Town creek aka Blood creek

Mjesto za horore iz novog milenija.
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Town creek aka Blood creek

Post by Unreal » 26 Jun 2010, 12:07

jesam ja jedini na forumu koj smatra da film ima previše nelogičnosti. Ne kužim zakaj uopče hrane onu stvar,zakaj je nisu moglu prije otrovat sa onim kostima,mislim zakaj bi uopče se brinuo za tu stvar ako je zatvorena. Još dok ube nekog i vrati se ko sluga od nazi luđaka oni ga i dalje tretiraju ko ljudsko biče i spreme u ormar :lol: . Film bi još i mogao bit odličan!! Zbilja je ideja precool i dost osvježavajuća,ali toliko rupa su napravili u priči da su mi skoro uništili film. po meni je ovo prosjek.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Town creek aka Blood creek

Post by Bub » 02 Jul 2010, 15:55

Baš ga jučer pogledao, meni je solidan ima dobrih scena u filmu koje taman kad izvažem +/- zatvore sve rupe u filmu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Town creek aka Blood creek

Post by Andrej » 12 Jul 2010, 18:40

Što se tiče ovog filma, moram biti veoma subjektivan i dati mu (ne)zasluženu ocenu 9,5/10. Još od malena sam odgledao milion dokumentaraca i pročiao tonu knjiga sa tematikom okultnog u okviru trećeg Rajha i jako sam zadovoljan što je neko odvojio više od 100 dolara da snimi film o tome. Film ima dosta mana, ali opšti utisak je zadovoljavajući i nije gubljenje vremena pogledati ga.
Usput, ako neko nije gledao dokumentarac Discovery-a, "HITLER - OKULTNO PORIJEKLO" , obavezno pogledati. E to je horor, i to pravi. Mislim da ga je lako naći na mreži i to sa sjajnom hrvatskom sinhronizacijom.
We're all mad here...

Post Reply