Friday the 13th remake

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Friday the 13th remake

Post by HorrorHR » 18 Sep 2007, 18:44

Damian Shannon and Mark Swift, the duo behind New Line Cinema's successful Freddy vs Jason, have both been attached to write a new screenplay for Platinum Dunes' remake of Friday the 13th,
Da ne prifali malo rimejka za blisku budućnost :shock: "Hvala" ti Halloween što si dignuo tol'ko para.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Friday the 13th remake

Post by A$H » 18 Sep 2007, 18:51

valjda će bit bolji od Halloween-a...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Sep 2007, 19:58

Biti će bolji samo ako drastičnije promjene koncept orginala koji se nemre mjeriti s Halloweenom
Last edited by Boby on 18 Sep 2007, 19:58, edited 1 time in total.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Friday the 13th remake

Post by Unreal » 18 Sep 2007, 19:58

A$H wrote:valjda će bit bolji od Halloween-a...
Ma naravno da hoće. :wink:

Ja se zapravo i veselim ovom remejku ( a općenito se ne veselim remejkovima), samo se nadam da neće biti ista prića kao iz orginala ( oni koji su gledali orginal znaju na kaj mislim, a ovi koji nisu gledali neka pogledaju i skužit će)?

Ja sam zadovoljan ako stave Jasona sa hokejaškom maskom da ubija teenove na brutalan naćin.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 18 Sep 2007, 20:11

oni koji su gledali orginalne halowene su starje generacije, a sumnjam da je dobar dio ljudi koji je išo gledat remake da je ogledao i orginal

to su sve mlađe generacije, koje i ne gledaju one starije horore
I may be an idiot, but i am no fool.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Sep 2007, 20:17

Djuro20 wrote:oni koji su gledali orginalne halowene su starje generacije, a sumnjam da je dobar dio ljudi koji je išo gledat remake da je ogledao i orginal

to su sve mlađe generacije, koje i ne gledaju one starije horore
Ma i fanovi serijala su ti gledaju remejk, ne samo MTV generacija. BTW no ma kvragu vi i Halloween :lol: već malo bježite off topic , ovo je topic o Friday the 13th ne Halloweenu :wink: .

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Sep 2007, 20:23

Kaj mislite da slijede Zombiev model i prikažu Jason dok je bio maleni dječak, onak mongoloidan i ponižen daleko još od čudovišta u koje će se pretvoriti

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Sep 2007, 20:31

Boby wrote:Kaj mislite da slijede Zombiev model i prikažu Jason dok je bio maleni dječak, onak mongoloidan i ponižen daleko još od čudovišta u koje će se pretvoriti
Jebeš tu ideju :twisted: . Mene ne zanima kako su Jasona tukli i kako je posta čudovište , to sam već doznao u dvojci i još nekim djelovima. Mogu onako to prikazati prvih 10 minuta ukratko ili nam dati neke kratke flahbackove kao u recimo Freddy vs Jasona, ali da mi sada pola filma i cjeli pretvoriš u dramu kako je postao čudovište to :evil: . Mi Friday the 13th fanovi želimo vidjet Jasona u akciji :D , a ne u poseranciji :evil:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Sep 2007, 21:07

Unreal wrote:
Boby wrote:Kaj mislite da slijede Zombiev model i prikažu Jason dok je bio maleni dječak, onak mongoloidan i ponižen daleko još od čudovišta u koje će se pretvoriti
Jebeš tu ideju :twisted: . Mene ne zanima kako su Jasona tukli i kako je posta čudovište , to sam već doznao u dvojci i još nekim djelovima. Mogu onako to prikazati prvih 10 minuta ukratko ili nam dati neke kratke flahbackove kao u recimo Freddy vs Jasona, ali da mi sada pola filma i cjeli pretvoriš u dramu kako je postao čudovište to :evil: . Mi Friday the 13th fanovi želimo vidjet Jasona u akciji :D , a ne u poseranciji :evil:
To mi je sam palo na pamet jer su to učinili i u remakovima Halloweena i TMC-a. Meni osobno je svejedno jer Friday the 13th je čisto za zabavu film (barem je do sada bio) pa bi ga bilo mnogo teže i učniti ozbiljnijim. E al ak će se naslanjati na "gore" iz prethodnih nastavaka onda će ju se morati potruditi još više nego autori Hills have eyes remaka i hostela

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Sep 2007, 21:23

Boby wrote:
Unreal wrote:
Boby wrote:Kaj mislite da slijede Zombiev model i prikažu Jason dok je bio maleni dječak, onak mongoloidan i ponižen daleko još od čudovišta u koje će se pretvoriti
Jebeš tu ideju :twisted: . Mene ne zanima kako su Jasona tukli i kako je posta čudovište , to sam već doznao u dvojci i još nekim djelovima. Mogu onako to prikazati prvih 10 minuta ukratko ili nam dati neke kratke flahbackove kao u recimo Freddy vs Jasona, ali da mi sada pola filma i cjeli pretvoriš u dramu kako je postao čudovište to :evil: . Mi Friday the 13th fanovi želimo vidjet Jasona u akciji :D , a ne u poseranciji :evil:
To mi je sam palo na pamet jer su to učinili i u remakovima Halloweena i TMC-a. Meni osobno je svejedno jer Friday the 13th je čisto za zabavu film (barem je do sada bio) pa bi ga bilo mnogo teže i učniti ozbiljnijim. E al ak će se naslanjati na "gore" iz prethodnih nastavaka onda će ju se morati potruditi još više nego autori Hills have eyes remaka i hostela
Ma ako im je baš stalo neka malo objasne priću vezanu za Jason, ali ne kao Halloween remejk pola filma ili cjeli film. Ma ja bi da bude budu remejk nekak kao u Friday the 13th part 4 i Friday the 13th part 6 film sa solidni likovima i nekim dosta zanimljiovim događajima tjekom filma. Bilo bi još dobro da bude lik Tommy Jarvisa u filmu. Šta mislite o toj ideji?

A sada nadam se da što se tiće levela krvi, neka budu kao prošl djelovi , zakaon načini ubijanja(rezanje glave pilom, nož kroz grlo,razbijanje face), ali ne kao Hostel neka vrsta mučenja ili nešto takvo.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Sep 2007, 21:52

manje dramatike, više akcije. :supz: :axe: :axe:
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Sep 2007, 21:56

Unreal wrote:
Boby wrote:
Unreal wrote: Jebeš tu ideju :twisted: . Mene ne zanima kako su Jasona tukli i kako je posta čudovište , to sam već doznao u dvojci i još nekim djelovima. Mogu onako to prikazati prvih 10 minuta ukratko ili nam dati neke kratke flahbackove kao u recimo Freddy vs Jasona, ali da mi sada pola filma i cjeli pretvoriš u dramu kako je postao čudovište to :evil: . Mi Friday the 13th fanovi želimo vidjet Jasona u akciji :D , a ne u poseranciji :evil:
To mi je sam palo na pamet jer su to učinili i u remakovima Halloweena i TMC-a. Meni osobno je svejedno jer Friday the 13th je čisto za zabavu film (barem je do sada bio) pa bi ga bilo mnogo teže i učniti ozbiljnijim. E al ak će se naslanjati na "gore" iz prethodnih nastavaka onda će ju se morati potruditi još više nego autori Hills have eyes remaka i hostela
Ma ako im je baš stalo neka malo objasne priću vezanu za Jason, ali ne kao Halloween remejk pola filma ili cjeli film. Ma ja bi da bude budu remejk nekak kao u Friday the 13th part 4 i Friday the 13th part 6 film sa solidni likovima i nekim dosta zanimljiovim događajima tjekom filma. Bilo bi još dobro da bude lik Tommy Jarvisa u filmu. Šta mislite o toj ideji?

A sada nadam se da što se tiće levela krvi, neka budu kao prošl djelovi , zakaon načini ubijanja(rezanje glave pilom, nož kroz grlo,razbijanje face), ali ne kao Hostel neka vrsta mučenja ili nešto takvo.
Tommy je onaj klinjo kojeg tumači Corey Feldman? Da ga ubace mogao bi ga glumiti Daeg Faerch, ha, ha... Ma veselim se ja remakeu. Dobro bu bilo pogledat sve te stare klasike u novom ruhu

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Sep 2007, 22:02

Hm, Tommy? Ma čemu, osim tri filma kada je zanimljiv samo kada je dječak, ostalo je tako čisto solidno.
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Sep 2007, 22:13

Boby wrote: Tommy je onaj klinjo kojeg tumači Corey Feldman? Da ga ubace mogao bi ga glumiti Daeg Faerch, ha, ha... Ma veselim se ja remakeu. Dobro bu bilo pogledat sve te stare klasike u novom ruhu
Corey Feldman ga je glumio u četvorci i cameo u petici. Četvorka je jedan od boljih djelova , najača fora tog djela je bio odličan kraj. Petica je imal dobru ideju ,ali su se zajebali. Šestica mi je najaći dio u serijalu ,tu je Tommy stariji i glumi ga Thom Mathews, ali taj Tommy iz šestice mi je najači onako više opakiji lik i šestica isto ima odličan kraj ona borbe na čamcu.

A to da ga glumi Daeg Faerch :povrac: :shajse: , neka ti ne padaju takve šale, ne znam zakaj no taj mali mi se malo gadi najrađe bi ga razbijo :axe: .
Ma neka vrate Corey Feldman i stave ga da igra teen Tommya :lol: , dobro znam da ima 37 ili 36 god ,ali ako Sly može glumiti Rocky i Ramba sa 60 god zakaj ovaj ne bi mogao igrati opet lika kojeg je nekoć igro :wink: .

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Sep 2007, 23:24

Unreal wrote:
Boby wrote: Tommy je onaj klinjo kojeg tumači Corey Feldman? Da ga ubace mogao bi ga glumiti Daeg Faerch, ha, ha... Ma veselim se ja remakeu. Dobro bu bilo pogledat sve te stare klasike u novom ruhu
Corey Feldman ga je glumio u četvorci i cameo u petici. Četvorka je jedan od boljih djelova , najača fora tog djela je bio odličan kraj. Petica je imal dobru ideju ,ali su se zajebali. Šestica mi je najaći dio u serijalu ,tu je Tommy stariji i glumi ga Thom Mathews, ali taj Tommy iz šestice mi je najači onako više opakiji lik i šestica isto ima odličan kraj ona borbe na čamcu.

A to da ga glumi Daeg Faerch :povrac: :shajse: , neka ti ne padaju takve šale, ne znam zakaj no taj mali mi se malo gadi najrađe bi ga razbijo :axe: .
Ma neka vrate Corey Feldman i stave ga da igra teen Tommya :lol: , dobro znam da ima 37 ili 36 god ,ali ako Sly može glumiti Rocky i Ramba sa 60 god zakaj ovaj ne bi mogao igrati opet lika kojeg je nekoć igro :wink: .
Jest da sam se malo šalio po pitanju Daega Faercha ali mali je po onome kaj sam vidio iznimno uvjerljiv i mislim da je najsvijetlija točka filma. A po pitanju petice Fridaya i nije tak loše. Dosta me je potresla ona scena sa sjekirom i onim retardusom s čokoladicom, a scenaristi su pokušali suvislo nastaviti priču pridržavajući se kako je četvorka zaista bila "Final chapter"

Post Reply