Warning Sign (1985)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Warning Sign (1985)

Post by dr_gonzo » 18 Jan 2009, 03:45

Redatelj: Hal Barwood

Image

Uloge:
Sam Waterston..........Cal Morse
Kathleen Quinlan........Joanie Morse
Yaphet Kotto...............Major Connolly
Jeffrey DeMun.............Dr. Dan Fairchild
Richard Dysart............Dr. Nielsen
G.W. Bailey.................Tom Schmidt


SADRŽAJ:
"- U tajnom američkom laboratoriju za biolška istraživanja po imenu "Biotek", koji služi ujedno i kao centar za istraživanje agrokulture, zbog manje nesmotrene greške se događa katastrofa kad jedna od kapsula koja sadrži jako opasan virus bude razbijena.
Kad se oglasi opasnost Joanie Morse iz osiguranja prema protokolu zatvara sve izlaze i javlja nadležnim osobama za prijetnju širenja zaraze.
Kad šerif Cal Morse sazna da mu je žena (Joanie) zarobljena u laboratoriju uz pomoć svog prijatelja i bivšeg zaposlenika laboratorija dr. Dan Fairchilda ima namjeru doći do nje i pomoći joj, ali vojska na čelu sa odlučnim i razumnim majorom Connollyjem ne da pristup u laboratorij, koji je pod karantenom, a i zna da virus ima vrlo visoko stanje zaraznog djelovanja.
Ubrzo većina ljudi koji su ostali zarobljeni u laboratoriju počinju biti krajnje nasilni prema nezaražnima i žrtava je sve više, kao i zaraženih.
Joanie mora naći načina da se izvuče, dok ne bude kasno...jer virus ne prašta, kao i 'zaraženi'...."


Image

RECENZIJA:
- Nakon dugo vremena i potražnje uspio sam nabaviti ovaj film. Iako sam ga zamišljao malo drugačije moram reći da me nije razočarao ni u jednom pogledu.
Ono što prvo upada u oči gledatelju jeste glumačka postava...ostatak recenzije je ovdje
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 18 Jan 2009, 03:46

Evo jedan film o zaraženima kojeg je malo tko pogledao 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply