The Village (2004)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

The Village (2004)

Post by undying » 27 Mar 2008, 18:33

meni je ovo jedan od najzanimljivijih naslova u posljednih 10 godina. prica mi je pravo dobra i super misticna, kao da gledam mladog carpentera, naravno ako se izuzme kraj filma. taj kraj mi je bas i zasmetao da mi film bude jako dobar, iako je i on originalan. nema veze i ovako sam uzivao u njemu, tacnije uzivao sam izgleda u sjajnoj prici, a M. Night Shyamalan mi bas i ne odgovara kao redatelj, za mene je ovo njegov najbolji film. 7.5\10

Uloge: Bryce Dallas Howard, Joaquin Phoenix, Adrien Brody, William Hurt

zaseok Covington u Pennsylvaniji. Naizgled miran gradić živi u strahu od tajanstvenih bića koja navodno nastanjuju okolnu šumu. Mladi i tvrdoglavi Lucius Hunt odluči se uputiti u šumu ispitati razloge zbog kojih su stanovnici ograničeni na život isključivo unutar "zidina" svog malog mjesta.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 27 Mar 2008, 18:35

film nije loš ali u nekim trenutcima malo dosadan, ali mislim da baš i ne spada pod horror

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 27 Mar 2008, 18:41

sikeone wrote:film nije loš ali u nekim trenutcima malo dosadan, ali mislim da baš i ne spada pod horror
moguce, ali ako moze the others proci pod horor onda moze i ovaj. tacnije ovo je za onoga ko gleda film, horor. a sto se na kraju pretvara u nesto drugo to je druga prica..

+ i ja sam ostao malo zatecen, ja sam prvo gledao najavu za film i MALO RECI DA ME PRIVUKAO!! odmah sam pomislio OVO CE BITI BINGO! medjutim, kad sam ga pogledao nije to bilo to.. mislim da se radi o odlicnoj prici ali kraj filma definitivno nije moj, mada je opet ok. kazem sva ta mistika oko filma je sjajna...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 27 Mar 2008, 18:52

kraj je spasio film za mene...

a o bryce dallas howard neću trošiti riječi :oops:
This is the Zodiac speaking.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 27 Mar 2008, 19:13

razočarao sam se masu kad sam ga pogledao...veliki + za kraj...
5,5/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Mar 2008, 19:33

film je bio razocaranje,zao mi 25kn za kartu, a da ne pricam kako se na 2 mjesta vidjeli lebdeci monstrumi cupavci...katastrofa... :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 27 Mar 2008, 19:41

A$H wrote:film je bio razocaranje,zao mi 25kn za kartu, a da ne pricam kako se na 2 mjesta vidjeli lebdeci monstrumi cupavci...katastrofa... :lol: :lol:
potpis. meni je to bio najgori film koji sam u kinu pogledao jbga.. sry fanovi. :lol:
ček, kaj su se fakat čupavci vidjeli LOL?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Mar 2008, 19:50

Wendigo wrote:
A$H wrote:film je bio razocaranje,zao mi 25kn za kartu, a da ne pricam kako se na 2 mjesta vidjeli lebdeci monstrumi cupavci...katastrofa... :lol: :lol:
potpis. meni je to bio najgori film koji sam u kinu pogledao jbga.. sry fanovi. :lol:
ček, kaj su se fakat čupavci vidjeli LOL?
ma tako smo se zajebavali jer je na dva mjesta u kadar upao onaj fucking cupasti mikrofon sa gornje strane..prvi put sam milsio da mi se pricinilo, ali drugi put cijelo kino je to primjetilo i vrisnulo u smijeh..tesko je poslje bit ozbiljan prema filmu sa takvim propustom..a i opcenito je film meni osobno jako los...ne mislim ga nikako gledat po drugi put...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 27 Mar 2008, 20:02

Gledao sam ga prije godinu i pol i svidio mi se, dobro je što se govori o čudovištima, a SPOILER oni su zapravo ljudi. END SPOILER

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 27 Mar 2008, 20:04

A$H wrote:
Wendigo wrote:
A$H wrote:film je bio razocaranje,zao mi 25kn za kartu, a da ne pricam kako se na 2 mjesta vidjeli lebdeci monstrumi cupavci...katastrofa... :lol: :lol:
potpis. meni je to bio najgori film koji sam u kinu pogledao jbga.. sry fanovi. :lol:
ček, kaj su se fakat čupavci vidjeli LOL?
ma tako smo se zajebavali jer je na dva mjesta u kadar upao onaj fucking cupasti mikrofon sa gornje strane..prvi put sam milsio da mi se pricinilo, ali drugi put cijelo kino je to primjetilo i vrisnulo u smijeh..tesko je poslje bit ozbiljan prema filmu sa takvim propustom..a i opcenito je film meni osobno jako los...ne mislim ga nikako gledat po drugi put...
a lol.. nisam još vidio da se snimateljski rekviziti pojavljuju na filmu. :lol: :lol: SPOILER inače, film mi je bio dosta dobar i zanimljiv do prvog pojavljivanja čudovišta.. nakon toga kaos.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 27 Mar 2008, 20:15

Wendigo wrote:[
a lol.. nisam još vidio da se snimateljski rekviziti pojavljuju na filmu. :lol: :lol: SPOILER inače, film mi je bio dosta dobar i zanimljiv do prvog pojavljivanja čudovišta.. nakon toga kaos.
ti mikrofoni se pojavljuju u neviđenom broju filmova....uglavnom ih ne primjećujemo,a kad sam jednom vidio listu filmova u kojima su sve vidljivi rikavao sam od smijeha --- low budgeti rame uz rame sa box ofisima, maltene.... :wink:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Mar 2008, 20:19

Studeni wrote:
Wendigo wrote:[
a lol.. nisam još vidio da se snimateljski rekviziti pojavljuju na filmu. :lol: :lol: SPOILER inače, film mi je bio dosta dobar i zanimljiv do prvog pojavljivanja čudovišta.. nakon toga kaos.
ti mikrofoni se pojavljuju u neviđenom broju filmova....uglavnom ih ne primjećujemo,a kad sam jednom vidio listu filmova u kojima su sve vidljivi rikavao sam od smijeha --- low budgeti rame uz rame sa box ofisima, maltene.... :wink:
da vidjaju se i kamermani u prozorima/zrcalima ili negdje veci dio ekipe,ali se ne primjeti ako to ne trazis, ali ovo stvarno bode oci usred dana dva lika pricaju i onda se nekaj pojavi na vedrom nebu oznad njih.. :lol: :lol: totalni lol...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 27 Mar 2008, 20:22

A ok je film, nimalo strašan, kraj razočaravajuć.... ma mora Shyamalan neki svoj twist uvijek imat :rolleyes:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 27 Mar 2008, 20:41

A$H wrote: da vidjaju se i kamermani u prozorima/zrcalima ili negdje veci dio ekipe,ali se ne primjeti ako to ne trazis, ali ovo stvarno bode oci usred dana dva lika pricaju i onda se nekaj pojavi na vedrom nebu oznad njih.. :lol: :lol: totalni lol...
pogledat ću film,ako zbog ničega,a ono zbog ovoga.... :lol:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 27 Mar 2008, 21:23

Asfodel wrote:A ok je film, nimalo strašan, kraj razočaravajuć.... ma mora Shyamalan neki svoj twist uvijek imat :rolleyes:
izgleda da on zapravo to i voli, ja recimo nisam neki fan takvih krajeva.. mene je prica osvojila, malo misticno zaostalo selo, prepadnuti ljudi, nekakva cudovista sa kojima oni imaju dogovor.. bas me privuklo, ocekivao sam neki booom.. medjutim kraj nije bio po mome ukusu, da se razumijemo nije mi ni losh, ali mislim da je ovaj film mogao daleko vishe...

Post Reply