The Final Destination (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

The Final Destination (2009)

Post by Unreal » 20 Nov 2007, 12:40

David R. Ellis is coming back to New Line for more death, according to the Hollywood Reporter. The director has signed to direct and develop "Final Destination 4," the latest installment of New Line's popular horror series, which the studio plans to shoot in 3-D.

The premise of the series is that even if you cheat death once, a force that is death itself will stalk you until it finishes what is started, usually in a gruesome fashion. While plot details for "FD4" are being kept under wraps, the movie will stand alone: It will feature new teens facing new forms of death.

The script was written by Eric Bress, who co-wrote "Final Destination 2."
Hmmm :roll: . Ne znam nekak nepotrebno. Trojka je već dokazala da serijalu fali ideja(mogao bi reči da je trojka remeak orginala),a sada da naprave četvorku?
Ma dobro neka naprave ako je zabavna kao prošli djelovi ja zadovoljan i redatelj koj je napravio dvojku režira film :D . Jedino me nervira to da će ovaj nastavak biti 3d.Mislim bilo bi cool to gledati u kinu ,ali kasnije na videu :twisted: i moguče je da ne dođe kod nas u kino. :?

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

pozdrav

Post by dodo » 20 Nov 2007, 13:00

slažem se sa tobom da je 3 takoreči remekana pa i sa tim ako bude zanimljiv ko ostala 3 da če ga biti zabavno pogledati :wink:a to što rade u 3d to je več poznato da tako pokušavaju pridobiti mlađu publiku i što više ljudi u kina :D

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 20 Nov 2007, 14:13

Svidio mi se serijal pa ću i ovo pogledati :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 20 Nov 2007, 17:02

Ma meni je drugi dio puno bolji od originala, više crnog humora, akcijska orijentacija i brutalne smrti, naročito onaj dio na autocesti.
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Nov 2007, 17:33

ma 4. dio je totalno nepotreban..bolje da je ostala kao trilogija...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 20 Nov 2007, 19:13

john_constantine wrote:Ma meni je drugi dio puno bolji od originala, više crnog humora, akcijska orijentacija i brutalne smrti, naročito onaj dio na autocesti.
potpisujem :wink: i jedna pozitivna stavar oko dolazeče četvorke je da radi isti redatelji i scenarist dvojke

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 22 Nov 2007, 17:08

Mene baš veseli ova vijest, što se mene tiče nek snime još 5 komada i dobro!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 23 Nov 2007, 08:44

kak će sad umirat? onaj koji je trebao prvi na kvadrat podijeljen sa razilkom zadnjeg će biti treći?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Nov 2007, 21:47

3D final destination? I am in :) Samo je sranje što ga nećemo moći gledati u toj tehnici. Vidio sam da se sada Beowulf počinje vani u 3d prikazivati, znači da tehnologija ide dalje i film tipa final destination, tj. zabava i zajebancija u ovom điru, bi mogla biti prejebena :)

Ja sam rađe da snimaju još X dijelova FD serijala nego Saw...

User avatar
Liske
Posts: 100
Joined: 30 Sep 2007, 12:29

Post by Liske » 01 Dec 2007, 16:30

Ha mislim sto je previse previse je 2 je najjaca po meni ovo ostalo promasaj...
"Najmilostivija stvar na svetu, po meni, je nemogucnost ljudskog uma je da poveze i razume sopstveni sadrzaj."

-H. P. Lovecraft-

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Feb 2008, 11:54

FINAL DESTINATION producer Craig Perry confirms that the opening disaster in New Line Cinema's HD 3-D sequel will in fact be during a high-speed race car crash where an object will fly into the stands killing (or just missing) some of the audience members!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 02 Feb 2008, 12:04

ma ja sam već izgubio volju za gledanjem FD...sve na istu šemu...taj film je trebao ostat na samo jednom dijelu bez nastavaka...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Feb 2008, 12:07

filmophil wrote:ma ja sam već izgubio volju za gledanjem FD...sve na istu šemu...taj film je trebao ostat na samo jednom dijelu bez nastavaka...
Ja baš nisam izgubio volju, usporedivši FD sa Saw serijalom, doslovno mi je 20 puta bolji. Makar je treći FD najlošiji, opet mi je taj koncept sasvim dobar za sat i pol zabave. Još da mi se poklopi da kada bude četvorka u HD/3D taman kada budem jednom preko bare... eh nemože bolje 8)

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Feb 2008, 12:21

HorrorHR wrote:
filmophil wrote:ma ja sam već izgubio volju za gledanjem FD...sve na istu šemu...taj film je trebao ostat na samo jednom dijelu bez nastavaka...
Ja baš nisam izgubio volju, usporedivši FD sa Saw serijalom, doslovno mi je 20 puta bolji. Makar je treći FD najlošiji, opet mi je taj koncept sasvim dobar za sat i pol zabave. Još da mi se poklopi da kada bude četvorka u HD/3D taman kada budem jednom preko bare... eh nemože bolje 8)


Meni je Saw baš puno logičniji za nizanje nastavaka, mislin, meni je četvorka savršeno legla, i ruku na srce, origin Jigsawa tek predstoji za u potpunosti objasnit i sve to spojit u cjelinu. FD je ima smisla u prva dva nastavka, treći je baš čista zabava, i taj serijal ne vodi nikuda, nema neku priču koja ga drži, a Saw ima jeben kontinuitet.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Feb 2008, 12:36

Ghostface wrote:Meni je Saw baš puno logičniji za nizanje nastavaka, mislin, meni je četvorka savršeno legla, i ruku na srce, origin Jigsawa tek predstoji za u potpunosti objasnit i sve to spojit u cjelinu. FD je ima smisla u prva dva nastavka, treći je baš čista zabava, i taj serijal ne vodi nikuda, nema neku priču koja ga drži, a Saw ima jeben kontinuitet.
Sve pet, svatko ima svoje mišljenje, ali Saw logičniji za nastavke? To nemogu progutati... Mislim trojka mi je već bila pretjerana, o početku i radnji u četvorki da ne govorimo, a tek kraj - This is just the beginning ?! Kao da se sprdaju sa ljudima...

FD mi je logičniji za nastavak možda iz jedne perspektive - prevariš smrt ona se vraća riješiti te. Znači desilo se jednom desiti će se XXX puta. Ovo sa Saw nakon drugog dijela mi puca po šavovima, baš se vidi da moraju smišljati svakakve gluposti samo da nekako nastave serijal i dignu još mega količinu love.

FD4 iz još jedne perspektive djeluje kao fora nastavak - snima se u 3D - to dakako daje novu "potrebu" za ovim filmom jer kad se sjetimo prošlih dijelova i kad pomisliš da nešto od toga možeš vidjeti u 3d - meni je to kick ass...

Post Reply