Scream Awards 2007

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Scream Awards 2007

Post by HorrorHR » 21 Oct 2007, 14:01

Prošle godine smo imali SpikeTV Scream Awards in Fangoria Chainsaw Awards ili kako već. Ova Fangorijina ceremonija je propala, ali je zato Scream Awards otišao u nove sfere.

Moja reportaža oko prošlogodišnjih Scream Awards: http://www.horrorhr.com/reportaza-o-hor ... ards-2006/

Slike sa jučerašnjih Scream Awards:
http://www.bloody-disgusting.com/news/10215

Inače jučer se snimalo, a prijenos na TV će biti navečer u ponedjeljak.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Oct 2007, 14:11

Nice :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 21 Oct 2007, 14:18

izgleda kao jeben event. još kad imaš priliku vidjeti face poput Brucea Campbella i Billa Moesleya.. a posebno me se dojmio onaj zombi sa uvodne špice. :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Scream Awards 2007

Post by A$H » 21 Oct 2007, 19:40

dosta likova koje bi volio vidjet uživo..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Oct 2007, 20:43

Volio bi doći tamo da vidim Rodriguez,Bruce Campbell,Danny Trejo,Edgar Wright i tako te careve
A ove mulce poput Eli Rotha bi razbio.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Oct 2007, 21:30

Evo na Dreadcentralu imate zakon snjimku http://www.dreadcentral.com/node/25076 i popis pobjednika

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 21 Oct 2007, 21:31

Unreal wrote: A ove mulce poput Eli Rotha bi razbio.
Zakaj?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2007, 21:35

Unreal wrote:Evo na Dreadcentralu imate zakon snjimku http://www.dreadcentral.com/node/25076 i popis pobjednika
pričekati ću snimku da vidim pobjednike ;)

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Oct 2007, 21:39

Boby wrote:
Unreal wrote:Volio bi doći tamo da vidim Rodriguez,Bruce Campbell,Danny Trejo,Edgar Wright i tako te careve
A ove mulce poput Eli Rotha bi razbio.
Zakaj?
Ti neke stvari malo preozbiljno shvačaš:wink:
Ne bi ga zbilja razbio samo mislim da je El Roth bezvezan redatelj koj podižu uvis. Hostel je fakat bio šit,a Cabin Fever nisam gledao. No svakako mi je lik iritantan svakom svojom pojavom :twisted:.
Evo kaj je redatelj Danny Boyle rekao o njemu i slažem se sa njime.
“His movies aren’t even particularly well done,” Boyle said. “They’re not even scary. They’re horrible, but that’s not scary. It’s not suspense. And if you watch my films in detail, there’s actually not a lot of violence in them. You get numb with violence very quickly.”

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 21 Oct 2007, 21:46

Unreal wrote:
Boby wrote:
Unreal wrote:Volio bi doći tamo da vidim Rodriguez,Bruce Campbell,Danny Trejo,Edgar Wright i tako te careve
A ove mulce poput Eli Rotha bi razbio.
Zakaj?
Ti neke stvari malo preozbiljno shvačaš:wink:
Ne bi ga zbilja razbio samo mislim da je El Roth bezvezan redatelj koj podižu uvis. Hostel je fakat bio šit,a Cabin Fever nisam gledao. No svakako mi je lik iritantan svakom svojom pojavom :twisted:.
Evo kaj je redatelj Danny Boyle rekao o njemu i slažem se sa njime.
“His movies aren’t even particularly well done,” Boyle said. “They’re not even scary. They’re horrible, but that’s not scary. It’s not suspense. And if you watch my films in detail, there’s actually not a lot of violence in them. You get numb with violence very quickly.”
cabin fever - jeben
hostel - jeben
hostel part 2 - očaj :lol:

nema razloga za razbijanje. :lol: :wink:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Oct 2007, 21:53

Wendigo wrote: cabin fever - jeben
hostel - jeben
hostel part 2 - očaj :lol:

nema razloga za razbijanje. :lol: :wink:
Iritantan svakom pojavom- svakako :twisted:
Pa ima razloga da ga se razbij :lol: :wink:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 21 Oct 2007, 22:39

Unreal wrote:
Wendigo wrote: cabin fever - jeben
hostel - jeben
hostel part 2 - očaj :lol:

nema razloga za razbijanje. :lol: :wink:
Iritantan svakom pojavom- svakako :twisted:
Pa ima razloga da ga se razbij :lol: :wink:
Pa nije ni meni bio previše simpatičan dok sam gledao snimanje "Hostela" ali fućkaš to. Ne znam kolko bi mi se redatelja uopće svidjelo jer pratim njihove filmove a ne njih. Roth je po meni jedan od boljih redatelja horrora današnjice. Gledao sam "Cabin Fever" i "Hostel" te mogu reći da su pravo osviježenje u gomili sranja na koje inače nailazim

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Oct 2007, 22:49

Boby wrote: Roth je po meni jedan od boljih redatelja horrora današnjice. Gledao sam "Cabin Fever" i "Hostel" te mogu reći da su pravo osviježenje u gomili sranja na koje inače nailazim
Ne pratim baš današnje horrore previše,ali Hostel mora da je bio jedan od največih šitova koji sam gledao. Film ima tako iritantne i glupe likove,nikakvu kvalitetnu priču,puno krvi a nimalo straha i majku mu tog redatelja bi fakat trebalo razbit kaj je nas europljane prikazao kao nerazvijne seljake. :twisted:
Ako je to jedan od boljih horrora koj je izašao majke mi kuda je cjeli žanar skrenuo.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 21 Oct 2007, 23:03

Unreal wrote:
Boby wrote: Roth je po meni jedan od boljih redatelja horrora današnjice. Gledao sam "Cabin Fever" i "Hostel" te mogu reći da su pravo osviježenje u gomili sranja na koje inače nailazim
Ne pratim baš današnje horrore previše,ali Hostel mora da je bio jedan od največih šitova koji sam gledao. Film ima tako iritantne i glupe likove,nikakvu kvalitetnu priču,puno krvi a nimalo straha i majku mu tog redatelja bi fakat trebalo razbit kaj je nas europljane prikazao kao nerazvijne seljake. :twisted:
Ako je to jedan od boljih horrora koj je izašao majke mi kuda je cjeli žanar skrenuo.
Dosta se ljudi poziva na to kaj je Europljane prikazao takvima i slažem se da je mogao bolje ali s druge strane kaj veliš na to kak je prikazao Amere? Tipovi gotovo da jedino misle s onom donjom glavom. I sam si napisao da su glupi i iritantni. A u filmu je super kak je postepeno izgradio sav užas. Početak uopće ne nalikuje horroru dok je kraj nešto najbrutalnije ikad viđeno. Također, film pridaje pažnju samim likovima i ne koristi ih samo kao marionete za klanje. Da ne spominjem kako je riječ o događajima koji nisu nemogući u stvarnosti budući da su se slične stvari događale

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 22 Oct 2007, 09:29

Boby wrote: Dosta se ljudi poziva na to kaj je Europljane prikazao takvima i slažem se da je mogao bolje ali s druge strane kaj veliš na to kak je prikazao Amere? Tipovi gotovo da jedino misle s onom donjom glavom. I sam si napisao da su glupi i iritantni. A u filmu je super kak je postepeno izgradio sav užas. Početak uopće ne nalikuje horroru dok je kraj nešto najbrutalnije ikad viđeno. Također, film pridaje pažnju samim likovima i ne koristi ih samo kao marionete za klanje. Da ne spominjem kako je riječ o događajima koji nisu nemogući u stvarnosti budući da su se slične stvari događale
Ma baš me briga kolko su likove realistično prikazali,meni su bili iritantni niti mi nije stalo do njih. A film niti nije po meni horror barem ne u onom smislu da če mi utjerati strah u kosti,doduše može se smatrati horrorom pošto posebice do izražaja dolaze maštoviti,brutalni i krvavi načini umiranja nekih od likova.Tako da ga se može smatrati slasherom u stilu Friday the 13th i sl.filmova u kojima je glavna fora da neki lik umre što brutalnijom smrću. Ali barem je Friday the 13th zabavan i manje iritantan za razliku od ovog sranja.

Post Reply