My Bloody Valentine 3D (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

My Bloody Valentine 3D (2009)

Post by Unreal » 31 Jan 2008, 21:45

Bloody-Disgusting has learned exclusively this evening that Patrick Lussier (Dracula 2000, White Noise 2) has been tapped to helm the remake of My Bloody Valentine for Lionsgate. Based on the 1981 film written by John Beaird and John Dunning, we've also been informed that the screenplay was written by Zane Smith. Here's the logline for you to chew on: Ten years ago the sleepy town of Harmony, Montana was the setting for a series of grisly murders on Valentine's night. Now, it seems the killer is back...or is he? Shooting begins late March/early April in Pittsburgh, PA.
Zanimljivo je da je orginalan Halloween inspirirao My Bloody valentine,Friday the 13th,Prom night i itd,a uspjeh remeaka je vjerojatno pokrenuo remakove tih filmova. :wink: Orginalan My Bloody Valentine mi je jedan od dražih,ali ne odličnih slashera i ima potencjala za poboljšanje(zato se veselim filmu). Ne znam kakav je Patrick Lussier redtelj i tko je ovaj novi scenarist,no neka samo bude onaj ubojca iz orginala i ja zadovoljan. :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jan 2008, 21:53

Patrick Lussier mi je malo pre moderan za remake jednog od bolijih 80s slashera. Zadnje njegovo sam gledao http://www.horrorhr.com/white-noise-2-the-light-2007/ , film koji iz vizualne perspektive bio baš klasičan njegov uz neke brze kadrove i vizualna drkanja koja su bila fora u doba remakea 13 Ghosts a sada su već postala zamorna...

A ovo što kažeš da film ima mjesta napretku, možda u nekim dijelovima da, ali koji film se baš unaprijedio sa ovim novim scenaristima/redateljima i trendovima...

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 31 Jan 2008, 22:07

HorrorHR wrote:Patrick Lussier mi je malo pre moderan za remake jednog od bolijih 80s slashera. Zadnje njegovo sam gledao http://www.horrorhr.com/white-noise-2-the-light-2007/ , film koji iz vizualne perspektive bio baš klasičan njegov uz neke brze kadrove i vizualna drkanja koja su bila fora u doba remakea 13 Ghosts a sada su već postala zamorna...

A ovo što kažeš da film ima mjesta napretku, možda u nekim dijelovima da, ali koji film se baš unaprijedio sa ovim novim scenaristima/redateljima i trendovima...
a znači nije neki redatelj za ovaj tip film :? hmm a ovo u vezi napretka je istina,no ipak meni orginal i nije nešto spektakularno i može se ako se da dobroj osobi učinit nešto solidno(no to je ipak rjetko danas). ma vidjet ćemo,ja gledam svakako dok dođe. :wink:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Jan 2008, 22:11

Ma ja bih bio presretan kada bi ova najezda reamkeova pokrenula izlazak orginalnih filmova na domaćem DVD tržištu; za sada se još to nije dogodilo

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 31 Jan 2008, 22:18

Boby wrote:Ma ja bih bio presretan kada bi ova najezda reamkeova pokrenula izlazak orginalnih filmova na domaćem DVD tržištu; za sada se još to nije dogodilo
e da,možda sada kada dolazi remeak izdaju uncut verziju orginala. :prayer:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Jan 2008, 22:20

Unreal wrote:
Boby wrote:Ma ja bih bio presretan kada bi ova najezda reamkeova pokrenula izlazak orginalnih filmova na domaćem DVD tržištu; za sada se još to nije dogodilo
e da,možda sada kada dolazi remeak izdaju uncut verziju orginala. :prayer:
Moš si mislit; vidi kak je prošel TCM i Halloween. Remakeovi su tu a orginalima na DVD-u ni traga. Da ne spominjem kako je to antologija cijelog žanra

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jan 2008, 22:27

Boby wrote:Moš si mislit; vidi kak je prošel TCM i Halloween. Remakeovi su tu a orginalima na DVD-u ni traga. Da ne spominjem kako je to antologija cijelog žanra
Zato je vani uz te rimejkove izašla stopedeseta verzija special collectors uber limited izdanja ovih filmova ;)

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Jan 2008, 23:18

HorrorHR wrote:
Boby wrote:Moš si mislit; vidi kak je prošel TCM i Halloween. Remakeovi su tu a orginalima na DVD-u ni traga. Da ne spominjem kako je to antologija cijelog žanra
Zato je vani uz te rimejkove izašla stopedeseta verzija special collectors uber limited izdanja ovih filmova ;)
Znam i iritira me to dosta; teško podnosim dok listam "Gore" u Algoritmu i naletim na reklame za sva ta extra izdanja a ovdje neće ni da mi bace samo film s jebenim titlovima

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jan 2008, 23:44

Boby wrote:Znam i iritira me to dosta; teško podnosim dok listam "Gore" u Algoritmu i naletim na reklame za sva ta extra izdanja a ovdje neće ni da mi bace samo film s jebenim titlovima
:?:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 31 Jan 2008, 23:49

HorrorHR wrote:
Boby wrote:Znam i iritira me to dosta; teško podnosim dok listam "Gore" u Algoritmu i naletim na reklame za sva ta extra izdanja a ovdje neće ni da mi bace samo film s jebenim titlovima
:?:
Časopis; valjda nisam krivo napisal ime

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jan 2008, 23:56

Boby wrote:Časopis; valjda nisam krivo napisal ime
Nisam upućen baš sa horror časopisom tog imena. Fangoria možda?

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 01 Feb 2008, 00:02

HorrorHR wrote:
Boby wrote:Časopis; valjda nisam krivo napisal ime
Nisam upućen baš sa horror časopisom tog imena. Fangoria možda?
A-a; za Fangoriu sam čuo preko ovog foruma. Inače znam samo za one kaj se nude u Algoritmu. Nekoć je izlazio "Shivers" a sada "Gore" i doslovno je takav jer obiluje s takvim prizorima. A na svakoj trećoj stranici nalaze se reklame za sve horror raritete na DVD-u. I onda mi dođe krivo kada vidim koliki je izbor horroraca u istom tom Algoritmu

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 01 Feb 2008, 02:40

Boby wrote:A-a; za Fangoriu sam čuo preko ovog foruma. Inače znam samo za one kaj se nude u Algoritmu. Nekoć je izlazio "Shivers" a sada "Gore" i doslovno je takav jer obiluje s takvim prizorima. A na svakoj trećoj stranici nalaze se reklame za sve horror raritete na DVD-u. I onda mi dođe krivo kada vidim koliki je izbor horroraca u istom tom Algoritmu
Je Shivers sam imao par brojeva, ali za ovaj "Gore" nikada čuo. Pokušavam naći i na netu bez sreće. Daj koju informaciju više ili ako netko zna gdje se to može vidjeti na netu...

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 01 Feb 2008, 13:20

I ja prvi put čujem za taj časopis :?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 01 Feb 2008, 16:42

Časops je manjeg formata; dosta je kićast s brutalnim slikama i uglavnom se u svakom broju nađe po par recentnijih recenzija i najava kao i intervjui. Bum drugom prilikom navratio do Algoritma pa možda bacim koju sliku naslovnice. Isto ga nemrem naći na netu; čudno

Post Reply