Splice (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Splice (2009)

Post by Sharan » 10 Jun 2010, 13:40

Nisam ga gledao, ali je loše prošao jer ima smisla i jer priča neku priču, barem po ovom materijalu što sam dosad imao prilike pročitati. Ameri debili zahtijevaju više LAŽNOG Freddyija. Box Office je najgore mjerilo na svijetu, samo što se nažalost najviše i gleda u industriji bilo gdje - od filma do TV-pa na na radio. :(
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Splice (2009)

Post by HorrorHR » 10 Jun 2010, 14:28

Sharan wrote:Nisam ga gledao, ali je loše prošao jer ima smisla i jer priča neku priču, barem po ovom materijalu što sam dosad imao prilike pročitati. Ameri debili zahtijevaju više LAŽNOG Freddyija. Box Office je najgore mjerilo na svijetu, samo što se nažalost najviše i gleda u industriji bilo gdje - od filma do TV-pa na na radio. :(
jebiga odavno je prošlo vrijeme kada je film bio umjetnost, sada je samo proizvod poput mars čokoladice ili tommy hillfiger majice - poanta svega je lova, pa je box office tu "kralj" ocjene nekoga filma

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Splice (2009)

Post by john_constantine » 10 Jun 2010, 16:06

Sharan wrote:Nisam ga gledao, ali je loše prošao jer ima smisla i jer priča neku priču, barem po ovom materijalu što sam dosad imao prilike pročitati. Ameri debili zahtijevaju više LAŽNOG Freddyija. Box Office je najgore mjerilo na svijetu, samo što se nažalost najviše i gleda u industriji bilo gdje - od filma do TV-pa na na radio. :(
a što si očekivao od nacije koja ima veliki postotak nepismenih i neobrazovanih gdje ne mrze gledati filmove s titlovima, a kvalitetne britanske humoristične serije moraju prerađivati na američki način jer ne kuže taj "inteligetni" humor...

Danas su najveći potrošači tinejdžeri, zato se i srozala kvaliteta filmova zadnjih godina iako ima dosta izuzetaka.
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Splice (2009)

Post by Dragonrage » 23 Jun 2010, 10:38

Izbačen je novi poster...

Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Splice (2009)

Post by Andrej » 18 Aug 2010, 19:15

Posle 100 godina traženja dobrog snimka, napokon sam nabavio Splice.
Film nije niti dobar, niti razočaranje. Sasvim prosečan.
Veliki minus mi je Adrien Brody, koji izgleda već sebe smatra najboljim glumcem na svetu i misli da ne treba da se potrudi.
Toliko sterilnosti i glume preko k...ca, odavno nisam video.
Uopšte ne mogu da ga povežem sa onim glumcem iz filmova "Summer of Sam (1999)", "The Pianist (2002)" i "The Jacket (2005)".
Koliko god Splice bio naivan, makar nije dosadan, radnja se veoma brzo odvija i sasvim OK ga je odgledati u trenutku kad vam je potreban odmor moždanih vijuga.
We're all mad here...

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Splice (2009)

Post by boyko » 18 Jan 2011, 02:39

nije baš ispal onak kak sam ja očekival..
radnja je tjekom cjelog filma totalno predvidljiva,doslovno znaš kaj se bu dogodilo svaku sljedeću scenu..a kraj predvidljiv do bola.
ovo mi je nekak,neznam..totalno glup film.
došlo mi je da se šupim kaj sam ga uopče išel glet :facepalm:
5/10 zbog zadnjih dvadesetak minuta koji su kolko tolko zanimljivi
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Splice (2009)

Post by jeba » 21 Apr 2011, 11:30

a disappointment

Post Reply