Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll (2oo8)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll (2oo8)

Post by A$H » 23 Mar 2008, 21:32

Director:
Marilyn Manson - eto i to sam docekao :lol:

PLOT - In Victorian times, an author who lives by himself in a castle, has visions of a girl named Alice. His name is Lewis Carrol and he finds himself terrified of what waits for him each night. He has become a symptom of his own invention. "Now all my nightmares know my name."

The film will essentially revolve around the birth of Lewis Carroll, from his life as Charles Dodgson as he creates Alice, to detailing his transformation as his characters take over and his alter-ego Lewis Carroll is born.

POSTER

Image

INFO

Code: Select all

Marilyn Manson se odlučio primiti redateljske palice i snimiti ekranizaciju Lewisove Alice u Zemlji čudesa. Najavio je da bi taj film trebao započeti novu eru horror filmova. Ako je za vjerovati Mansonu, film će nas vratiti u doba Romana Polanskog i Alfreda Hitchcocka.
Osim Mansona, koji će vjerojatno zaigrati glavnu ulogu, Lily Cole bi trebala glumiti Alice. Osim njih u filmu se od poznatijih glumaca izdvajaju Tilda Swinton i Evan Rachel Wood čije su uloge trenutno nepoznate.
Film bi trebao izići krajem 2008. godine, jer je Manson pomaknuo premijeru zbog svoje turneje
ULOGE

Tilda Swinton
Marilyn Manson ... Lewis Carroll
Lily Cole ... Alice

IMDB - http://www.imdb.com/title/tt0758775/

SLIKE

Image
Image
Image

Lily Cole - mala je manekenka,pocela se tek bavit glumom,po slikama na google...proricem joj veliku karijeru..mljac.. 8) :twisted: :lol:
Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Mar 2008, 22:28

Ok. what the fuck?!!!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 23 Mar 2008, 22:36

Ovo nešto pokraj mlade glumice me potpuno oduševilo što će se pojavljivati u filmu, pogotovo što je on redatelj... :? :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Mar 2008, 22:42

Ako ovaj film bude upola brutalan i morbidan kao njegovi spotovi uzivat cu..i da ima lik super pjesama tak da ne pocinjete sa pljuvanjem po njemu, ako nikada niste nista njegovo poslusali/pogledali..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Mar 2008, 22:55

A$H wrote:Ako ovaj film bude upola brutalan i morbidan kao njegovi spotovi uzivat cu..i da ima lik super pjesama tak da ne pocinjete sa pljuvanjem po njemu, ako nikada niste nista njegovo poslusali/pogledali..


Meni je on skroz ok, i ka osoba (šta se da skužit po intervjuima), mada mi pisme nisu po ukusu (osim par hitova, ono Tainted love i ona za Nightmare before christmas), samo mi je čudno da sad ide snimat filmove, mislin općenito ne volin kad se neki pivači idu gurat ka glumci, redatelji i sl. Još kad se sitin da se Robbie Williams bija kandidira za ulogu Jamesa Bonda, ovo je još mila majka. Mada, možda bude i zanimljivo (al čini mi se bolesno, i to ne na dobar "ej zakon" način, više na "ok, ovo mi se gadi" način).
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Mar 2008, 23:14

koliko je to dobro vidjet ćemo kad film izađe... Iako sam skeptičan u pogledu da pjevači i slični idu snimati filmove, ali nikad se ne zna ja sam mišljenja da ipak svima treba dati prilike.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 23 Mar 2008, 23:25

A$H je rekao da ne pljujem po njemu, onda neću, ali mogu napisati masu stvari po čemu on ne bi trebao biti čovjek... :?

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll (2oo8)

Post by elrania » 23 Mar 2008, 23:47

A$H wrote:
Lily Cole - mala je manekenka,pocela se tek bavit glumom,po slikama na google...proricem joj veliku karijeru..mljac.. 8) :twisted: :lol:
Image
ima ona vec predobru karijeru. cak se ostavila manekenstva u svrhu obrazovanja, no ocito je gluma zabavnija :lol:
kud bas ovakvu ulogu dobije...
ovo gledam definitivno

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Mar 2008, 23:51

Mala je cute garota 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Ed Gein
Posts: 71
Joined: 26 Oct 2006, 22:58

Post by Ed Gein » 24 Mar 2008, 00:20

dr_gonzo wrote:koliko je to dobro vidjet ćemo kad film izađe... Iako sam skeptičan u pogledu da pjevači i slični idu snimati filmove, ali nikad se ne zna ja sam mišljenja da ipak svima treba dati prilike.
rob zombie ? :wink:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 24 Mar 2008, 01:46

Pa eto on sam priada onoj srednoj klasi redatelja tj. filmovi mu u nekim djelovima izgledaju zadivljujući dok u drugim izgledaju banalno, ali kao cijelina filmvi su osrednji...barem za sada.
Inače prvjenac mu je više nego solidan i nipošto nije nekakva bezvezarija...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 24 Mar 2008, 01:53

Koliko znam Tim Burton isto namjerava napraviti Alice in Wonderland http://www.imdb.com/title/tt1014759/
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Mar 2008, 01:55

da ali njegova jos dosta posla ima, a mislim da ju nije ni poceo....a ima i dosta vremena do nje..

kao pocet ce snimat - Will start filming in May 2008 samo premjestaju taj datum..
Last edited by A$H on 24 Mar 2008, 02:00, edited 1 time in total.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 24 Mar 2008, 01:58

A$H wrote:da ali njegova jos dosta posla ima, a mislim da ju nije ni poceo....a ima i dosta vremena do nje..
Istina...to i ja čujem
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 24 Mar 2008, 01:59

Aryx wrote:Koliko znam Tim Burton isto namjerava napraviti Alice in Wonderland http://www.imdb.com/title/tt1014759/
ovo bi trebala bas biti ekranizacija dijela Alice in Wonderland dok ovaj od Mansona bi vise trebao baviti piscem i njegovim alter egom Alice
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply