Da ja snimam horrorčinu

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Da ja snimam horrorčinu

Post by copycat » 29 May 2019, 20:54

O kojem bi se tu podžanru radilo?
Psihološki horror paranormalni triller


Koje bi glumce htjeli imati u vašem filmu?
Nemam pojma

Je li bi to bio samo film instant zabave, ili bi se možda radilo o nečem dubokoumnijem, umjetničkom?
Nešto sa twistom za kraj

Moram priznati da sam uvijek maštala o tomu da napravim horror film, ali nikako ne bih glumila u njemu :zubifale:
Kako moj film nema kraja, slobodno ga završite za mene :D

RADNJA :kokicarenje:
(oprostite na groznom hrvatskom) :kokicarenje:

Osobi se čudne stvari događaju, i vidi ono čega nema,
Onda ta ista osoba ide tražiti pomoć od prijatelja, oni ju uvjeravaju da je pod stresom i da dođe se opustiti i piti ajuvasku i onda joj bude gore,
zatim je upučena u peru kod neke vještice koja joj da nešto za piti i ide kroz neke rituale, te glavna glumica počne vidjeti razne duhove, vragove...itd.
Vještica ju vodi kroz sve to i kaže da je izlječena, ali kada dođe doma još joj je gore,
Obitelj i prijatelji ju pošalju psihijatru, koji joj propisuje ljekove
Osoba dođe doma bolje joj je par dana i onda opet sve ispočetka, samo ovaj put nemože reagirati jer je na ljekovima, kao zombi skoro
I sada se događa da ti "duhovi" počnu micati stvari okolo kuće i napadaju sve ljude oko nje
I svi misli da su to slučajnost
aLi ova osoba zna da nije, istražuje internet i skuži da je vještica poznata i da su drugi imali sličan slučaj kao i ona i da više nisu živi.
Ta vještica je zapravo uzela duhove koji su bili vezano za nju i privezala ih je jedan po jedan na osobe koje dolaze kod nje za pomoć
Nakon toga, tih par duhova se vežu za određene osobe oko nje i onda im se događju svakakve loše stvari,
ti ljudi počnu polako luditi od straha i paranoje

Glavna glumica prestane piti ljekove i ode kod lokalne šamanice za savjet i opet pije ajuvasku i prolazi kroz neko van tjelesno putovanje/iskustvo, i ponovno vidi sve
ali ovaj put povede prijateljicu, kojoj su se loše stvari događali, i ona pije ajuvasku i nakon toga i ona vidi sve te duhove
Dobiju upute da ponovno moraju ici u Peru kod Velike šamanice koja bi im pomogla,
Kada dođu tamo, piju neku tekućinu, i onda ulaze u neki paralelni tamni svijet i dobiju upute kako da se riješe tih duhova,

i sada nemam pojma kako bi to završila
Ali što bi se trebalo dogoditi je da velika šamanica umre

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Da ja snimam horrorčinu

Post by Michel » 04 Jun 2019, 23:57

Naravno, neki ghost horor pa slasher i onda monster ali sada mi je trenutno palo napamet horor o mučenju sa onim raznim spravama iz srednjeg vijeka. I to bi bila tv serija od recimo 10 epizoda (po mogućnosti HBO) i svaka epizoda jedna sprava. https://www.ranker.com/list/gnarly-anci ... 1xWmqdF3ZU :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply