s njim zatočen je jednostavno....zemljak. Zamke jesu originalne i morbidne ali nije pokazano baš mnogo; kad nastupi "akcija" sve postaje nekako frenetično i ubrzano a to mi ne odgovara. Dvojka mi je mnogo bolja jer ima više raznolikih likova i setting i atmosfera su upečatljiviji ali je ,zapravo, identična prvom nastavku.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 12 Oct 2006, 14:52

john_constantine wrote:Kao da gledam Seven 2. :D
Dobro da si stavio smajlić, već sam se naježio kada si krenuo u usporedu ova dva filma 8)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 12 Oct 2006, 15:39

Vorador wrote:Razočaravajuć film. Toliko sam se hvalospjeva naslušao o njemu a kad ono veliko razočaranje. U principu film i nije toliko sranje nego sam valjda imao prevelika očekivanja. Glumci mi nikako ne pašu, neuvjerljivi su mi skroz, pogotovi tip što glumi doktora a onaj drugi tip što je s njim zatočen je jednostavno....zemljak. Zamke jesu originalne i morbidne ali nije pokazano baš mnogo; kad nastupi "akcija" sve postaje nekako frenetično i ubrzano a to mi ne odgovara. Dvojka mi je mnogo bolja jer ima više raznolikih likova i setting i atmosfera su upečatljiviji ali je ,zapravo, identična prvom nastavku.
Ovo gotovo da u cijelosti potpisujem...osim ovog podebljanog...ali izjasnit ću se i ja sam jedan dan :wink:

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Re: Saw

Post by Evil Xander » 12 Oct 2006, 18:01

HorrorHR wrote:Što mislite u filmu Saw?
Nis posebice, osim sto mi ga je Slina sjebao 15 minuta pred kraj, kad me nazvao pitao sto gledam i na moj odgovor rekao 'jel si tip vec odpilio nogu?'. Nije da nisam to vidio na horizontu, but still...

Average, al manje sabloniziran od bilo cega sto Shyamalan moze snimiti (doduse njegovi radovi su veci eye candy).

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

saw

Post by Donnie Darko » 12 Oct 2006, 19:35

film je odličan sve stoji al malo previse smrdi na legendarni seven

User avatar
demonic
Posts: 6
Joined: 12 Oct 2006, 20:40

Post by demonic » 12 Oct 2006, 21:00

ovaj film mi se stvarno svidio(iako nisam ljubitelj "serijske ubojice" filmova)
originalne su mi njegove zamke tipa: stavljanje ključića za otvaranje zamke na glavi,u utrobu drugog čovjeka.
navelo me na razmišljanje dali bih ja razrezala nekog čovjeka(koji je pri svijesti)i kopala mu po utrobi kako bih preživjela,te što bih sve (sebi) napravila da preživim?
kraj je odličan i skroz neočekivan...
iako moram priznati da mi je bolja dvojka od 1.dijela jer ima više scena rezanja,umiranja,boljih zamki i puno krvi.
Last edited by demonic on 12 Oct 2006, 23:21, edited 2 times in total.

Impaler
Posts: 63
Joined: 05 Oct 2006, 19:52

Post by Impaler » 12 Oct 2006, 21:42

prejeben film premda sam prvo gledo saw2 pa jedinicu, i slagalica se poslozila ;-)
NO FATE

User avatar
HorrorFanatic
Posts: 70
Joined: 12 Nov 2006, 18:17
Location: Zagreb
Contact:

Post by HorrorFanatic » 12 Nov 2006, 19:41

moram iskreno priznati da meni saw nije ama baš ništa posebno. film je bio toliko hvaljen da sam imao jako visoka očekivanja kada sam ga išao sa ekipicom gledati u kinu, i nevjerovatno sam se razočarao; stvarno ništa posebno. dvojka mi je mrvicu bolja, ali mi ni ona nije nešto. trojka me ni ne zanima baš nešto, ali ću je pogledati. ma sve u svemu, došao sam do jednog zaključka- samo je jedan Se7en...

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 12 Nov 2006, 21:32

Ja ću prvo šokirati ovdje nazočne izjavom da mi je Seven čisto prosječni film. Glumci su odlični, ali se ništa ne vidi. A ja mrzim kad se nasilje ne vidi. Svaka čast filmu, ali mi je skoro nepojmljivo kako su svi ostali potreseni istim a nisu čak ni pokazali odsječenu glavu na kraju. Bah.
Saw mi je bio Seven napravljen kako spada. E sad, kad bi se našao neko da napravi Saw sa glumačkom postavom iz Seven, to bi bilo nešto.
Saw - jako dobar. Saw 2 - dobar. Saw 3 - dobar.
Sve u svemu Saw mi je zabavan serijal koji umjesto da postaje sve veća komercijala, postaje sve više horror. Kada dođe 5 dio, bit će unutarnjih organa po zidovima.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
horrorfilmovi
Posts: 16
Joined: 30 Nov 2006, 21:58
Location: Hrvatska
Contact:

Post by horrorfilmovi » 02 Dec 2006, 15:37

meni je saw dobar film,dobar mi je završetak,baš su ga redatelji dobro napravili

User avatar
Matara
Posts: 49
Joined: 29 Nov 2006, 01:01
Location: Rijeka
Contact:

Post by Matara » 02 Dec 2006, 15:43

dobar film.ima neki lagano bolestan štih i to mi se sviđa.dvojku nisam gledao još.

User avatar
Matara
Posts: 49
Joined: 29 Nov 2006, 01:01
Location: Rijeka
Contact:

Post by Matara » 02 Dec 2006, 16:16

a jesam smrad.sad sam tek počeo komentirat filmove kad je nešto za nagradu hahah :samuraj:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Dec 2006, 16:32

Matara wrote:a jesam smrad.sad sam tek počeo komentirat filmove kad je nešto za nagradu hahah :samuraj:
Ha, da znaš samo da sam ja taj koji te pretekao. :lol:

Post Reply