Najbolje DVD izdanje...

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Najbolje DVD izdanje...

Post by dr_gonzo » 09 Jul 2015, 10:49

Zanima me koje je po vama najbolje DVD - Blu-Ray izdanje nekog filma koji ima više verzija izbačenih pa je teško izabrati od tih pustih verzija koja je ono naj naj bolja od svih...

Evo recimo "Evil Dead" (1981), koja je njegova najbolja verzija do sada izdana (nekako više mi je u prednosti sadržaj te verzije tj. koliko dokumentaraca ima, izbačenih scena....uglavnom što može više stvari vezanih uz sam film, te da verzija filma bude što vjernija originalu koji je izašao u kina ili da bude što više necenzuriranija)?

Neki pričaju da je The Evil Dead/Evil Dead 2 - Book Of The Dead Collection do sada najbolja DVD verzija, dok je Evil Dead Anthology [Blu-ray] za sada najbolje Blu-Ray izdanje...
Što se tiče trojke Army of Darkness: Director's Cut Region 3 DVD, kažu da je to najbolje izdanje jer postoje dvije verzija istog filma sa nekim malo drugačijim scenama i drugačijim krajem..

Što vi kažete?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply