Phoonk 2

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Morrigan
Posts: 43
Joined: 16 Feb 2009, 23:55

Phoonk 2

Post by Morrigan » 24 Feb 2010, 19:01

Image
Directed by: Milind Gadagkar
Produced by: Ram Gopal Varma Presentation / Prashant Burra And P.Chandra Shekar
Written by: Milind Gadagkar
Starring: Sudeep, Amruta Khanvilkar, Ahsaas Channa
Music by: Rahul Pandirkar
Release date: April 9 2010
Country: India
Preceded by: Phoonk

IAKO su film "Paranormal Activity" mnogi opisali kao najstrašniji horor svih vremena, čini se da je američki horor dobio konkurenciju. Naime, kako tvrde čelnici filmske producentske kuće Cinemax Versova, dat će svakom gledatelju 7 tisuća funti ako cijeli horor "Phoonk 2" pogledaju sami.

Osim što ga mora pogledati od početka do kraja, gledatelj ne smije ni u jednom trenutku zatvoriti oči te će mu se mjeriti puls koji ne smije prelaziti određenu granicu. Cijelo kino bit će obloženo kamerama, kako bi u svakom trenutku gledatelja mogli pratiti i zabilježiti svaku njegovu reakciju.

Horor nastao u Bollywoodu navodno je najstrašniji horor na njihovim prostorima što dokazuje i činjenica da prvi dio nitko nije uspio pogledati sam. Naime, tijekom premijere prvog filma, gledateljima je ponuđen sličan izazov koji nije ispunjen. Gledatelj koji se najviše zadržao sam u kinodvorani pogledao je samo prvih 30 minuta filma.

Ipak, ima i onih koji pak tvrde da horor uopće nije tako strašan kako ga predstavljaju tako da će čelnici filmske kuće ovaj put u obzir uzeti više kompetentnih faktora pomoću kojih će se moći odrediti strah tijekom trajanja "Phoonka 2".


Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=_YE_s3LfN5g


Naravno, sve izgleda kao jedan marketinski trik. Da sam u prilici, uzela bih tih 7000 funti lakse sale :mrgreen: Nema nista novo sto se vec nije pogledalo, samo vise filmova upakovanih u jedno. Ne izgleda tako lose, al' opet nista novo, orginalno.. :rolleyes: :)

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Phoonk 2

Post by boyko » 24 Feb 2010, 19:09

baš skinul prvi dio pa da vidim kaj je to..
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Phoonk 2

Post by Metalcamp » 24 Feb 2010, 19:13

boyko wrote:baš skinul prvi dio pa da vidim kaj je to..
Javi kakav je
"Good night boils and ghouls."

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Phoonk 2

Post by DrugsBunny » 24 Feb 2010, 19:28

Koja notorna glupost, šta sve ljudi neće smislit da se promoviraju.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Re: Phoonk 2

Post by chatterer » 24 Feb 2010, 21:25

tipična navlakuša kao i za Paranormal.

Iako moram priznati da ova slika izgleda jebeno



I sigurno ste primjetili da je ovo krađa svih horora, vidim da ima one sjene iz Kuće strave, zatim iz The Ringa, The Abandoned, Grudge i ostalo... Sve upakirano u totalno nepovezan film sudeći prema traileru

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Phoonk 2

Post by boyko » 25 Feb 2010, 02:08

Metalcamp wrote:
boyko wrote:baš skinul prvi dio pa da vidim kaj je to..
Javi kakav je
govno svih govana.
bolje da sam se hitil na hrbet i tak buljil u prazno 2 sata neg ovo gledal....
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Phoonk 2

Post by Hec » 25 Feb 2010, 14:35

pa ko zna, mozda je taj nastavak bolji, vidio sam ja i drugdje po netu da se prica o njemu dosta, al mislim malo je pretjerivanje, kad ti odvrne u kinu zvucnike do kraja, sve tisina i odjednom boom, pa i terminator bi iskocio od tolike jacine, normalno je da se svako scima, al cista je glupost pomislit film kao strasan jer prvo sto nam ulazi u glavu da je to film a ne stvarnost.

al eto bas bi ga iz znatizelje volio pogledat jer meni je paranormal activity bio zanimljiv jer nisam gledao nista slicno dosta dugo osim REC-a
Kad se covjek zazeli, onda mu je sve dobro :)
o ukusima se ne raspravlja, al mislim da nije vazno kome je dobar kome los, nego kakva je sveukupna kvaliteta filma, ako je bolja od drugih, zasto ga onda nebi pogledali...
"Six strings to cover fear..."

User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Re: Phoonk 2

Post by chatterer » 25 Feb 2010, 17:59

pa ko zna, mozda je taj nastavak bolji, vidio sam ja i drugdje po netu da se prica o njemu dosta, al mislim malo je pretjerivanje, kad ti odvrne u kinu zvucnike do kraja, sve tisina i odjednom boom, pa i terminator bi iskocio od tolike jacine, normalno je da se svako scima, al cista je glupost pomislit film kao strasan jer prvo sto nam ulazi u glavu da je to film a ne stvarnost.
zato se osiguraš

nakljukaš se tabletama za smirenje i lijepo uzmeš 7 tisućica

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Phoonk 2

Post by Sammy » 25 Feb 2010, 19:28

ma film je samo trebao dobru reklamu i to je sve..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Phoonk 2

Post by Hec » 25 Feb 2010, 22:31

chatterer wrote:
pa ko zna, mozda je taj nastavak bolji, vidio sam ja i drugdje po netu da se prica o njemu dosta, al mislim malo je pretjerivanje, kad ti odvrne u kinu zvucnike do kraja, sve tisina i odjednom boom, pa i terminator bi iskocio od tolike jacine, normalno je da se svako scima, al cista je glupost pomislit film kao strasan jer prvo sto nam ulazi u glavu da je to film a ne stvarnost.
zato se osiguraš

nakljukaš se tabletama za smirenje i lijepo uzmeš 7 tisućica
ljudi smo, mozemo i bez toga
"Six strings to cover fear..."

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Phoonk 2

Post by HorrorHR » 25 Feb 2010, 22:42

kad sam vidio naslov na nekom sajtu, odmah sam preskočio bez čitanja, smrdi na jefitnu marketinšku foru na kilometre

dejoo
Posts: 5
Joined: 31 Jan 2010, 14:46

Re: Phoonk 2

Post by dejoo » 03 Mar 2010, 10:43

Morrigan wrote: Horor nastao u Bollywoodu navodno je najstrašniji horor na njihovim prostorima što dokazuje i činjenica da prvi dio nitko nije uspio pogledati sam. Naime, tijekom premijere prvog filma, gledateljima je ponuđen sličan izazov koji nije ispunjen. Gledatelj koji se najviše zadržao sam u kinodvorani pogledao je samo prvih 30 minuta filma.
Pa samo prvih 30 minuta?Mozda zato sto je dosadan i sto se nista ne dogada u prvih 30 minuta,kao ni u drugih 30.Tako ako su ljudi odustali od dosade razumijem,ali od straha nema sanse.Stvarno prejeftin marketinski trik i ja bi sad svojih 7000 ako moze :D .Mozda da su ga malo skratili..ne znam..ima mozda jedna strasna scena u cijelom filmu i to je to.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Phoonk 2

Post by Hec » 03 Mar 2010, 20:45

mozda je film snimio Norris, pa smo onda prisiljeni da se bojimo :lol:
"Six strings to cover fear..."

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Phoonk 2

Post by DrugsBunny » 03 Mar 2010, 22:44

Zasigurno je to još jedan loš film hrvatske produkcije sa tematikom rata pa je zbog toga negledljiv.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Phoonk 2

Post by Hec » 03 Mar 2010, 23:26

:lol: :lol: :lol:
"Six strings to cover fear..."

Post Reply