The Wolfman (2010)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

The Wolfman (2010)

Post by HorrorHR » 08 Sep 2007, 20:01

Remake dakako :)

Anthony Hopkins ... Sir John Talbot
Benicio Del Toro ... Lawrence Talbot

Režija: neki tip koji je radio muzičke spotove i One Hour Photo (2002)

Izašla je prva slika vezana za film - ovo je Benicio bez ikakvog mejkapa, već sad izgleda jebeno dobro :)


Image
Last edited by HorrorHR on 21 Oct 2009, 21:26, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Sep 2007, 20:06

Hm, vukodlak u levis trapericama, baš da vidim. :D
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Sep 2007, 20:13

Nisam nikad pogledao orginal, neznam dali da pogledam nekak ne mkogu gledati te crno bjele filmove iz 40tih. No navodno je u orginalu vukodlak nosio traperice Cool 8)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 08 Sep 2007, 20:17

Unreal wrote:Nisam nikad pogledao orginal, neznam dali da pogledam nekak ne mkogu gledati te crno bjele filmove iz 40tih. No navodno je u orginalu vukodlak nosio traperice Cool 8)
veselim se 8)

@Unreal - jesi ti gledao koji original film ili gledaš samo remakeove..čini mi se kao da u zanje vrijeme svako malo napišeš da nisi gledao original nekog filma...ili mi se samo čini..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 08 Sep 2007, 20:19

A$H wrote:@Unreal - jesi ti gledao koji original film ili gledaš samo remakeove..čini mi se kao da u zanje vrijeme svako malo napišeš da nisi gledao original nekog filma...ili mi se samo čini..
:lol: :lol: :lol: odgovori mu, al onda stanite i ne offtopicajte :D :D :twisted:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Sep 2007, 20:26

A$H wrote:
Unreal wrote:Nisam nikad pogledao orginal, neznam dali da pogledam nekak ne mkogu gledati te crno bjele filmove iz 40tih. No navodno je u orginalu vukodlak nosio traperice Cool 8)
veselim se 8)

@Unreal - jesi ti gledao koji original film ili gledaš samo remakeove..čini mi se kao da u zanje vrijeme svako malo napišeš da nisi gledao original nekog filma...ili mi se samo čini..
Ma gledao sam orginale dosta filmova, remejkove slabo gledam. Pogledao sam Black Christmas orginal (remejk vjerojatno neću jer mi svi kažu da je loš ),TCM orginal ne remejk, The hills have eyes orginal i remejk (remejk malo bolji),Halloween samo orginal (remejk izgledao usrano i sama ideja je glupa, ali nisam gledao),Assault on Precinct 13 orginal i remejk(orginal sam malko zaboravio ali je bio odličan film, remejk solidan). Trebam li još napisati. 8)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Sep 2007, 20:28

Unreal wrote:
A$H wrote:
Unreal wrote:Nisam nikad pogledao orginal, neznam dali da pogledam nekak ne mkogu gledati te crno bjele filmove iz 40tih. No navodno je u orginalu vukodlak nosio traperice Cool 8)
veselim se 8)

@Unreal - jesi ti gledao koji original film ili gledaš samo remakeove..čini mi se kao da u zanje vrijeme svako malo napišeš da nisi gledao original nekog filma...ili mi se samo čini..
Ma gledao sam orginale dosta filmova, remejkove slabo gledam. Pogledao sam Black Christmas orginal (remejk vjerojatno neću jer mi svi kažu da je loš ),TCM orginal ne remejk, The hills have eyes orginal i remejk (remejk malo bolji),Halloween samo orginal (remejk izgledao usrano i sama ideja je glupa, ali nisam gledao),Assault on Precinct 13 orginal i remejk(orginal sam malko zaboravio ali je bio odličan film, remejk solidan). Trebam li još napisati. 8)
ali niti jedan nije crno bijeli. :wink:

E a kuda baš Benicio de toro? originalni vukodlak je bio onako mršav, a on s trbuhom. :wink: Mislite da će moći ganjati curu, a da se ne zadiše? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Sep 2007, 13:38

vukodlaci.. me love it :lol:
nadam se da vukodlak neće izgledati kao na slici, tj. kao podivljali klošar koji se nije brijao godinu dana.. :lol:
vukodlakmora imati vučju glavu! :mrgreen:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 09 Sep 2007, 13:52

Wendigo wrote:vukodlaci.. me love it :lol:
nadam se da vukodlak neće izgledati kao na slici, tj. kao podivljali klošar koji se nije brijao godinu dana.. :lol:
vukodlakmora imati vučju glavu! :mrgreen:
Ma bolje to nego CGI efekti

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Sep 2007, 14:21

Unreal wrote:
Wendigo wrote:vukodlaci.. me love it :lol:
nadam se da vukodlak neće izgledati kao na slici, tj. kao podivljali klošar koji se nije brijao godinu dana.. :lol:
vukodlakmora imati vučju glavu! :mrgreen:
Ma bolje to nego CGI efekti
:boooo:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Sep 2007, 14:22

Nije baš neophodno da vukodlak mora imati vučiju glavu, jer se tu dosta napetih elemenata gubi (dramska ekspozicija gubi smisao, a to je bila glavna značajka Wolfmana iz 41'...ali i filma Wolf sa J. Nicholsonom...unutrašnje borbe čovjeka i zvijeri)...

Uz to i Nicholson i Lon Chaney odlično izgledaju sa svojim maskama :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Sep 2007, 14:34

dr_gonzo wrote:Nije baš neophodno da vukodlak mora imati vučiju glavu, jer se tu dosta napetih elemenata gubi (dramska ekspozicija gubi smisao, a to je bila glavna značajka Wolfmana iz 41'...ali i filma Wolf sa J. Nicholsonom...unutrašnje borbe čovjeka i zvijeri)...

Uz to i Nicholson i Lon Chaney odlično izgledaju sa svojim maskama :wink:
da, jbga ja više volim kad tako izgleda (Dog Soldiers je savršen primjer).. :wink: nažalost, nisam još stigao pogledat classic Wolfmana ali slažem se u vezi dramske ekspozicije u slučaju filma Wolf sa J. Nicholsonom.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 09 Sep 2007, 14:42

dr_gonzo wrote:Nije baš neophodno da vukodlak mora imati vučiju glavu, jer se tu dosta napetih elemenata gubi (dramska ekspozicija gubi smisao, a to je bila glavna značajka Wolfmana iz 41'...ali i filma Wolf sa J. Nicholsonom...unutrašnje borbe čovjeka i zvijeri)...

Uz to i Nicholson i Lon Chaney odlično izgledaju sa svojim maskama
:wink:
agree
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Sep 2007, 14:47

Zato imaš 3 vrste vukodlak filmova:
- vukodlaci u obliku ogromnog vuka (npr. American Werewolf in London, njegov stvarno slab sequel ili Ginger Snaps serijal)
- vukodlaci u obliku vukolikih spodoba koji hodaju na dvije noge (npr. Howling, Dog Soldiers, Cursed)
- vukoliki ljudi (npr. Wolf, Wolfman ili Teen Wolf)

Svi imaju svoju čar i jedino po čemu se razliku jest koncepcija na koji način te spodobe djeluju u svom društvu...tj. jel važna akcija (Underworld, Van Helsing), unutrašnje borbe (Wolfman) ili sami prikaz vukodlaka te borbu protiv njegove opačine (slab Big Bad Wolf ili solidan Bad Moon, ili Cursed)

Wolfman je meni samome jedan od 5 naj vukodlak filmova (eh ni nema ih baš puno kvalitetnih...šteta) iako je snimljen 41', a vjerujem da će i remajk biti dostojan originala jer je ekipa zagrizla dobrano da to postigne (pogotovo Benicio Del Toror, koji je veliki fan filma i njegovu se inicijativu film i počeo snimati)...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Sep 2007, 02:50

Bad news this afternoon as we've just received word that Universal Studios has bumped their The Wolfman remake from November of 2008 to an undetermined 2009.

Post Reply