Bones and All (2022)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Bones and All (2022)

Post by Michel » 30 Nov 2022, 19:07

Drama, Horror, Romance

Image

Imdb
Wiki

Director: Luca Guadagnino
Writers: David Kajganich (screenplay by), Camille DeAngelis, (based on the novel by)
Stars: Timothée Chalamet, Taylor Russell, Mark Rylance

Priča o prvoj ljubavi između Maren, mlade žene koja uči kako preživjeti na marginama društva, i Leeja, žestokog i obespravljenog lutalice, dok se upoznaju i udružuju u odiseju od tisuću milja koja ih vodi kroz bespuća, skrivene prolaze i zamke Amerike Ronalda Reagana. Ali unatoč njihovim najvećim naporima, svi putevi vode natrag u njihovu zastrašujuću prošlost i do konačnog sukoba koji će odrediti može li njihova ljubav preživjeti ono što jesu.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bones and All (2022)

Post by Michel » 30 Nov 2022, 19:09

Vidim dobra glumačka postova. Još jedan u nizu dobro primljenih horora ove godine sa visokom ocjenom na imdb-u za horor film. Ovo je jedna od jačih godina za horor žanr u ovom stoljeću ako gledamo čisto kako su svi ovogodišnji horori primljeni od kritike/publike. Naravno, to će se sve pogledat pa ocijenit.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bones and All (2022)

Post by John_Ryder » 30 Nov 2022, 20:44

Ovo jedva čekam da dođe za skinut
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bones and All (2022)

Post by Michel » 15 Feb 2023, 12:07

Bones and Alll (2022) - evo nam jedne romatnične horor drame plus nekakva vrsta road filma. Prvih sat vremena mi je ovo bila čvrsta osmica, jako dobro i baš sam uživao i mislio si samo da me ne razočara ostatak filma. A onda me upravo to, razočaralo kako se sve odvilo. Fotografija je stvarno prekrasna, soundtrack mi se jako urezao i slušat ću ga. Sporedni glumci su odglumili odlično, pogotovo jezivo dobar Mark Rylance koji je stvarno jeziv i zaslužuje nominaciju za Oscara. Koncept jedača da postoje i da osjete miris drugih je zanimljiv. Glavni glumci pak su ok, ali fali tu kemije i redatelj kako pokušava da ih simpatiziramo ma daaaj ne mogu nikako. Isto solidno ostvarenje sa jako dobrih prvih sat vremena. 6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply