Halloween II (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 13 Feb 2009, 19:40

drago mi je da rade nastavak,ali mi nije drago da film opet radi rob zombie :gorigori:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Feb 2009, 19:43

Unreal wrote:drago mi je da rade nastavak,ali mi nije drago da film opet radi rob zombie :gorigori:
zašto? baš ga je odlično napravio, i totalno sam se iznenadio tim remakeom. :D Tako da jedva čekam nastavak.
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Feb 2009, 19:49

john_constantine wrote:
Unreal wrote:drago mi je da rade nastavak,ali mi nije drago da film opet radi rob zombie :gorigori:
zašto? baš ga je odlično napravio, i totalno sam se iznenadio tim remakeom. :D Tako da jedva čekam nastavak.
:povrac: :kasapljenje: :samuraj: :pikachu: :mrgreen:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Feb 2009, 19:53

:finga: :angrypunch: :angrypunch: :boooo:

I to mi govori čovjek koji ne cijeni hellboy. :roll: :P :lol:

No, što tebi ne valja u filmu? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Feb 2009, 19:59

john_constantine wrote::finga: :angrypunch: :angrypunch: :boooo:

I to mi govori čovjek koji ne cijeni hellboy. :roll: :P :lol:

No, što tebi ne valja u filmu? :wink:
vidis nemas pojama Hellboy je remek djelo, ali Hellboy 2(dva) je prosjek.. :lol: :lol:

sve..jednostavno..previse je slicno filmovima The Devil's Rejects i House of 1000 Corpses..koji su meni dobri filmovi..ali cijeli taj stih mi ne pase za ovakav film..o glumcima i necu..a i cijela prica mi je nekako losa..a izvedba jos gora..previse nepotebnih stvari..lik se izgubio..jednostavno zombie nije za takav projekt..nek nastavi radit na svojim scenarijima..a ne unistavat tudje ideje..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Feb 2009, 20:07

ma htio sam napisati dvojku, ali znam da bi me razumio na što mislim. :lol:

Jep, kužim u vezi izbora glumaca, osim donalda. Ali meni su njegova prva dva bila baš loša radi amaterske režije, zamrzavanje scena, samo glazba za vrijeme napetih trenutka i slično. A ovaj mi je baš dobar, ono, original je klasik. A ovo je više kao friday the 13th serijal. Michaela prikaže kao ogromnog ubojicu koji je sposoban čak i šakama ubiti ako treba. :) A i dobre nasilne scene, naročito onaj završetak, he. A glumci... ionako ne obraćam pretjerano pažnju na to.
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 13 Feb 2009, 20:55

Film je imao ustinu dobre ideje na samome početku ali sve se kvari kada Zombie (ili bolje reći producenti koji dihtiraju kako film treba prilagoditi novim generacijama) počinje prerađivati Carpenterov dio priče; likovi umru i prije nego što skužim da su živi, portretiranje Laurie, Annie i Linde je gore od razrade likova bilo kojeg Petka 13-og.
Po meni je Zombie nakon scena iz bolnice trebao usporiti s ubojstvima i baciti se na analizu glavnih protagonistica; kak je dočarao Michaelovo sjebano djetinjstvo tako je trebao dočarati i djetinjstva budućih žrtava koja bi pak trebala biti opozitna Michaelovom; onak vesela, bezazlena i nevina. Tada bi i njihove smrti bile mnogo efektivnije i upečatljivije. Ovak kak je snimljena druga polovica filma, dođe ti zaspiš pred sam kraj.
Nego, čuo sam da će se ovaj nastavak fokusirati na sestru kao što se je prethodnik na brata (što u osnovi ne smatram lošom idejom) a radnja će se zbivati 2 mjeseca nakon ubojstava, dakle oko Božića
Last edited by Boby on 13 Feb 2009, 20:58, edited 2 times in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Feb 2009, 20:57

ah, ja sam ionako više htio manje priče, više akcije i klanja. :) To je ono što je nedostajalo u serijalu koji je postao dosadan. Koliko god su ideje bile blesave, telepatska povezanost, čovjek u crnom, druidi i sve to, ono što je uništavalo serijal je previše forsiranja na radnju umjesto na klanja što je najčešće bio offscreen. A ovdje je dosta brutalno izvedeno, naročito bijeg iz ludnice.
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 13 Feb 2009, 21:01

john_constantine wrote:ah, ja sam ionako više htio manje priče, više akcije i klanja. :) To je ono što je nedostajalo u serijalu koji je postao dosadan. Koliko god su ideje bile blesave, telepatska povezanost, čovjek u crnom, druidi i sve to, ono što je uništavalo serijal je previše forsiranja na radnju umjesto na klanja što je najčešće bio offscreen. A ovdje je dosta brutalno izvedeno, naročito bijeg iz ludnice.
SPOILER
Bijeg u verziji koju si ti gledao je uistinu dobro snimljen; upravo nakon toga, odnosno nakon ubojstva crnca na zahodu film počinje sve dublje tonuti.
Verzija koju nisi gledao zasrala je i bijeg u kojem dva redneck-čuvara siluju neku pacijenticu u Michaelovoj sobi i još ga uz to zadirkuju :? Onda se tip ustaje, ubije ih obojcu i mirno odšeta iz ludnice

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Feb 2009, 21:04

Boby wrote:
john_constantine wrote:ah, ja sam ionako više htio manje priče, više akcije i klanja. :) To je ono što je nedostajalo u serijalu koji je postao dosadan. Koliko god su ideje bile blesave, telepatska povezanost, čovjek u crnom, druidi i sve to, ono što je uništavalo serijal je previše forsiranja na radnju umjesto na klanja što je najčešće bio offscreen. A ovdje je dosta brutalno izvedeno, naročito bijeg iz ludnice.
SPOILER
Bijeg u verziji koju si ti gledao je uistinu dobro snimljen; upravo nakon toga, odnosno nakon ubojstva crnca na zahodu film počinje sve dublje tonuti.
Verzija koju nisi gledao zasrala je i bijeg u kojem dva redneck-čuvara siluju neku pacijenticu u Michaelovoj sobi i još ga uz to zadirkuju :? Onda se tip ustaje, ubije ih obojcu i mirno odšeta iz ludnice
i bas sam gledao ovu drugu verziju..tak da je jos veci bullshit film bi.. :roll:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Feb 2009, 21:10

ma moram i ja pogledati tu verziju da vidim, he...
Michel puši karu.

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 13 Feb 2009, 22:01

meni je film čisto ok. prvi dio koji je trebao bit najzanimljiviji mi je bio dosadan, a poslije silovanja i njegovog bijega postaje čak više nego dobar. Najviše mi je smetalo ta siromašna razrada likova, a ostalo je ok. Meni osobito jedan od boljih remakeova. H2 bi mogao bit dobar ako bude sličio nastavku originala koji mi je (prije) bio bolji od prvog.
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 14 Feb 2009, 01:17

DEXTER wrote:meni je film čisto ok. prvi dio koji je trebao bit najzanimljiviji mi je bio dosadan, a poslije silovanja i njegovog bijega postaje čak više nego dobar. Najviše mi je smetalo ta siromašna razrada likova, a ostalo je ok. Meni osobito jedan od boljih remakeova. H2 bi mogao bit dobar ako bude sličio nastavku originala koji mi je (prije) bio bolji od prvog.
vidiš, meni je obrnuto. :)

User avatar
Carpenter
Posts: 207
Joined: 08 Nov 2008, 00:43
Location: Rodni dom

Post by Carpenter » 14 Feb 2009, 01:27

Boby wrote:Po meni je Zombie nakon scena iz bolnice trebao usporiti s ubojstvima i baciti se na analizu glavnih protagonistica; kak je dočarao Michaelovo sjebano djetinjstvo tako je trebao dočarati i djetinjstva budućih žrtava koja bi pak trebala biti opozitna Michaelovom; onak vesela, bezazlena i nevina.
Meni je baš drago da nije takvo nešto napravio, o kakvim djetinjstvima žrtava ti pišeš? :roll:
Are you talking to me?

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 14 Feb 2009, 10:51

john_constantine wrote:
Unreal wrote:drago mi je da rade nastavak,ali mi nije drago da film opet radi rob zombie :gorigori:
zašto? baš ga je odlično napravio, i totalno sam se iznenadio tim remakeom. :D Tako da jedva čekam nastavak.
trebam li ti govoriti zašto jer sam 100 puta popljuvo film :lol: ma loš mi je od ideje,režije,likova i ubojstva nisu nekaj makar su nasilna

Post Reply