My Soul To Take (2010.)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Scarface » 18 Aug 2010, 20:26

Ovo san negdi pročita (nema spoilera), ali nisan siguran koliko je ovo točna informacija, mada je ideja super: Ubojica je bija podvojena ličnost, tj. multipla ličnost, i samo jedna od tih ličnosti je bila ubojica. Ostale su kao good guys. E sad, noć kad je on bija ubijen il šta već, sve te duše su se reinkarnirale u tek rođenu djecu- dakle, svi ovi tinejdžeri su zapravo reinkarnacije tog ubojice, i jedan od njih nosi u sebi dušu koja je killer. Također, izgleda da je taj Riverton Ripper zapravo bija otac jednog od glavnih likova (šta je već spojlano u traileru), ali on toga nije svjestan. Hm, mala nelogičnost, jer kolike su zapravo šanse da ti se sin rodi baš kad tebe ubiju i jedna tvoja ličnost se reinkarnira u njega. Da, izgleda da je ovo bila prvobitna ideja, koja je promijenjena, jer ne mogu ovo nać na netu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Wheel Smith » 19 Aug 2010, 02:17

Ghostface wrote:Ovo san negdi pročita (nema spoilera), ali nisan siguran koliko je ovo točna informacija, mada je ideja super: Ubojica je bija podvojena ličnost, tj. multipla ličnost, i samo jedna od tih ličnosti je bila ubojica. Ostale su kao good guys. E sad, noć kad je on bija ubijen il šta već, sve te duše su se reinkarnirale u tek rođenu djecu- dakle, svi ovi tinejdžeri su zapravo reinkarnacije tog ubojice, i jedan od njih nosi u sebi dušu koja je killer. Također, izgleda da je taj Riverton Ripper zapravo bija otac jednog od glavnih likova (šta je već spojlano u traileru), ali on toga nije svjestan. Hm, mala nelogičnost, jer kolike su zapravo šanse da ti se sin rodi baš kad tebe ubiju i jedna tvoja ličnost se reinkarnira u njega. Da, izgleda da je ovo bila prvobitna ideja, koja je promijenjena, jer ne mogu ovo nać na netu.

mslo vuce na identity na neku foru
:supz: :supz:

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by boyko » 22 Sep 2010, 09:41

''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by HorrorHR » 09 Oct 2010, 12:24

Tip proboden nožem na premijeri Wes Cravenovog “My soul to take”

http://www.horrorhr.com/tip-proboden-no ... l-to-take/

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by HorrorHR » 09 Oct 2010, 12:40

BD: 5/10 - http://www.bloody-disgusting.com/film/2129/review
With a seemingly simple plot, Craven's slasher is actually one of the most overly complicated films I have ever seen.
The problem with My Soul to Take isn't in its concept, it's in the execution. It's overly complex and nearly impossible to explain with images, which is why the slasher turns into a visual table read in the final act.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Wheel Smith » 09 Oct 2010, 19:11

citam ili loše kritike ili podjeljena mišljenja za ovaj film...... vidjet cemo
:supz: :supz:

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by remike2 » 09 Oct 2010, 19:12

Ja svejedno ću gledati jer me u svakom slučaju zanima.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Wheel Smith » 09 Oct 2010, 19:29

i ja :kokicarenje:
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by HorrorHR » 10 Oct 2010, 02:19

Box office petak;
My Soul to Take crept in with a quiet $2.7 million on close to 2,700 screens at 2,572 locations, despite the 3D premium for most of its showings (3D accounted for around 87 percent of its business). Piranha 3D had a bigger start, and My Soul to Take is headed for one of the weakest openings of its genre and is likely to be near Sorority Row in attendance.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Wheel Smith » 10 Oct 2010, 04:28

nadam se da ce se iskupit sa screamom 4
:supz: :supz:

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by remike2 » 10 Oct 2010, 13:06

Wheel Smith wrote:nadam se da ce se iskupit sa screamom 4
Tu definitivno očekujem pravu stvar od njega.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by HorrorHR » 10 Oct 2010, 22:06


Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Wheel Smith » 16 Oct 2010, 15:22

pogledao sam ovo jučer..... izasla je cam verzija onako srednje kvalitete , inace nikad ne skidam te cam ripove ali živo me zanimalo kakav je film...... nakon gledanja shvatio sam zašto je film podbacio..... Tako neuvjerljivu glumu dugo nisam vidio , film ne zna šta želi bit , teoretski je slasher ali pokusava ubacit tematiku duhova , podsjetio me na shockera na koju minutu , inače ima starih fora tipičnih za slasher žanr.... ali svi ti killovi su nemastoviti i monotoni, (jedan harper island ima maštovitija ubojstva nego ovo) maska ubojice je kul i njegov nož al sve skupa je nedovoljno iskorišteno , + računajući lošu glumu (cura sto glumi bugovu sestru je jedina ok odglumila, ovi ostali su na trenutke izgubljeni sto dovodi da ti ni do jednog lika nije stalo nego čekaš da svi budu zaklani) finale je također blesavo i uopće nije napeto.... ne znam čekam bolju verziju , ali daleko je ovo od cravenovih mogućnosti.... kvragu jedan pumpkin karver ili my sweet psycho 16 su bolji nego ovo :mrgreen: - nadam se da ce scream 4 biti super film , ovo je pre mlak film na trenutke i amaterski
:supz: :supz:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Scarface » 18 Oct 2010, 21:05

Meni je film skroz dobar, baš jedan solidan slasher. Priča mi je super zvučala još od početka i nije razočarala. Po meni je najveći razlog neuspjeha filma relativno slaba glumačka postava.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: My Soul To Take (2010.)

Post by Jane Doe » 25 Oct 2010, 09:20

teen slasher, nije mi to baš po volji tip horrora, ali neđe se i takvih dobrih. ovaj, na žalost, nije među njima. sve mi je nakako pre šablonski.
SpoilerShow
ono grupiranje po školi, kao neki cool i neki čudaci, pa tipični mačo bully pun sebe, zgodna cura za kojom svi pate, pa čudna cura... onak, od toga mi je više muka
početak filma i ubojica nisu loši uopće, to je čak najbolje u cijelom filmu, ali mogli su malo više tog lika iskoristit.
moglo je to i bolje
Image

Post Reply