Triangle (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 18 Dec 2009, 11:51

GreenHornet wrote:Upravo ga pogledao...Ideja mi se jako svidila,ubojstva poprilicno krvava i sasvim solidno brutalna,bas ono klaustrofobican ugodaj cijelo vrijeme,radi situacije bas zalis glavnu junakinju ali koliko sam skontao :spoiler: ne postoji objasnjenje zasto se to sve događa...e sad,mrtva je cijelo vrijeme?njezin um je sve to umislio jer zivi u nekom svom svijetu?ili sto vec?! :spoiler: :roll:
hm :spoiler: to se sve događa jer cijelo vrijeme pokušava spasit sina,al kak god okrene nikak u tom ne uspije.ubiti da,ona je cijelo vrijeme mrtva.njezin duh ne želi napustit ovaj svijet tak dugo dok ne spasi sina...tak nekak :spoiler:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 18 Dec 2009, 16:41

boyko wrote:
GreenHornet wrote:Upravo ga pogledao...Ideja mi se jako svidila,ubojstva poprilicno krvava i sasvim solidno brutalna,bas ono klaustrofobican ugodaj cijelo vrijeme,radi situacije bas zalis glavnu junakinju ali koliko sam skontao :spoiler: ne postoji objasnjenje zasto se to sve događa...e sad,mrtva je cijelo vrijeme?njezin um je sve to umislio jer zivi u nekom svom svijetu?ili sto vec?! :spoiler: :roll:
hm :spoiler: to se sve događa jer cijelo vrijeme pokušava spasit sina,al kak god okrene nikak u tom ne uspije.ubiti da,ona je cijelo vrijeme mrtva.njezin duh ne želi napustit ovaj svijet tak dugo dok ne spasi sina...tak nekak :spoiler:
:spoiler: a zasto tocno ubija frendove? :spoiler: nesto sam bio zamisljen dok sam gledao+ne bas dobar audio tako da mislim da nisam to pohvatao...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 19 Dec 2009, 13:27

GreenHornet wrote:
boyko wrote:
GreenHornet wrote:Upravo ga pogledao...Ideja mi se jako svidila,ubojstva poprilicno krvava i sasvim solidno brutalna,bas ono klaustrofobican ugodaj cijelo vrijeme,radi situacije bas zalis glavnu junakinju ali koliko sam skontao :spoiler: ne postoji objasnjenje zasto se to sve događa...e sad,mrtva je cijelo vrijeme?njezin um je sve to umislio jer zivi u nekom svom svijetu?ili sto vec?! :spoiler: :roll:
hm :spoiler: to se sve događa jer cijelo vrijeme pokušava spasit sina,al kak god okrene nikak u tom ne uspije.ubiti da,ona je cijelo vrijeme mrtva.njezin duh ne želi napustit ovaj svijet tak dugo dok ne spasi sina...tak nekak :spoiler:
:spoiler: a zasto tocno ubija frendove? :spoiler: nesto sam bio zamisljen dok sam gledao+ne bas dobar audio tako da mislim da nisam to pohvatao...
:spoiler: ona "druga ona"(s vrečom na glavi) joj je rekla da ih mora ubit da se to ponavljanje konačno prekine.to je jedini razlog :spoiler:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

_korky_
Posts: 1
Joined: 21 Nov 2009, 10:28
Location: Zagreb

Re: Triangle (2009)

Post by _korky_ » 04 Jan 2010, 01:23

pozdrav ljudi, novi sam na forumu (sto se i vidi po broju postova). pogledo sam film i stvarno je dobar.
SpoilerShow
film bas i nisam shvatio pa sam na imdb-u pronasao zanimljivo objasnjenje filma. evo link jer je tekst dosta dugacak, http://www.imdb.com/title/tt1187064/boa ... /154392833
:mrgreen:

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Triangle (2009)

Post by olio » 27 Jan 2010, 23:44

počeo je na jedan način i mislia sam da će skroz se drugačije odvijat (dosadnije), ali otišlo je skroz na drugu stranu (bolju) , treba bi ga još jedanput pogledat da sve povežem

nisam odavno gleda neki mind-fuck tako da je odlično

7/10

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Triangle (2009)

Post by jeba » 28 Jan 2010, 08:39

Film je dobar. U početku malo konfzno, ali što dalj sve bolje.

User avatar
darian
Posts: 75
Joined: 23 Jun 2008, 20:03

Re: Triangle (2009)

Post by darian » 15 Feb 2010, 18:38

Iznenađujuće dobar film, nisam puno očekivao od njega ... vrhunski mindfuck :mrgreen:
What is Life?
"It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Triangle (2009)

Post by jeba » 15 Feb 2010, 19:38

darian wrote:Iznenađujuće dobar film, nisam puno očekivao od njega ... vrhunski mindfuck :mrgreen:
tako je, dobra zajebancija :rock:

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Triangle (2009)

Post by The Undertaker » 20 Feb 2010, 07:48

Meni film i nije nešto fascinantan. :oops: Ok je za pogledati ali me u principu smaraju filmovi ovog tipa gde scenarista mrsi toliko da se na kraju svi oduševe, osim mene. :)
SpoilerShow
Mislim da scenarista suviše rano daje odgovor na pitanje o čemu se radi. Brod se zove "Aeolus" po antičkom grčkom kralju čiji je sin Sizif kažnjen za svoje grehe i o tome govore čim se ukrcaju na onaj veliki brod. Što bi rekao Andre Linoge: "Hell is a repetition." 8)
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Re: Triangle (2009)

Post by juriel » 23 Feb 2010, 08:11

Zvuči zanimljivo... prvo mi nije bio na listi prioriteta ali ću ga sad pogledati....
[url=http://www.phpbb.com/][img]http://i236.photobucket.com/albums/ff109/zombigrrl/SHEKicksA.gif[/img][/url].

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Triangle (2009)

Post by jeba » 23 Feb 2010, 08:36

juriel wrote:Zvuči zanimljivo... prvo mi nije bio na listi prioriteta ali ću ga sad pogledati....
svakako pogledaj

Ninja
Posts: 91
Joined: 30 Dec 2009, 20:58

Re: Triangle (2009)

Post by Ninja » 23 Feb 2010, 10:18

Meni ovaj film nikako nije legao i poprilicno me isfrustrirao.

Glavni lik mi je opako isao na zivce, "maska" previse lici na Scarecrow-a iz Batmana, cijelo to konstantno vrcenje u krug mi je bilo zamorno.
Jedini plus ovom filmu bi naveo perky sise glavne glumice koje veselo skakucu tijekom cijelog filma.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Triangle (2009)

Post by Asfodel » 24 Feb 2010, 00:32

Jako dobro. Fali mu malo "nečega" da bi me posve impresionirao. Uglavnom tijekom cijelog filma potpuno usmjerena pozornost na bjesomučno razmišljanje :D Lijepo poigravanje s mitologijom i kako ide kraju - sve ima smisla.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
_ esz _
Posts: 418
Joined: 14 Oct 2008, 20:15

Re: Triangle (2009)

Post by _ esz _ » 26 Feb 2010, 14:57

Je dobar je, baš jučer pogledah.
Dobro je netko spomenuo rijeć mind fuck :axe:
... what we are looking for is looking for us ...

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Triangle (2009)

Post by callac » 28 Feb 2010, 23:18

Sad sam pogledala filmić, prvih pola sata bilo je onak, WTF, jer sam pročitala u recenzijama da je film solidan, a tih pola sata ja sam zijevala od dosade. Kasnije kad pokopčam o čemu se radi, film postaje bolji da bi na kraju zaslužio jednu solidnu 7/10 veliki plus je i glavna glumica koja mi je super :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply