Sferakon 2008

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 13 Feb 2008, 17:51

Djuro21 wrote:Update.

Javila mi se žena koja je "in charge" za one prezentacijske stolove na sferakonu, i koliko sam shvatio, najvjerojatnije će naša "organizacija" moći dobiti jedan stol tamo da malo predstavimo horror žanr, tako da bi molio da se koja osoba javi da bi tamo mogla bit, odgovorit na koje eventualno pitanje o horrorima, i da neko još nešto predloži. Ako se nevaram Horror ha ce tamo i održati neko predavanje na sferakonu.
isto bi mogli isprintati ovaj HORRORHR naslov s nekom slikicom da tamo stoji....
pa jel se horror.hr kaj izjasnio? mislim ipak je horror.hr njegova branša, dal bi mi uopće mogli predstavljat nešt u njegovo ime?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Feb 2008, 18:38

Deimos wrote:
Djuro21 wrote:Update.

Javila mi se žena koja je "in charge" za one prezentacijske stolove na sferakonu, i koliko sam shvatio, najvjerojatnije će naša "organizacija" moći dobiti jedan stol tamo da malo predstavimo horror žanr, tako da bi molio da se koja osoba javi da bi tamo mogla bit, odgovorit na koje eventualno pitanje o horrorima, i da neko još nešto predloži. Ako se nevaram Horror ha ce tamo i održati neko predavanje na sferakonu.
isto bi mogli isprintati ovaj HORRORHR naslov s nekom slikicom da tamo stoji....
pa jel se horror.hr kaj izjasnio? mislim ipak je horror.hr njegova branša, dal bi mi uopće mogli predstavljat nešt u njegovo ime?
PA NEBI GA NEZNAM KAKO PREDSTAVLJALI...UPS CL..samo reklama za site/forum,a ostalo bi bilo opčenoto o horror filmovima i ostalim horror stvarima(knjige,igre...)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 13 Feb 2008, 18:40

Deimos wrote:
Djuro21 wrote:Update.

Javila mi se žena koja je "in charge" za one prezentacijske stolove na sferakonu, i koliko sam shvatio, najvjerojatnije će naša "organizacija" moći dobiti jedan stol tamo da malo predstavimo horror žanr, tako da bi molio da se koja osoba javi da bi tamo mogla bit, odgovorit na koje eventualno pitanje o horrorima, i da neko još nešto predloži. Ako se nevaram Horror ha ce tamo i održati neko predavanje na sferakonu.
isto bi mogli isprintati ovaj HORRORHR naslov s nekom slikicom da tamo stoji....
pa jel se horror.hr kaj izjasnio? mislim ipak je horror.hr njegova branša, dal bi mi uopće mogli predstavljat nešt u njegovo ime?
Ako se nevaram on ce imati tamo nekakvu jednosatnu prezentaciju, kao što gore piše ona mi ej žena koja je "in charge" tamo rekal da će mi javiti i da cemo vjerojatno moć dobiti jedan stol, ali još uvjek neznam što bi mi tam mogli "prezentirati" i trebam ljude koji ce siguno moći biti tamo
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Feb 2008, 18:43

Da se zakašnjelo uključim u diskusiju. Trebao sam prošle godine imati predavanje na sferakonu, ali radi posla sam morao otkazati. Isto tako će biti i ove godine, jer mi jednostavno nikako ne paše datum konferencije.

A ovo glede štanda i prezentiranja horror žanra (i/ili horrorhr-a) iskreno iz moje perspektive nema poante. Nisam nikada bio na sferakonu pa neznam kako je to organizirano i kakav je koncept tog "floora" gdje se može nešto izlagati, pa mi ne djeluje zanimljivo za ikoga da se prezentira žanr. Nemam pojma, mislim da se daju neke nagrade, majice, netko da ima predavanja još i ok, ali ovako mi djeluje samo da neko stane tamo i zuji da baš nema neke poante...

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 14 Feb 2008, 00:46

ja sam bio prošle godine, i to su ti one organizacije, tipa trekiji, starwarseri, i govore o svojoj udruzi isl, ništa posebno
tako da vjerojatno ništa od toga neće bit, pošto ni ja vjerojatno neću moći ove godine ići, 60% da neću
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 13 Apr 2008, 20:07

sferakon je krajem ovog mjeseca, pa ide li ko na ovo, ja vjerojatno idem
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 14 Apr 2008, 18:08

jel ima kaj zanimljivo?

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 14 Apr 2008, 20:41

Deimos wrote:jel ima kaj zanimljivo?
Najbolje da tu prošvrljaš: http://www.sferakon.hr/index.php?cat=11&page=article

Ja ću ići 99% obzirom da sam vjerojatno na faksu tada i samo se "spustim" do sferakona.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 15 Apr 2008, 13:44

tko će bit gost? mislim da ne piše na ovoj stranici pa ak netko zna?
prije 2 godine je george r.r. martin bio. :D

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 25 Apr 2008, 00:35

evo predavanja s ovogodišnjeg sferakona. sferakon počinje za 18:30 sati. pa ak idete možda se tam vidimo.
možda ponesem i battleth :-p

http://www.sferakon.org/index.php?cat=1 ... ge=article

na sferakonu se može i igrat call of duty 2, medal of honor , comand and concer naslovi u mreži, ako nekog to zanima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 25 Apr 2008, 00:35

evo predavanja s ovogodišnjeg sferakona. sferakon počinje za 18:30 sati. pa ak idete možda se tam vidimo.
možda ponesem i battleth :-p

http://www.sferakon.org/index.php?cat=1 ... ge=article

na sferakonu se može i igrat call of duty 2, medal of honor , comand and concer naslovi u mreži, ako nekog to zanima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 26 Apr 2008, 02:33

VAŽNO

na sferakonu se da nabavit dosta postera horror filmova, koji su bili izdanai za našu regiju,tj,. na srbskm su naslovi filmova, ima haloween 3, nighmare on elm street, mad max 1,2,3, egzorcist..

cjene su od 50-150kn
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 26 Apr 2008, 02:47

napiši malo ovdje kako je na conu, baci koju sliku etc ;)

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 26 Apr 2008, 11:10

HorrorHR wrote:napiši malo ovdje kako je na conu, baci koju sliku etc ;)

Slike nećemo prikazivati :shock: !


Sferakon je na FER-u, ulaz sa Vukovarske

Ulaznice za 3 dana su po redovonoj cijeni 90 kn, FERofci :P imaju 50% popusta (45 kn), za 2 dana je 70 kn a
za 1 dan: petak 30 kuna | subota 50 kuna | nedjelja 30 kuna. S tim da se sve obiđe za sat vremena, jedino
ako se misli dolaziti i druge dane onda se isplati uzeti za više dana. Ja sam na FER-u pa mi se isplati uzeti
trodnevnu.

Posebno bi zanimljive mogle biti razne projekcije filmova:

# 1408
# Domaćin
# Howlov pokretni dvorac
# Koji k... uopće znamo
# Vječni sjaj nepobjedivog uma

i raznih serija tipa: SG1, Farscape, Dosjei X.....


Slično je kao i prije! Nađe se jeftinijih knjiga i stripova, što novih što rabljenih, sa nekim popustima.
Što je Đuro napisao, ima dosta horror postera. Jedino što nisu originalni već hrvatska (ili srpska) obrada
istih, no ima zanimljivih uradaka, pa ako netko to skuplja, isplati se vidjeti i nešto kupiti.

Moram reći da nedostaje horror literature ali ipak ovo je većinom SF/F.

Tu su naravno razne igre, od kojih ću zbog raznih razloga znanih nekim ljudima spomenuti samo računalnu igraonicu gdje smo
rasturali CoD2, a Đuro će danas donijeti i Wormse WP pa će biti još krvavije! :D


Razne Fantasy i SF udruge (Star Trek i sl.) izlažu i prezentiraju svoj rad, časopise....

Nije ništa spektakularno, ali da se malo ovi geekovi druže, opijaju, tuku gumenim mačevima i slično!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 26 Apr 2008, 14:27

gandalf wrote:
HorrorHR wrote:napiši malo ovdje kako je na conu, baci koju sliku etc ;)
Slike nećemo prikazivati :shock: !
:?: :?: :?:

Post Reply