Scream serijal

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Scream serijal

Post by john_constantine » 16 May 2007, 16:54

Hm, gledao sam onaj dokumentarac o slasher filmovima (i hellraiser je slasher. :shock: ), pa sam se sjetio tog filmskog serijala. Ono, bio sam u ono vrijeme kada nisam podnosio slashere jer mi je ideja bila stupidna - samo ubijanje, tinejdžeri, seks, nasilje i sve to. I pogledao cijeli serijal friday 13 i počelo je. :lol: a onda mi je prisjelo za onim glupim nastavkom Znam što si radila prošlog ljeta i zamrlo je. Pa evo, konačno imam original. Ali jebem ti scary movie, sada nikako ne mogu shvatiti ozbiljno onaj početak filma s drew barymore. Grozno, ali samo crkavam od smijeha. :lol: :lol:

kakav vam je serijal? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 16 May 2007, 16:56

meni je jedinica jako dobra , to sam isao gledati u kino nisam uopce znao o cemu se radi ... ono ima ok plot i twist , dvojka ok losija od jedinice a trojka smece
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 May 2007, 17:03

Meni je potpuno ok cijeli serijal, jedan od boljih slashera u zadnje vrijeme, jedino je ubojica tako glup da sam se skoro posrao na televizor.Spotiče se na sve što dotakne, a čak ga i ženska ponekad pretuče... :shajse:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 May 2007, 17:30

Jedinica je jedan od najboljih slashera u globalu. Personalno im zahvaljujem na revivalu slasher podžanra - makar je 95% loše, opet uživam u tome...

Kupih na jednom od prošlih putovanja Scream boxset za svim collectors izdanjima, uskoro se bacam na sve to ponovno.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 May 2007, 17:40

Ja sam čuo negdje da je najavljen Scream 4???

Zna li netko nešto o tome?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 May 2007, 17:50

jigsaw wrote:Ja sam čuo negdje da je najavljen Scream 4???

Zna li netko nešto o tome?
Misliš na ovo? :lol: :lol:

http://former.imdb.com/title/tt0280672/
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 May 2007, 17:53

Ne znam, ja sam čuo da ga tek sad prave...ma vjerojatno krivo...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 May 2007, 17:56

ma nisi pogriješio. Bila je najava kao i za Znam što si radila prošlog ljeta, ali očito je to bila patka.
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 16 May 2007, 19:44

Scream 4 kolko sam ćuo Wes Criven je odbio režisirat ali je prije tog rekao ako bude scenarij dobar da će napraviti(no jednostavo je kasnije odjebao i tu ideju)
Što se tiće serijala meni je bio zakon dok je došao u kina. Ali danas mi je neka nije baš nešt (možda zbog Scary movia ili par glupih teen sranja).
Svakako su mi ubojce u serijalu žalosne nisu strašne ni opake ni nemaju neki humor i još ih k tome kolko se sjećam dosta ih razbijaju u filmu.

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 16 May 2007, 20:31

SVOJEVREMENO sam jedinicu stavljao u svaku listu THE best filmova imho

prvo sam gledao na nekom slabom VHSu film (1998.)
pa sam gledao u kinu (ni danas se ne sjecam kako je film star 3 godine pustan u kinu 1999. ni zasto a znam da je igrao samo 1 dan)
pa sam kupio neki VHS malo bolji... gledao sam ga tada opet
pa sam kasnije nabavio divx :lol: i gledao ga ponovo
jednom sam racunao da sam sva tri dijela gledao 12 puta :twisted: eh nekad se imalo vremena :cry:
www.lasetta.net :axe:

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 16 May 2007, 20:34

meni se uopste ne svidja serijal zato sto ima tona takvih istih filmova vec sam spomenuo jednom da mi je smece,isto tako znam sta ste radili proslog leta i ostalo,znam sve sta ce se desiti i to me ubija,sve jedna ista fora,hellraiser i petak 13 da ne spominjem i ne bih ni poredio te filmove zato sto su scream i ...ni do kolena po meni ,,svako ima svoje misljenje :shock:

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 16 May 2007, 20:38

horkolerbus wrote:meni se uopste ne svidja serijal zato sto ima tona takvih istih filmova vec sam spomenuo jednom da mi je smece,isto tako znam sta ste radili proslog leta i ostalo,znam sve sta ce se desiti i to me ubija,sve jedna ista fora,hellraiser i petak 13 da ne spominjem i ne bih ni poredio te filmove zato sto su scream i ...ni do kolena po meni ,,svako ima svoje misljenje :shock:
pa skrim je pokrenuo lavinu tih "istih" koje spominješ...
www.lasetta.net :axe:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 May 2007, 20:41

horkolerbus wrote:meni se uopste ne svidja serijal zato sto ima tona takvih istih filmova vec sam spomenuo jednom da mi je smece,isto tako znam sta ste radili proslog leta i ostalo,znam sve sta ce se desiti i to me ubija,sve jedna ista fora,hellraiser i petak 13 da ne spominjem i ne bih ni poredio te filmove zato sto su scream i ...ni do kolena po meni ,,svako ima svoje misljenje :shock:
Hellraiser je slasher? :shock:
Michel puši karu.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 16 May 2007, 20:47

john_constantine wrote:
horkolerbus wrote:meni se uopste ne svidja serijal zato sto ima tona takvih istih filmova vec sam spomenuo jednom da mi je smece,isto tako znam sta ste radili proslog leta i ostalo,znam sve sta ce se desiti i to me ubija,sve jedna ista fora,hellraiser i petak 13 da ne spominjem i ne bih ni poredio te filmove zato sto su scream i ...ni do kolena po meni ,,svako ima svoje misljenje :shock:
Hellraiser je slasher? :shock:

nemam pojma gde spada hellraiser ,malo pre sam odgledao kraj zadnjeg hellworld se zove valjda i onaj deo na kraju kad lance henriksen misli da sanja i hoce da se probudi,a cenobity kao odvali sa onim secivom i raskomada ga i onda komentar pinheada,,,Probaj sada da se probudis hahahhahahahaaaaa :twisted:

a i scream ako je pokrenuo taj prvi deo,ostale delove je zajebo mogao je malo da promeni,a ne ponovo makljaza koljaza,vise ja volim kad hellraiser okaci o lance i rastrgne ga na komade :twisted: ,,, :twisted:

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 16 May 2007, 23:23

meni su prva 2 dijela dobra,ali treči ne valja....ok mi je serijal...a 4.dio,dobro si čuo...mislim da se več snima i bit če potpuno drugačije od prethodna 3 dijela
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Post Reply