Halloween II (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Halloween II (2009)

Post by bakero » 28 Dec 2009, 17:09

Grozan film!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Halloween II (2009)

Post by Boby » 28 Dec 2009, 18:01

kraykulla wrote:meni je bio okej,pogledao sam ih više puta sve,i ova dva nova su mi miljama bolja od petice,šestice i resurrectiona.normalno je da je carpenterov već klasik,ali sjeti se samo one trojke koja veze s myersom nema i neke bezvezne detalje iz gore spomenutih nastavak pa ćeš vidjeti da zombievi remakovi/nove inačice nisu uopće loši kao što neki tvrde.
Slažem se u potpunosti.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Halloween II (2009)

Post by A$H » 28 Dec 2009, 23:09

a eto skinuo ga i pogledat cu ga ove dane..iako su ocekivanja losa..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Halloween II (2009)

Post by Wheel Smith » 29 Dec 2009, 05:49

A$H wrote:a eto skinuo ga i pogledat cu ga ove dane..iako su ocekivanja losa..

same here....

ne znam sta očekivati
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Halloween II (2009)

Post by HorrorHR » 29 Dec 2009, 13:14

film je jedan od glupljih filmova koje sam ikada pogledao u kinu. smeće dosadno, bilo nas 5 u kinu svi smo apsolutno istog mišljenja

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Halloween II (2009)

Post by Boby » 29 Dec 2009, 15:35

HorrorHR wrote:film je jedan od glupljih filmova koje sam ikada pogledao u kinu. smeće dosadno, bilo nas 5 u kinu svi smo apsolutno istog mišljenja
Pretjerivanje :P

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Halloween II (2009)

Post by Scarface » 29 Dec 2009, 15:38

Jedinica mi je bila super, al brate Zombie je ovi puta pretjera. Jebe mi se je li on neki neshvaćeni umjetnik il šta već, al je sjeba dobru ideju, i nek sad odjebe s takvim sranjem. I pun mi je kurac bilo gledat Michaela toliko dugo bez maske, i još izgleda ka kurac bez nje, ma daj fuck off.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Halloween II (2009)

Post by dr_gonzo » 29 Dec 2009, 15:41

Jedan od najgorih filmova ikada
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Halloween II (2009)

Post by HorrorHR » 29 Dec 2009, 16:47

Boby wrote:
HorrorHR wrote:film je jedan od glupljih filmova koje sam ikada pogledao u kinu. smeće dosadno, bilo nas 5 u kinu svi smo apsolutno istog mišljenja
Pretjerivanje :P
ne... ni blizu... spada mi tu negdje uz mr bean the movie u kojemu sam tijekom gledanja pobrojao 500+ žarulja na stropu kina tadašnjeg :?

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Halloween II (2009)

Post by Boby » 29 Dec 2009, 17:22

HorrorHR wrote:
Boby wrote:
HorrorHR wrote:film je jedan od glupljih filmova koje sam ikada pogledao u kinu. smeće dosadno, bilo nas 5 u kinu svi smo apsolutno istog mišljenja
Pretjerivanje :P
ne... ni blizu... spada mi tu negdje uz mr bean the movie u kojemu sam tijekom gledanja pobrojao 500+ žarulja na stropu kina tadašnjeg :?
Toga Beana se nisam niti trudio pogledati. Ma, slažem se ja da je film daleko od dobrog i možda si ti do sada u kinima uistinu pogledao filmove koj su svi od reda bolji od ovog ali daleko mi je ovo od titule jednog od najgorih filmova kako neki govore.
Ali opet, do sada se ovdje našao samo jedan moj sličnomišljenik.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Halloween II (2009)

Post by HorrorHR » 29 Dec 2009, 18:10

Boby wrote:Toga Beana se nisam niti trudio pogledati. Ma, slažem se ja da je film daleko od dobrog i možda si ti do sada u kinima uistinu pogledao filmove koj su svi od reda bolji od ovog ali daleko mi je ovo od titule jednog od najgorih filmova kako neki govore.
Ali opet, do sada se ovdje našao samo jedan moj sličnomišljenik.
ok sjetih se još jednog X-Files the movie 2, ovo mi je tu negdje uz halloween, možda lošije zericu jer bar u halloweenu ima horrora. fakat se ne sjećam da mi je nešto ovoliko dosadno i glupo bilo kao h2.

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Halloween II (2009)

Post by kraykulla » 29 Dec 2009, 20:35

slažem se da je ovo o najlošijem filmu pretjerivanje.brate smore te više oni druidi i onaj lik u kaubojkama iz starih nastavaka. :lol:
ja ću uvijek braniti zombieve filmove jer su mi i house of...,i devils rejects...,i oba halloweena odlični i posebni svaki na svoj način.izgleda da je jedino ovdje u hrvatskoj u modi žešće
pljuvanje po zombieu kao nekom kvazi diletantu,a šta su svi očekivali još jedan nastavak da michael piči po drumu i šumu i kolje sve redom bez ikakve dublje radnje?
da možda ispriča i koji vic o chucku norrisu usput?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Halloween II (2009)

Post by A$H » 29 Dec 2009, 20:43

kraykulla wrote:slažem se da je ovo o najlošijem filmu pretjerivanje.brate smore te više oni druidi i onaj lik u kaubojkama iz starih nastavaka. :lol:
ja ću uvijek braniti zombieve filmove jer su mi i house of...,i devils rejects...,i oba halloweena odlični i posebni svaki na svoj način.izgleda da je jedino ovdje u hrvatskoj u modi žešće
pljuvanje po zombieu kao nekom kvazi diletantu,a šta su svi očekivali još jedan nastavak da michael piči po drumu i šumu i kolje sve redom bez ikakve dublje radnje?
da možda ispriča i koji vic o chucku norrisu usput?
pa i nije tako..ljudi po cijelom svijet pljuju na H2..evo ja cu ga danas pogledat tek..iako mi je prvi bio ogromno smece..i ne pljujum po zombieu..jer sam medju prvima na forumu hvalio njegov house i devilse..i to su mi super filmovi..ali totalno je zasrao sa remakeom i po tom pljujem..a koliko svi drapaju po nastavku imam pravo i imat mala ocekivanja i od njega..cisto sumnjam da je bolji od prvog smeca..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Halloween II (2009)

Post by HorrorHR » 29 Dec 2009, 20:47

kraykulla wrote:slažem se da je ovo o najlošijem filmu pretjerivanje.brate smore te više oni druidi i onaj lik u kaubojkama iz starih nastavaka. :lol:
ja ću uvijek braniti zombieve filmove jer su mi i house of...,i devils rejects...,i oba halloweena odlični i posebni svaki na svoj način.izgleda da je jedino ovdje u hrvatskoj u modi žešće
pljuvanje po zombieu kao nekom kvazi diletantu,a šta su svi očekivali još jedan nastavak da michael piči po drumu i šumu i kolje sve redom bez ikakve dublje radnje?
da možda ispriča i koji vic o chucku norrisu usput?
meni je house of 1000 corpses odlično sjeo, ali nevezano za to h2 je smeće, čak veće od jedinice (zombijeve dakako). redatelj je samo jedan mali dio djelokupnog procesa kod filma, pa nije da ću se izdrkavati na njegove filmove samo zato što je to rob zombie (ili bilo koji drugi redatelj u istij situaciji).

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Halloween II (2009)

Post by kraykulla » 29 Dec 2009, 20:49

dobro nisam mislio da baš svi pljuju ima izuzetaka.
vidiš,meni se prvi remake svidio čak više od drugog i smatram da dostojno nosi naziv
halloween.držim da su svi njegovi filmovi ispričani iz perspektive white/trailor trash čudaka.
kako bi rekao,našao sam se nekako u toj njegovoj spiki i filmski i muzički. :rock:

Post Reply