Return to the House on the Haunted Hill (2007)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Return to the House on the Haunted Hill (2007)

Post by HorrorHR » 22 Jun 2007, 00:53

Fora stvarčica oko ovog straight to DVD nastavka:
According to Warner Bros, the direct to DVD sequel Return to House on Haunted Hill will introduce “navigational cinema” technology that will allow viewers to interact with the storyline. The High Definition release will include seven “viewer choices leading to over 90 iterations of the storyline.” What that means, we don’t exactly know. Sounds a little bit like a choose your own adventure type of thing.
Sad dal će biti cool ili smeće vidjeti ćemo ove godine...

Hm, novi način borbe protiv piratstva? Divxovi neće moći imati ovakve opcije, pa će kao ljudi kupovati DVDe?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Return to the House on the Haunted Hill (2007)

Post by A$H » 22 Jun 2007, 01:18

HorrorHR wrote:Fora stvarčica oko ovog straight to DVD nastavka:
According to Warner Bros, the direct to DVD sequel Return to House on Haunted Hill will introduce “navigational cinema” technology that will allow viewers to interact with the storyline. The High Definition release will include seven “viewer choices leading to over 90 iterations of the storyline.” What that means, we don’t exactly know. Sounds a little bit like a choose your own adventure type of thing.
Sad dal će biti cool ili smeće vidjeti ćemo ove godine...

Hm, novi način borbe protiv piratstva? Divxovi neće moći imati ovakve opcije, pa će kao ljudi kupovati DVDe?
ili ga spržit iz videoteke :wink:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Jun 2007, 07:37

Hm, kao da je original bio kvalitetan. :wink: Pomalo dosadan, solidne priče, blesavog završetka (pa kako objasniti apsurdnu scenu s motornom pilom), a postao je kultan samo radi tih perverzija i prejebene scene odgrizanja kurca. A sve ispalo mlako. Od ovoga filma, za redatelja ćemo vidjeti kakva će muda imati. Da li će ići na otvorene prikaze perverzija i nasilja, pa dobiti neki predikat ili izaći cenzurirano, ili će jednostavno ispasti uobičajeno loš remake. :wink: Eh da, naslov mi je baš glup. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Jun 2007, 11:09

john_constantine wrote:Hm, kao da je original bio kvalitetan. :wink: Pomalo dosadan, solidne priče, blesavog završetka (pa kako objasniti apsurdnu scenu s motornom pilom), a postao je kultan samo radi tih perverzija i prejebene scene odgrizanja kurca. A sve ispalo mlako. Od ovoga filma, za redatelja ćemo vidjeti kakva će muda imati. Da li će ići na otvorene prikaze perverzija i nasilja, pa dobiti neki predikat ili izaći cenzurirano, ili će jednostavno ispasti uobičajeno loš remake. :wink: Eh da, naslov mi je baš glup. :lol:
Očito nisam dugo gledao original, ne sjećam se scena sa motornom pilom ni odrezanja kurca, ni nekih perverzija radi čega je postao kultan? Remake? Ovo je nastavak remakea...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Jun 2007, 11:24

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:Hm, kao da je original bio kvalitetan. :wink: Pomalo dosadan, solidne priče, blesavog završetka (pa kako objasniti apsurdnu scenu s motornom pilom), a postao je kultan samo radi tih perverzija i prejebene scene odgrizanja kurca. A sve ispalo mlako. Od ovoga filma, za redatelja ćemo vidjeti kakva će muda imati. Da li će ići na otvorene prikaze perverzija i nasilja, pa dobiti neki predikat ili izaći cenzurirano, ili će jednostavno ispasti uobičajeno loš remake. :wink: Eh da, naslov mi je baš glup. :lol:
Očito nisam dugo gledao original, ne sjećam se scena sa motornom pilom ni odrezanja kurca, ni nekih perverzija radi čega je postao kultan? Remake? Ovo je nastavak remakea...
ups, moj bed. Ono sam mislio na The Last House on the Left :oops: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Jun 2007, 11:29

john_constantine wrote:ups, moj bed. Ono sam mislio na The Last House on the Left :oops: :lol:
Desi se :rolleyes: :mrgreen:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Aug 2007, 22:59

Trailer :

http://www.horrortrailertrash.com/retur ... hill-2007/

u jebote, po trailer rehash svega i svačega, bacite oko an detalje od: silent hill, fear.com, haunted hill remakea, saw (umetni slijedeći film).

:lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 10 Aug 2007, 08:46

po traileru čini me se da bi film mogao bit i bolji od prvog djela.
kad to izlazi?
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 10 Aug 2007, 09:04

Mislim krajem ove godine...ako se ne varam...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Aug 2007, 09:47

Ne znam...ne privlači me baš toliko, no zanimljivo mi to što će se na DVd-u moći birati kojim tokom želimo da priča ide. iako vidim da najavljuju samo HD DVD i Blue Ray disc

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 10 Aug 2007, 11:08

to se i ja mislim. iako mislim da sam u najavi čou da su rekli on dvd and bluray disc
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Aug 2007, 15:31

HorrorHR wrote:u jebote, po trailer rehash svega i svačega, bacite oko an detalje od: silent hill, fear.com, haunted hill remakea, saw (umetni slijedeći film).

:lol:
meni malo vuce na 13 ghosts , al ne izgleda mi uopce lose sudeci prema traileru...
veselim se filmu

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

pozdrav

Post by dodo » 13 Nov 2007, 16:10

imam ga i to odličan divx,nažalost još ga nisam odgledao kao ni večinu filmova koje skinem

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Nov 2007, 18:37

Return to House on Haunted Hill (2007)

Image

http://www.horrorhr.com/return-to-house ... hill-2007/

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Nov 2007, 19:06

a skinut ćemo kad je tako...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply