Sorority Row (2oo9)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Sorority Row (2oo9)

Post by A$H » 13 Jun 2008, 17:37

Za sad se informacije skrivaju..ali posto bi trebao izac 2oo9.g. brzo ce se pocet pustat.. - http://www.imdb.com/title/tt1232783/

Uglavnom radi se o remakeu starog horrorca - http://www.imdb.com/title/tt0085694/
Last edited by A$H on 19 Feb 2009, 17:43, edited 1 time in total.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Jun 2008, 20:10

Otkada su to announceali nisam pročitao niti jedan komadić informacije. Jebem im mater sa rimejkovima. Original je bio stvaro kick ass film, ali ni blizu toliko razvikan da se ide raditi rimejk. Al ajde, kada planiraju Troll rimejk i čak se pričalo The Gate remake :D

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 13 Jun 2008, 20:19

u vrisku 2 kad ubojica priča sa Randyem o hoororima,potonji ga puta je li mu "HOSR" omiljeni horror... :D
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Jun 2008, 20:22

da u zadnje vrijeme traze manje poznate horrorce(bar onima koji nisu u tom zanru previse), te pokusavaju sto vise love izvuc sa remakovima istih...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 13 Jun 2008, 20:48

Shaking my head, that's all this deserves right now.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Sep 2008, 10:52

Info dostupan..

Film je preimenovan na jednostavno Sorority Row

PLOT - After covering up the death of their house mother after a prank makes a deadly turn, a group of sorority sisters are stalked and killed one-by-one by a masked serial killer whilst celebrating their graduation.

It's graduation time, and a group of sorority sisters are ready to celebrate in style. However, when their house mother interferes and demands the girls to leave the house early, the girls make her the object of a prank - which results in her accidental death. Covering up her death, despite the objection of others, the girls push the incident aside to get ready for their celebration. However, later that night at the party, someone else has plans when the girls find themselves being stalked and killed by a masked killer...who could it be?


GLUME

Rumer Willis
Carrie Fisher
Jamie Chung
Briana Evigan
Audrina Patridge
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Sep 2008, 11:56

Carrie Fisher :lol: :lol: :lol: :wink:

Al' ajde, ako će biti za ulogu koju mislim (baba koja je vlasinica kuće), može čak i pasati...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 22 Sep 2008, 12:21

carrie fisher, pa šta ona radi ovdje :lol:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 22 Sep 2008, 13:21

znači, gotovi smo s azijatima sad šibamo američke 80's slashere.....ako/kad krene ima da izrimejkaju sve...vidim tamo u Ashovom topicu i Terror train je na redu :cry:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 24 Sep 2008, 00:07

Studeni wrote:znači, gotovi smo s azijatima sad šibamo američke 80's slashere.....ako/kad krene ima da izrimejkaju sve...vidim tamo u Ashovom topicu i Terror train je na redu :cry:
već odavno je terror train na tapetu. baš mi nije jasno čemu rimejkati neke malo poznate slashere. recimo house on sorority row je jedan od boljih 80s slashera po meni, ali nije baš neko poznato ime. jedino mi je palo na pamet da ga rimejkaju samo radi imena koje je onako hip - privuklo bi teenagere u kino, nešto poput Prom Nighta "novog"...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Sep 2008, 00:09

ma sve mi se cini da na komad papira napisu par imena i onda izvlace iz sesira..koji film izvuku dolazi njegov remake.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 24 Sep 2008, 00:11

HorrorHR wrote: već odavno je terror train na tapetu. baš mi nije jasno čemu rimejkati neke malo poznate slashere. recimo house on sorority row je jedan od boljih 80s slashera po meni, ali nije baš neko poznato ime. jedino mi je palo na pamet da ga rimejkaju samo radi imena koje je onako hip - privuklo bi teenagere u kino, nešto poput Prom Nighta "novog"...
pa bilo bi zanimljivo znati pozadinu, ako uopće postoji, a da nema isključivo neke tržišne reference,jer to u Americi stvarno baš igra ulogu i klince se bez problema može navući u krdima u tom smislu tako da vjerojatno ni nisi daleko od istine....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 24 Sep 2008, 00:22

Studeni wrote:pa bilo bi zanimljivo znati pozadinu, ako uopće postoji, a da nema isključivo neke tržišne reference,jer to u Americi stvarno baš igra ulogu i klince se bez problema može navući u krdima u tom smislu tako da vjerojatno ni nisi daleko od istine....
jednostavno mora biti samo radi imena - slasheri su posebno u osamdesetima u svojim naslovima "bukirali" praktički sve praznike, važne dane (maturalne večeri), sve kombinacije sa sestrinstvom (sorority house massacre, house on the sorority row etc) - a takva zvučna imena i dan danas vode ljude ka gledanju.

neznam dali si gledao prom night, ali taj film tehnički se i ne bi trebao smatrati rimejkom. uzeto je samo "fora ime" i "dan radnje" . nema bas nikakvih referenca na poantu prvog filma, razvoj priče, likove, ama baš ništa...

uz sve to rimejkanjem slashera dobiva se medijska pompa, jest većinom negativna radi očekivanja, ali i negativan publicitet je publicitet.

znači po meni, poanta je najviše u imenu.

ok ovo glede rimejkova azijskih horora, ameri nisu nauceni na neke vazne konstruktore azijskih filmova te su rimejkovi zapravo prevodi radnje i mogucnost eliminiranja "tih dosadnih titlova"...

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 24 Sep 2008, 12:22

HorrorHR wrote:
jednostavno mora biti samo radi imena - slasheri su posebno u osamdesetima u svojim naslovima "bukirali" praktički sve praznike, važne dane (maturalne večeri), sve kombinacije sa sestrinstvom (sorority house massacre, house on the sorority row etc) - a takva zvučna imena i dan danas vode ljude ka gledanju.

neznam dali si gledao prom night, ali taj film tehnički se i ne bi trebao smatrati rimejkom. uzeto je samo "fora ime" i "dan radnje" . nema bas nikakvih referenca na poantu prvog filma, razvoj priče, likove, ama baš ništa...
nisam još pogledao prom night 08, ali nisam znao da nije remake u punom smislu....thnx za info
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 24 Sep 2008, 12:40

Studeni wrote:znači, gotovi smo s azijatima sad šibamo američke 80's slashere.....ako/kad krene ima da izrimejkaju sve...vidim tamo u Ashovom topicu i Terror train je na redu :cry:
Ako već trebaju raditi remake, bolje da rade remake slashera.
Nekako su mi draži! :D :lol:
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Post Reply