Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Post by Manas » 03 Aug 2013, 15:53

Image
SpoilerShow
The third instalment in the popular Nazi zombie saga restores the series to its WW2 origins and introduces a new hero in Dolokhov (Brian Larkin), a member of Russia’s elite special forces. His strength and survival skills are sorely put to the test when he is captured by the Germans and taken to an underground bunker…
pozdrav...novi sam ovdje i ovo je moj prvi post pa nadam se da sam pogodio temu...Veliki sam ljubitelj Outpost filmova...Pregledao sam oba dijela..nekako za razliku od drugih meni je drugi dio bolji i zanimljiviji...Ubrzo ce izaci treci i posljednji dio Outposta..tacan datum izlaska neznam al nadam se da ce uskoro.

TRAILER: http://www.youtube.com/watch?v=SL-ZOGhzFas

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz

Post by HorrorHR » 06 Aug 2013, 13:08

dvojku sam gledao u kinu i želio sam izaći van koliko je loša bila, tako da trojka je no-no za mene...

John_Ryder
Posts: 12142
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz

Post by John_Ryder » 12 Oct 2013, 11:45

došao za skinut dvd rip ! na imdb-u 7.5 na 49 ljudi.
Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Post by HorrorHR » 28 Oct 2013, 18:21

gledao tko?

dali su uspjeli nakon očajne dvojke još više propasti ili ?

Ghrall1
Posts: 234
Joined: 23 Oct 2011, 23:49

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Post by Ghrall1 » 29 Oct 2013, 23:05

Uspjeli su. ;) Šteta. A prvi je bio tako dobar.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Post by HorrorHR » 30 Oct 2013, 10:34

šteta, stvarno moraš biti spcijalac da upropastiš horror + nazi kombinaciju - toliko potencijala ;)

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: Outpost III: Rise of the Spetsnaz (2013)

Post by Manas » 23 Nov 2013, 17:29

Pregledao sam dugo ocekivani film... Po meni najbolji do sada... Radnja se desava u Nacistickoj Njemackoj 1942 (ako se nevaram) kada se ovaj tajni program za proizvodnju Zombi-nacista tek razvijao i pocinjao... I onda se tu nade Staljinova specijalna jedinica i krece akcija :D nesto ce mi ostati nejasno: Koliko sam procitao ovo je zadnji dio filma medutim na kraju ovog treceg dijela jedan Rus prezivljava i neke skice i dokaze o eksperimentima nosi u Sovjetski Savez, zatim u prvom i drugom dijelu filma radnja se desava u sadasnje vrijeme negdje u Poljskoj i na kraju drugog dijela cini mi se onaj momak takode ima uzorke koje nosi nekom starom nacisti... I drugi i treci dio ostavljaju mnogo prostora za nastavak da saznamo u drugom dijelu sta dalje biva sa uzorcima jer su oni opet dosli u ruke negativaca, i u trecem dijelu sta se desava sa skicama i uzorcima,sta ce rusi uraditi sa njima... Kako god ocekujem jos nastavaka jer materijala za njih ima veoma puno i izvinjavam se ako sam pisao neke gluposti :D

Nekoliko scrennova:
Image

Image

...Ruska crvena garda.. njihov komadant (lik u sredini) je posebna prica..iako ce nas njegove borilacke i ratne sposobnosti odusevit mislim da su pretjerali jer se veoma lagano nosio sa morem nacistickih vojnika a i njihove super-vojnike je olako savladavao
Image

Post Reply