King of the Ants (2003)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

King of the Ants (2003)

Post by john_constantine » 25 Dec 2007, 22:54

Stuart gordon opet u akciji. :D :D

http://former.imdb.com/title/tt0328031/

Da,da, znam da je iz 2003, i da mi je promaknuo, ali vidio sam tekst tek u žutom titlu.
'King Of The Ants' navodno nije završio u kinima zato jer je prebrutalan, ali ma koliko to zvučalo blesavo, ujedno i nije teško povjerovati, jer način na koji prikazuje razvoj mladog čovjeka, od zbunjenog slackera do okrutnog ubojice, uistinu je hard core.

Priča je to o Seanu Crowleyju koji počini ubojstvo po narudžbi, ali kada ga bivši šefovi prevare, otmu i muče, od 'slučajnog ubojice' postaje kiler s misijom, a film se pretvara u krvlju natopljenu osvetničku vožnju.

'King Of The Ants' je revenge film koji zadovoljava i atmosferom i nevjerojatnim nasiljem – ipak je ovo Stuart Gordon pa je za očekivati da je horor iskustvo (zajedno s paketom šminke i maske) došlo u prvi plan: okrutno mučenje s golf palicom u kolibi, mesnato dekapitiranje sjekirom, 'roštilj' s odrezanom glavom...

Sve to snimano sirovim, gotovo dokumentarističkim stilom, pomiješanim sa suludim nadrealnim halucinacijama, od žene s velikom kitom do deformirane ženske verzije Jabbe The Huta koja jede vlastita govna. Čudan, lud, krvav i dobar film, ukratko.
:D :D
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: King of the Ants (2003)

Post by A$H » 25 Dec 2007, 23:08

i tebi svasta promakne...odmah gledat..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 25 Dec 2007, 23:45

Kupih DVD ovoga kad sam bio kod Mairosua. Očito je materijal za gledanje pod hitno ;) I to ne samo ŽT teksta, nego naletih u zadnjih par mjeseci na par stvarno dobrih reviewa na film...

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 26 Dec 2007, 00:05

ja ne znam što sam propustio kod ovog filma

ili sam gledao drugi film ali sličnog ili istog naslova :? :? :? :? :?
arhiva veli 6/10

:shock:

očekujemo podrobniju recenziju kad pogledate film
www.lasetta.net :axe:

Post Reply