Page 1 of 2
Stephen King's IT
Posted: 26 Apr 2007, 14:00
by jigsaw
IT (1990)
http://imdb.com/title/tt0099864/
Film je dobar.Iako u pola svoje radnje ne budi veliku zanimaciju svidio mi se.Sadržaj je dosta zanimljiv,to čudovište klaun ubija malu djecu,a oni koji prežive više ih ne dira dok ne ostare,dok ne budu tinejđeri,pa ih onda ponovno počne ubijati na razne načine.
Inace cudoviste se zove Pennywise, u prikazu Stephena Kinga, legende horrora.Uglavnom, zrtve su Eddie,Stanley,Beverly,Michael,Ben i William.I kako to biva u filmovima, samo jedna osoba prezivi,e,sada nitko nije prezivio.Citajuci knjigu od Stephena Kinga ''It'',jedan i drugi nastavak,mislim sve je to jedan nastavak,ali u knjizi jedan u dva.
Svidjela mi se knjiga, pa sam mislio da ce mi se svidjeti i film.No ipak u filmu je to malo gluplje i dosadnije nego u knjizi,no svagdje je tako.
Ali je ovo stvarno zabavan filmic i ne valja ga preskociti…
Posted: 26 Apr 2007, 14:03
by john_constantine
baš tako, svaki klinac je to gledao i imao traume.

A to za knjigom, meni je mini serija puno bolja od knjige koja mi se nije baš dopala. Ima tu dobrih scena, ali odvratan mi je onaj "maloljetnički" seks u tunelu.

I ono za paukova jaja...
Posted: 26 Apr 2007, 23:02
by dr_gonzo
"maloljetnički" seks u tunelu je stvarno bio jedini gaf (biće King tada bio maksimalno drogiran dok je to napisao

) u cijeloj knjizi koja je jedna od 5 najboljih koje sam u životu pročitao.
Posted: 26 Apr 2007, 23:08
by Freddy
gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo
Posted: 27 Apr 2007, 16:08
by dragonheart
Freddy wrote:gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo
Nabavi mi seriju Freddys Nightmares i ja tebi nabavim IT.....
Posted: 27 Apr 2007, 16:08
by Aryx
Freddy wrote:gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo
odlican film i knjiga .... a kako nema nigdje pa tu kod mene u svakoj videoteci

Posted: 27 Apr 2007, 17:53
by Vorador
john_constantine wrote:baš tako, svaki klinac je to gledao i imao traume.

A to za knjigom, meni je mini serija puno bolja od knjige koja mi se nije baš dopala. Ima tu dobrih scena, ali odvratan mi je onaj "maloljetnički" seks u tunelu.

I ono za paukova jaja...
Ja nisam. Valjda jer nisam kužio ni kurca. A klaun mi je bio super a ne strašan.

Posted: 27 Apr 2007, 20:38
by Din Tah
Jedan od naj naj naj naj naj naj naj mlifova! Mislim da mi je to i najdrazi! Pogotov onaj dio kada ono dijete pusta papirni brodic i ostalo.

Posted: 28 Apr 2007, 11:12
by Freddy
imam freddy...al ak bi moro birat između it i freddy...onda freddy
Posted: 28 Apr 2007, 11:27
by A$H
Freddy wrote:imam freddy...al ak bi moro birat između it i freddy...onda freddy
nisam ni sumnjo..

Posted: 28 Apr 2007, 20:37
by Deimos
pa meni i nije bio sex neki problem. jer kako pokazati da je nečije djetinjstvo izgubljeno i da se više nikada ne će vratiti. to je bio njihov prijelaz, u kojem zauvijek ostavljaju svoje djetinstvo iza sebe. jer king stalno stavlja takvu tematiku - pobjedu je moguće ostvariti i nad najvećim zlima, ali cijena je uvijek visoka
Posted: 29 Apr 2007, 13:58
by HorrorHR
Seks u tunelu? Uopće se toga ne sjećam, jebate kako ti od svih stvari to zapne kao falinga

Posted: 29 Apr 2007, 15:01
by dr_gonzo
HorrorHR wrote:Seks u tunelu? Uopće se toga ne sjećam, jebate kako ti od svih stvari to zapne kao falinga

To ti nije bilo u filmu, samo u knjizi i to koliko se sjećam u drugom djelu (mislim na izdanje Algoritma)...
Posted: 29 Apr 2007, 18:04
by Deimos
hm. pa film je PG-13. sumnjam da bi bio da su stavili maloljetnički seks
Posted: 29 Apr 2007, 18:05
by john_constantine
Hm, pa niti ne bi imao smisao u mini seriji.
