Puppet Master serijal

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Puppet Master serijal

Post by horkolerbus » 13 May 2007, 10:28

puppet master 1,2,3... kazu ima 8 delova ja gledao samo 3 deo ,kakvi su predhodni delovi i ovi ostali ,,, i da li ima negde torrent ili slicno da se skine sa neta,?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 May 2007, 10:49

Torrent baš sumnjam, ali imaš emule. A ja nisam gledao niti original. :oops:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 May 2007, 22:02

Nisam gledao doslovno zadnjih deset godina, uskoro se pripremam i za taj višednevni maratonn.

Btw dakako da ima torrenta, baci oko na Demonoid recimo, tamo imaš full DVDe čak za skinut ;)

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 13 May 2007, 22:03

meni fale 6,i 7 dio.
serijal mi se sviđa
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: puppet master serijal ??

Post by HorrorHR » 16 Aug 2010, 22:52


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Puppet Master serijal

Post by john_constantine » 21 Nov 2011, 21:14

puppet master - opet iznova pogledao, i dalje dobar film, makar ima nerazjašnjiv početak u kojem ne znaš što se uopće događa. Lutke su dobro napravljene makar nervira taj dio kada se gleda lutkinim očima koji trčkara po hodniku. Scene smrti su i dalje originalne, a priča dosta dobra s preokretom. Makar se nisam dosađivao, primjećuje se prazno hodanje u povremenim scenama bez kojih se moglo. Brutalan kraj je jedan od najboljih dijelova u filmu. 3/5

puppet master 3 - nacisti, revenge tematika, dobra makar slabija radnja čiji je početak počeo u stilu reanimatora, glumac neobičnog lica kao glavni nacistički vođa, lutke od kojih je jedan novi. I dalje zanimljiv serijal, koji pojašnjava neke dijelove kao nastanak lutki i tko je bio uzor za glavnog lutka u serijalu. žalim jedino što su lutke postale zapravo dobre (što je neobično kada se sjetimo prva dva nastavka), a i sudeći po najavi za četvrti dio, ostati će i dalje dobri i biti u sukobu s nekakvim demonima. 3/5

E da, i dalje dobre scene smrti, naročito brutalan kraj. Nije kao u originalu, ali ima svojih aduta.

puppet master 4 - gdje je tu zapravo krenulo ukrivo? Nezanimljiva dosadna radnja koja ima dobru ideju o tim demonima, ali kvragu, toliko su ga razvukli u tih sat vremena, a lutke se pojave tek u 40 - toj minuti... Demoni su odlično kreirani, ali scene s njima su katastrofalne i dosadne, no puno bolje nego kako je ispalo u Ghoulies. No, ima tu dobrih par scena, ubojstava demona od strane lutki i finale kada raznesu jednog od demona. A i novi lik Decapentor, šteta što nema Torcha iako je na naslovnici... Lutke se premalo pojavljuju, a glumci su iritatni, i blesavi završetak s par nebuloza. Razočaranje, a i nije tako loše što su lutke postale dobre... 2/5

Puppet Master 5: The Final Chapter - dobar nastavak, čak bolji od prilično iritatne četvorke. Iako se prvih pola sata skoro ništa ne događa, kasnije postaje zanimljivije. Torch se vratio u ovom nastavku i cool je kao i uvijek. Odlične scene s lutkama, solidna radnja, gluma i par komičnih epizoda. Jedino se par situacija ponavlja... A tek dobra završnica i odlično napravljena demonska lutka. 3/5

Šteta što sljedeći nastavak ide nekim drugim tokom...

Curse of the Puppet Master - loš nastavak, najgori u serijalu dosada. Solidna radnja, ali s prelošom glumom (naročito šerif koji se pokušava predstaviti kao da mu je stao do mjesta, a tako očajna gluma da djeluje kao korumpirani gad, tek prekomično loše napravljena scena "maltetriranja" svjedoka). Lutke su većinom footage, naročito Pinhead. A Leech woman nema skoro nikakvu svrhu u filmu. Smiješne i krvavo nasilne scene koje se previše ponavljaju. I jedan od najgorih lutki u filmu ikad, predebilno kao i sam završetak. 2/5

P.S.
Šteta što je ideja o Puppet wars gdje bi se Toulon i njegove kreacije u tri nastavka borili protiv Frankesteina, Drakule i Mumije propala.

ostalo mi je još 4 nastavaka, ali ovaj retro puppet master je tako dosadan i preloš da nemam živaca za njega. A legacy je izgleda kompilacija clipova iz prošlih filmova...
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Puppet Master serijal

Post by Victor Crowley » 22 Nov 2011, 11:13

Je, legacy ti je kao neki best of :lol:

Post Reply