Zasto vam se nije svidio Hostel?

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Zasto vam se nije svidio Hostel?

Post by undying » 17 Nov 2006, 19:12

Nisam htio da otvaram ovu temu na stranici "horori u globalu", jel se tamo pocelo pretrpavati, pa evo ovde:

Evo jednog pitanja posto sam procitao dosta komentara kako smatrate Hostel losim filmom.. Ja sam ga isto gledao i mogu reci da je na mene ostavio sasvim pristojan dojam! Zasto? Produkcija ok, malo prenabudjen, ali ok. Glavni glumac katastrofa!!! Kocoperenje na filmu ne mogu podnijeti :twisted: Ostali glumci ok. Scenario je meni odlican, a ni rezija nije losha! Cak bi rekao vrlodobra! Pogotovo ona scena kad mu reze tetive je opako dobra! Ne znam, meni je film ok, jedino ako je kupio fazone iz drugih horora koje ja nisam gledao, a vi jeste, onda ok! Onda bi i meni bio losh! Ali ako je ovo vidjeno samo u Hostel-u, onda film nije losh, bez obzira na glavnog glumca koji je katastrofa!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 17 Nov 2006, 19:15

Neznam za druge ali meni je film bas sjeo kada sam ga gledao u kinu. 4/5 ok prica , dobra rezija , ok gluma , i najvaznije puno krvi i sisa :lol:

+ cameo Takashi Miikea
Last edited by Aryx on 17 Nov 2006, 19:36, edited 1 time in total.
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 17 Nov 2006, 19:22

1.Kod mene ne mogu proći filmovi s puno krvi. nasilja i sisa ako nemaju dobru priču. :lol:
2.wrong turn mi ne može biti kvalitetan film zato što ima sise. :lol: ista stvar tako i za hostelom
3.glavni likovi su nevjerojatno debilni i iritatni, pa mi uopće nije stalo do njih.
4.glavni likovi ne postoje u tom filmu. :lol:
5.nasilje je premlako, imam unrated verziju, ali prijatelj kaže da je to samo nekoliko sekundi ili minuta....
6.ubojice su isto loši
7.svi glumci su u ovom filmu loši
8.dobra ideja, uništena ideja u filmu
9.to uopće ne smatram hororom, nego više trilerom
10.zato jer je to meni najmrskija formula koja se dobro prodaje: krv, seks i nasilje. :lol:
11.nasilje je sto puta viđeno i ništa posebno
12.a što biste vi još htjeli da shvatite da mi je film sranje? :lol:

Jedino dobro u filmu je što je gledljiv, pa ga je moguće probaviti... :finga:
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 17 Nov 2006, 21:00

Meni je Hostel sasvim ok. :ANAL:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 17 Nov 2006, 21:19

FilmTV wrote:Meni je Hostel sasvim ok. :ANAL:
Ali stalno imam dojam da je moglo biti i bolje... :axe: Dovoljno bi bilo maknuti one kretene od glumce i film bi bio dobar.
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 18 Nov 2006, 00:03

john_constantine wrote:
FilmTV wrote:Meni je Hostel sasvim ok. :ANAL:
Ali stalno imam dojam da je moglo biti i bolje... :axe: Dovoljno bi bilo maknuti one kretene od glumce i film bi bio dobar.
Nisam rekao da ne može bolje, samo da je meni ok, mesarenje je izvedeno super, premisa filma je mrak. One teen fore su mi više/manje ali i to ima svoju publiku i svoje čari :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 18 Nov 2006, 00:21

mogli su stavit bolje scene mučenja. priča je jadna. ali mi se onaj kraj dopao
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Nov 2006, 00:36

FilmTV wrote:Nisam rekao da ne može bolje, samo da je meni ok, mesarenje je izvedeno super, premisa filma je mrak. One teen fore su mi više/manje ali i to ima svoju publiku i svoje čari :)
/me likes teens getting killed :partyman:

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 18 Nov 2006, 02:35

Meni je film bio ok. Ništa oko čega bi se trebalo uzbuđivati. Ljudi koji su digli veliku prašinu oko tog filma su oni koji su pročitali ime Tarantino na plakatu pa se zaletili u kino. Za ljude koji inače gledaju horrore samo zabavna stvar, ali se ne može reći da je naročito loš.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 18 Nov 2006, 09:40

I ja sam ga otisao gledati zbog Tarantina! Cak sam cuo da ga je Tarantino rezirao, i bilo mi je super cudno, Tarantino je ipak skloniji "krvavoj akciji"! Poslije sam tek vidio da je producent. Ali ni producenti ne ulecu lovu samo tako, nego dobro procijene kome ce je dati :wink: Pa sam isklucivo iz tog razloga otisao pogledati film! Ne vjerujem puno novim hororima i cisto sumnjam da bi ga otisao pogledati da nisam vidio Tarantina kao producenta! Primjer tek sam nedavno saznao za neke horore, recimo SAW - nisam gledao:lol:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 18 Nov 2006, 21:00

Samo da dodam jos nesto u vezi Hostela! Kako me zivciraju one sekvence kad se glavni junak taman izvuce iz govana.. Ali u njemu proradi dobra Samaricanska dusha vrati se u oslobadjanje one kineskinje.. Ma daj... Preseravanje.. Prica se mogla drugacije upakovati.. Ko bi se normalan vratio u onaj horor i bio sam protiv super mocnih neprijatelja :?: Mozda Rambo :lol: To ti je to kad reditelj i producent traze jos, I JOS, jos... I na kraju pretezno pretrpaju film koji ispadne katastrofa :twisted:

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 18 Nov 2006, 23:10

Film je niskobudzetno sranje...Ali doslvono...Znam da je nisko budzetan,jer sam informiran... 8)
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 19 Nov 2006, 01:03

Freddy Krueger wrote:Film je niskobudzetno sranje...Ali doslvono...Znam da je nisko budzetan,jer sam informiran... 8)
Vidim da si "dobro" informiran, film je imao dudžet od 4.5 milijuna dolara što zasigurno nije malo.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 19 Nov 2006, 05:57

to je relativno malo, ako uzmeš u obzir budžete za ostale filmove.
ali hosel su prenapuhali u promociji, zato je ispo jadan
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 19 Nov 2006, 12:10

Meni se svidio, muzika je bila bas pogodjena za atmosferu...

4.5 miliona nije malo, zato sto ti nemas u filmu Toma Cruisea ili Juliu Roberts da samo njima das 20 miliona...

Post Reply