Creature Features/Animal Attack filmovi

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Creature Features/Animal Attack filmovi

Post by HorrorHR » 22 Oct 2006, 21:33

Jedan od mojih omiljenig podžanrova horrora. Čista spektakularna zabava. Moja mišljenja ne dosta filmova se mogu naći na horrorhr.com, a kako vi stojite sa time?

Morski psi, obični psi, krokodili, divlje svinje, žave, puževi, pa evo baš jučer saznah i za veliku jegulju ( http://www.horrorhr.com/trailer-razortooth/ :lol: :lol: ).

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 22 Oct 2006, 22:00

ne znam jel pod to spada alien od skota,ti su mi dijelovi fenomenalni!a ima jos jedan film koji govori o nemanima i koji mi je odlican a to je spilbergov ralje,naravno samo prvi dio!ovo ostalo godzila,anakonda,orka kit ubojica..smece!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Oct 2006, 22:02

E, Slugs - puževi ljudožderi. A ima i onaj trash horor Squirm za 25 000 gumenih crva. To još nisam gledao, a dok imam starce kod sebe, ništa od toga.
A je li tko gledao onaj australijski trash horor Vepar? pomalo dosadan, ali solidan film. A i zgodno je otkriće da klokanovo meso služi za psećju hranu.
A onaj film Aligator još nisam gledao, ali jednom prilikom.
Spider vs earth - izvrstan horor... samo sam htio da se drukčije završi, jebi ga...
Watchers - loša ekranizacija knjige, ali solidan horor.
The pack (Čopor) - e, klasik koji sam gledao kao klinac, i to pet puta, a danas ga ne mogu nigdje naći, valjda ima na torrentu.
Jaws - klasik, naravno
Shark hunter - još nisam pogledao, ali budem na RTL - u
Megalodon - blesavi, ali solidan horor.
Arahnofobija - dosadno smeće, Hostel je puno strašniji od to filma. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Oct 2006, 22:03

[quote="undying"]ne znam jel pod to spada alien od skota,ti su mi dijelovi fenomenalni!a ima jos jedan film koji govori o nemanima i koji mi je odlican a to je spilbergov ralje,naravno samo prvi dio!ovo ostalo godzila,anakonda,orka kit ubojica..smece![/quote

E da, Orka. To sam gledao kao klinac, pa ostalo mi je u dobrom sjećanju, varijacija na Moby dicka.
Pirane - isto kao klinac, ali drugi dio nisam gledao.
Michel puši karu.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 22 Oct 2006, 22:09

john_constantine wrote:
undying wrote:ne znam jel pod to spada alien od skota,ti su mi dijelovi fenomenalni!a ima jos jedan film koji govori o nemanima i koji mi je odlican a to je spilbergov ralje,naravno samo prvi dio!ovo ostalo godzila,anakonda,orka kit ubojica..smece![/quote

E da, Orka. To sam gledao kao klinac, pa ostalo mi je u dobrom sjećanju, varijacija na Moby dicka.
Pirane - isto kao klinac, ali drugi dio nisam gledao.
a dobro,kao sto sam rekao vi ste fanatici horora,ja ga samo volim :wink: ne volim filmove koji pokupe od drugog filma radnju i onda je samo malo uljepsaju i misle da su dobili kvalitetan film.recimo meni je sedam dobar film ali me mnogo podsjeca na film kad jaganjci utihnu,tako je i sa orkom kitom ubojicom a tako je i sa masom filmova koji su dosli poslije halloweena.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Oct 2006, 22:12

Vepar iliti Razorback - nisam gledao valjda već deset godina snimio sam ga prije mjesec dana sa satelita. Djeluje onako solidno 80s djelo, moram ga viditi...

Squirm je katastrofa film ( http://www.horrorhr.com/squirm-1976/ )...

Orku nikada gledao, znam da je bila na VHSu u nas, morati ću se apdejtati... Trenutno planiram pohod na čudvište iz loch nessa i ubojite pčele ;)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Oct 2006, 09:41

Ubojite pčele - to je onaj Swarm s Michaelom Caineom? Dobar horor, naročito scene halucinacije kada vide divovsku pčelu, a ono za bacačima plamenima i rolj pčela.
A onaj solidan horor Bats, a te švapski horor Rats. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Oct 2006, 09:51

john_constantine wrote:Ubojite pčele - to je onaj Swarm s Michaelom Caineom? Dobar horor, naročito scene halucinacije kada vide divovsku pčelu, a ono za bacačima plamenima i rolj pčela.
Nisam gledao Swarm, ovo planiram gledati DVD "Infested" 8)

Jedan film isto koji nikako da nabavim - Baracuda, gledah ga davno davno, al pamtim neke scene :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Oct 2006, 09:58

E, kako se zove onaj horor sa krvoločnim mutanskim komarcima? Glumio je Dan Akroyd.
A da li se računaju i divovski crvi? :lol: Kao onaj film Podrhtavanje.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Oct 2006, 10:05

Dan akroyd i komarci? doesn't ring a bell...

Ovo mi je u planu uskoro:

Mosquito

An alien starship crashes in a swamp in a U.S. National Park. Some mosquitos begin to feed from the alien's corpses, causing them to grow to the size of a vulture. These mutant insects became very agressive, killing every human being they find. Will the few survivors fight successfully against this nightmare...?

8)

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 23 Oct 2006, 21:15

Black Sheep ce svima jebati oca. :D

Image

Image

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 23 Oct 2006, 21:48

john_constantine wrote:Ubojite pčele - to je onaj Swarm s Michaelom Caineom? Dobar horor, naročito scene halucinacije kada vide divovsku pčelu, a ono za bacačima plamenima i rolj pčela.
joj čovjeće kako je to loš film :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Oct 2006, 09:14

A onaj film s inteligetnim morskim psima? Duboko plavo more. Prava zabava. A onaj Deep rising, oni mutirani crvi ili paklare, što god bili - isto zabava.
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 24 Oct 2006, 09:22

Mairosu wrote:Black Sheep ce svima jebati oca. :D

Image

Image
Ne kužim ovo?! Kakve veze ovo ima sa creatures features?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 24 Oct 2006, 12:30

Dragonrage wrote:
Mairosu wrote:lNe kužim ovo?! Kakve veze ovo ima sa creatures features?
Ma linkao je slike koje se nesmiju linkati jer imaju hot link protection uključen na serveru...

evo par:

Image ...... Image ....... Image

Post Reply