Alone in the Dark II

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Alone in the Dark II

Post by HorrorHR » 24 Jun 2007, 00:16

bloody-Disgusting was scooped this evening that Rick Yune (Fast and the Furious, Die Another Day), Lance Henriksen (Pumpkinhead, Aliens) and Ralf Moeller (Far Cry, Postal, Seed) have all been cast in Uwe Boll's Alone in the Dark 2, the sequel to the theatrical flop from last year, which is going straight to video. We're also told the film will involve a group of "witch hunters" tracking down a witch named Elisabeth Dexter. The film begins shooting August 6 in LA and NY.
Lance :lol: :shock: :mrgreen:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Alone in the Dark II

Post by A$H » 24 Jun 2007, 00:59

odakle ti taj info..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Alone in the Dark II

Post by HorrorHR » 24 Jun 2007, 02:25

A$H wrote:odakle ti taj info..
prve dvije rijeći infoa pročitaj :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Alone in the Dark II

Post by A$H » 24 Jun 2007, 02:36

HorrorHR wrote:
A$H wrote:odakle ti taj info..
prve dvije rijeći infoa pročitaj :D

da skužih :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Alone in the Dark II

Post by bakero » 24 Jun 2007, 11:48

kad je prvi bio onako loš kakav će ovaj bit majke ti??
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 24 Jun 2007, 11:53

Barem Uwe Boll ne režira no nažalost režije su se prihvatili ovi scenaristi i producenti Uweovih filmova a oni nisu sigurna puno bolji redatelji.
Ja sam igrao dosta solidnu igricu a film nisam gledao zbog loših ocjena .

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Jun 2007, 12:05

Unreal wrote:Barem Uwe Boll ne režira no nažalost režije su se prihvatili ovi scenaristi i producenti Uweovih filmova a oni nisu sigurna puno bolji redatelji.
Ja sam igrao dosta solidnu igricu a film nisam gledao zbog loših ocjena .
inaće i ocjene znaju zajebat..nemoj gledat filmove po ocjenama..osim u Uwe Boll slučaju onda je to opravdano.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 24 Jun 2007, 14:12

Unreal wrote:Barem Uwe Boll ne režira no nažalost režije su se prihvatili ovi scenaristi i producenti Uweovih filmova a oni nisu sigurna puno bolji redatelji.
Ja sam igrao dosta solidnu igricu a film nisam gledao zbog loših ocjena .
igra alone in the dark the new nightmare je vrhunska igra, ja sam gušta kad sam je igra na ps1 dok film veze nema sa igrom i nema ni približno dobru atmosferu ko igra i čak mislim da je to najgori film napravljen po igri u povijesti!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Jun 2007, 14:41

Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 24 Jun 2007, 14:47

john_constantine wrote:Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
I meni je bio bezveze. Iako par puta sam se dobro usro... :lol: Prešao sam sa onim likom ali sa ženskom sam odustao odmah na početku.
Što se tiče filma, nisam gledao ni prvi nastavak a uopće me ne zanima.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Jun 2007, 14:51

Vorador wrote:
john_constantine wrote:Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
I meni je bio bezveze. Iako par puta sam se dobro usro... :lol: Prešao sam sa onim likom ali sa ženskom sam odustao odmah na početku.
Što se tiče filma, nisam gledao ni prvi nastavak a uopće me ne zanima.
ma nema boljega od resident evil 2. Kako sam se sav usro kada sam trebao u kanalizaciju, a tamo je bio golemi pauk. Nisam htio mjesec dana to igrati. :oops: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 24 Jun 2007, 16:08

Nevjerujem da će Alone in the Dark II biti bolji od svog prethodnika...a prethodnik mu je zakon... :lol:

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 24 Jun 2007, 16:57

john_constantine wrote:Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
ma ja sam završio igru i sa ženkom i muškarcem, igra mi je predobra bila, a jebi ga imaš charm of saving i snimaš kad te volja!

usrala je i mene par puta kad bi se čudovište iz ničeg stvorilo isprid mene!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Jun 2007, 17:45

bakero wrote:
john_constantine wrote:Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
ma ja sam završio igru i sa ženkom i muškarcem, igra mi je predobra bila, a jebi ga imaš charm of saving i snimaš kad te volja!

usrala je i mene par puta kad bi se čudovište iz ničeg stvorilo isprid mene!
hm, sjećam se da sam kao muški član zapeo u onoj zagonetci u knjižnici...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 24 Jun 2007, 22:19

john_constantine wrote:
bakero wrote:
john_constantine wrote:Hm, igrao sam onaj alone in the dark 4, ali nisam došao do kraja. Odustao sam jer mi je ponestalo municije, a zombiji se stalno stvaraju na isto mjestu, i još konzolaško sejvanje.
ma ja sam završio igru i sa ženkom i muškarcem, igra mi je predobra bila, a jebi ga imaš charm of saving i snimaš kad te volja!

usrala je i mene par puta kad bi se čudovište iz ničeg stvorilo isprid mene!
hm, sjećam se da sam kao muški član zapeo u onoj zagonetci u knjižnici...
mm da sićam se i mene je jebalo, to je kada ona ptičurina dođe pa te napadne kad riješiš zagonetku u onoj sobici a sa ženskom te napadne neki pacijenat isti ko oni kečer iz see no evil, spor ko blato!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Post Reply