Halloween II (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Halloween II (2009)

Post by john_constantine » 29 Dec 2009, 20:54

A$H wrote:
kraykulla wrote:slažem se da je ovo o najlošijem filmu pretjerivanje.brate smore te više oni druidi i onaj lik u kaubojkama iz starih nastavaka. :lol:
ja ću uvijek braniti zombieve filmove jer su mi i house of...,i devils rejects...,i oba halloweena odlični i posebni svaki na svoj način.izgleda da je jedino ovdje u hrvatskoj u modi žešće
pljuvanje po zombieu kao nekom kvazi diletantu,a šta su svi očekivali još jedan nastavak da michael piči po drumu i šumu i kolje sve redom bez ikakve dublje radnje?
da možda ispriča i koji vic o chucku norrisu usput?
pa i nije tako..ljudi po cijelom svijet pljuju na H2..evo ja cu ga danas pogledat tek..iako mi je prvi bio ogromno smece..i ne pljujum po zombieu..jer sam medju prvima na forumu hvalio njegov house i devilse..i to su mi super filmovi..ali totalno je zasrao sa remakeom i po tom pljujem..a koliko svi drapaju po nastavku imam pravo i imat mala ocekivanja i od njega..cisto sumnjam da je bolji od prvog smeca..
he, kako je kod mene obrnuto... ta njegova dva prva filma su mi bila jednostavno loša... A remake halloweena odličan... Eh, baš me podsjetilo da moram dovršiti halloween serijal...
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Halloween II (2009)

Post by Scarface » 29 Dec 2009, 21:12

Od Zombieja jedino mi je H2 sranje, ova tri prije su mi odlična, pogotovo house i devils koji su mi među omiljenim horrorima.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Halloween II (2009)

Post by kraykulla » 29 Dec 2009, 22:22

Ghostface wrote:Od Zombieja jedino mi je H2 sranje, ova tri prije su mi odlična, pogotovo house i devils koji su mi među omiljenim horrorima.
house i devils su dva kao nastavka a totalno različiti filmovi:house je uvrnuti horror,a
devils su više moderan odmetnički western.a ZAKON su oba.
sa halloweenima je pokušano dati neki dublji osvrt na myersa i njegovu family i ludilo
a ovisi o ukusima koliko je zombieu to uspjelo i kako je kome to sjelo

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Halloween II (2009)

Post by Wheel Smith » 01 Jan 2010, 16:55

meni je s druge strane sjeo 1 nastavak ali ovaj bas i ne
:supz: :supz:

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Halloween II (2009)

Post by GreenHornet » 06 Jan 2010, 13:20

Ovako,ovaj film je potpuno atipican za "Halloween" serijal,svi koji su gledali znaju o cemu pricam,iako je bar meni osobno u globalu jako dobar za ubiti vrijeme...Ubojstva brutalnija nego sto sam ocekivao,a za neke likove mi je bas drago sto ih Michael ubije... :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Halloween II (2009)

Post by Boby » 06 Jan 2010, 14:45

GreenHornet wrote:Ovako,ovaj film je potpuno atipican za "Halloween" serijal,svi koji su gledali znaju o cemu pricam,iako je bar meni osobno u globalu jako dobar za ubiti vrijeme...Ubojstva brutalnija nego sto sam ocekivao,a za neke likove mi je bas drago sto ih Michael ubije... :mrgreen:
Slažem se.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Halloween II (2009)

Post by GreenHornet » 06 Jan 2010, 15:03

Zaboravih naglasit da je KATASTROFA sto su napravli od Dr.Loomisa... :? :shock:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Halloween II (2009)

Post by Boby » 06 Jan 2010, 15:57

GreenHornet wrote:Zaboravih naglasit da je KATASTROFA sto su napravli od Dr.Loomisa... :? :shock:
Meni se je to svidjelo za promjenu; dojadilo bi mi gledati ga opet kako ponavlja jedno te iste stvari o "hodajućem zlu" tako da mi je ovdje sjeo možda i bolje nego u remakeu. Loomis mi je ovdje baš pogođeni primjer brojnih ljudi koji danas zarađuju pišući svakojake knjige dvojbenog sadržaja a onda ih se amoralno promovira po talk showima.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Halloween II (2009)

Post by HorrorHR » 08 Jan 2010, 01:36

Majkl se stvarno prostituira, na BD se vrti neki banner sa Halloween 2 koji počinje sa spoofom na Apple reklame :shock: :shock:

1)

Image

2)

Image

3)

Image

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Halloween II (2009)

Post by Studeni » 08 Jan 2010, 12:22

Maestralno govance....još bih to sve i podnio, ali onaj konj i ona njegova nesretnica....sranje deluxe....ubojstva su mi totalno očajna...odvijaju se kao na traci i poprilično su mi bezvezna..... 4/10
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Re: Halloween II (2009)

Post by Samhain » 12 Jan 2010, 23:15

skida se Unrated verzija :D
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Halloween II (2009)

Post by Wheel Smith » 13 Jan 2010, 18:05

javi sta je drugačije kad pogledas
:supz: :supz:

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Re: Halloween II (2009)

Post by Samhain » 14 Jan 2010, 18:43

moram priznati da sam pozitivno iznenađen ovom verzijom filma, više ima smisla i više se razumije što je tu pjesnik htio reći. film ima dodatnih 30 min i nekoliko izmjenjenih scena uz potpuno drugačiji kraj koji je puno bolji od orginalnog.

ovdje je Halloween II došao do potpunog izražaja, puno je krvaviji i ima puno više detalja oko onog prokletog bijelog konja i one lude mame tako da neke stvari u filmu imaju više smisla, tako i psihološka povezanost između Michaela i Laurie.

stoga, usuđujem se reći da je film vrlo solidan pa čak i bolji od remake-a. ak imate živaca opet pogledati film, skinite ovu verziju. :axe:
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Halloween II (2009)

Post by filmofil » 22 Mar 2010, 02:20

pogledah unrated verziju i ugodno sam iznenađen...očekival sam govnetinu od filma kad sam videl onog bijelog konja u traileru

naravno, taj bijeli konj je smetalo u filmu, al bacio sam mozak na pašu pa nisam nešto previše fermao taj psihodelični proljev u glavi roba zombieja...ubojstva su mi jebeno napravljena samo kaj su prečesta i idu ko na pokretnoj traci jedno za drugim...ima i par nelogičnosti u filmu vezane uz michaelovo kretanje i ponašanje, al sve u svemu prezabavan film i prošle su mi 2 ure samo tako

jedan od onih horora uz koje se dobro zabavim i brzo ih zaboravim

ocjena 3/5
This is the Zodiac speaking.

User avatar
slimps
Posts: 24
Joined: 06 Mar 2010, 11:58
Location: Croatia/Virovitica
Contact:

Re: Halloween II (2009)

Post by slimps » 23 Mar 2010, 00:08

za pogledat, da...
nastavak istog kurca...
fora što nema masku u jednom dijelu filma...
wooohoo... :)

Post Reply