I Spit On Your Grave (2010.)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: I Spit On Your Grave (2010.)

Post by remike2 » 09 Feb 2011, 10:11

Jako dobar remake (inače volim ovakvu tematiku), vrijedan gledanja i super napravljen, iako nije tolko dobar i upečatljiv kao original koji me baš ostavio bez riječi kad sam ga prvi put gledao. :P
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: I Spit On Your Grave (2010.)

Post by Jane Doe » 04 Jun 2011, 02:29

imala sam skinuto i čekala večer izuzetno dobrog raspoloženja za ovako depra film. sve u svemu jako dobro odrađeno, koliko vidim da su našli jako sličnu glumicu, ono, isti tip ženske i to. maltretiranje je uznemirujuće, ali ništa više od toga, gledala sam i gore... ali zato scene osvete su orginalne, zbilja dobro smišljene i odrađene, ali trebalo je to žešče snimit. sad kaj se mora je skinut orginal i pogledat, baš me zainteresiralo. inaće su svi clipovi maknuti ili cenzururani, ali ono kaj sam našla je dosta uznemirujuće, tako da, skida se orginal :supz:
ovom djelcu 8/10 gledano kao zasebo ostvarenje bez ikakvih očekivanje
......mada, očekivala sam nešto brutalnije s obzirom na cijelu pompu i postere i sve (i orginal-koji je očito brutalniji od ovog, naravno, trebalo je obradit to sa stilom, ipak se radi o remakeu dosta kontroverznog filma)
sam za sebe, dobar je film, ali očekivala sam nešto što će me protrest onako pošteno, ali to je izostalo.
Image

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: I Spit On Your Grave (2010.)

Post by Info » 04 Jun 2011, 13:45

U svemu se slažem i dosad sam samo na poz. reakcije nalazio, niti jedna negativna. Očito je to jedan od onih filmova koji nije loš niti odličan, ali će ispuniti svaka očekivanja
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: I Spit On Your Grave (2010.)

Post by kraykulla » 21 Oct 2011, 11:38

konačno jedan solidan remake koji bi se usudio reći da mi čak bolji od originala. :supz:

Post Reply