Candyman

Mjesto za horore iz novog milenija.
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Candyman

Post by Unreal » 25 Jun 2007, 10:54

Evo zanima me kakva je po vama ova trilogija koju još nisam pogledao .

ImageImage
Image

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 25 Jun 2007, 11:34

Po nicemu se ne istice. Uostalom, stani ispred ogledala i kazi tri puta Candyman pa nam javi kako prodje.

8)


Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 25 Jun 2007, 11:43

Ja mislim da treba pet puta reći Candyman pred ogledalom i onda će mu se pojaviti crvena oznaka na čelu. :lol:

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 25 Jun 2007, 12:09

Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.[/quote]

e vidiš to još nisam pogleda, candyman sam gleda prvi dio i nije mi baš nešto, pomalo dosadan!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 25 Jun 2007, 12:10

ima mnogo boljih serijala a i mnogo gorih,sve u svemu ja bih preporucio za pogledati nije lose
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 25 Jun 2007, 12:33

bakero wrote:Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.

e vidiš to još nisam pogleda, candyman sam gleda prvi dio i nije mi baš nešto, pomalo dosadan!
I ja sam također gledao samo prvi dio...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 25 Jun 2007, 12:52

može se pogledati
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Jun 2007, 13:19

Hm, gledao sam original, od kojeg sam očekivao nešto drugo, ali ispao je zanimljiv horor za par jezovitih scena i odličnim završetkom. A za druga dva nisam niti znao da postoje, a niti me ne interesira. :wink:
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 25 Jun 2007, 13:22

john_constantine wrote:Hm, gledao sam original, od kojeg sam očekivao nešto drugo, ali ispao je zanimljiv horor za par jezovitih scena i odličnim završetkom. A za druga dva nisam niti znao da postoje, a niti me ne interesira. :wink:
Mislim da je dvojka dobra tamo je Clive Barker radio kao scenarist i producent a trojka je sigurno loša išla je direktno na video i Clive Barker nije imao veze s njom.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 25 Jun 2007, 19:14

Evil Xander wrote:Po nicemu se ne istice. Uostalom, stani ispred ogledala i kazi tri puta Candyman pa nam javi kako prodje.

8)


Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.
Opet ne možeš uspoređivati ta dva serijala... jer Maniac Cop je bio čisto slasherski nastrojen (da me se ne shvati krivo serijal nije loš, ali prvi dio je odličan...), a Candyman je više bio baziran na jezi i ugođaju (prvi je jedan od najboljih slashera koji su napravljeni u toj domeni...kod mene čak među prvih 5)....

Ako se već uspoređuju serijali naveću usporedbu mogu imati Noć Vještica i Petak 13....
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 28 Jun 2007, 17:04

prvi je ok za pogledat, a druga dva su katastrofa. a i inače je film relativno uspavljujuć

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 28 Jun 2007, 17:07

Deimos wrote:prvi je ok za pogledat, a druga dva su katastrofa. a i inače je film relativno uspavljujuć
slažem se
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Candyman

Post by remike2 » 11 Apr 2010, 12:09

Definitivno jedan od najkvalitetnijih i najoriginalnijih horora u zadnjih 20 godina. Vidim da neki tu govore da je dosadan i nikakav, ne bi se uopće složio s time. Film ima odličnu, jezovitu glazbu koja je meni osobno nakon Carpenterove Noć Vještica najdraža i najstrašnija, odličnu priču, odlične vizualne efekte, glumci su odradili svoj posao fenomenalno, Virginia Madsen kao Helen i naročito Tony Todd kao efektno strašan Candyman sa creepy glasom, dosta je napet i sam kraj je dosta neočekivan i cool! Očito da je prvi dio najbolji, no i drugi je jako dobar, dok je treći dio izuzetno slab i ništa posebno.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re:

Post by metallicat » 11 Apr 2010, 15:10

Evil Xander wrote:Po nicemu se ne istice. Uostalom, stani ispred ogledala i kazi tri puta Candyman pa nam javi kako prodje.

8)


Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.
šta nije 5 puta :lol: ?
meni je prvi dobar.
Image

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Re:

Post by remike2 » 11 Apr 2010, 17:52

metallicat wrote:
Evil Xander wrote:Po nicemu se ne istice. Uostalom, stani ispred ogledala i kazi tri puta Candyman pa nam javi kako prodje.

8)


Bolja mi je Maniac Cop trilogija, ako cemo bas usporedjivati.
šta nije 5 puta :lol: ?
meni je prvi dobar.
Je, 5 puta je. Prvi je po meni remek djelo, dok je drugi dosta dobar, no ne može se usporediti s prvim djelom, dok je treći jednostavno loš i nikakav. U globalu svakako jedan od najboljih i najbitnijih horor filmova iz 90-tih zajedno sa Vriskom, itd...
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply