"Kišni" horori

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: "Kišni" horori

Post by Michel » 15 Mar 2013, 12:06

Salvador wrote:
Michel wrote:Pola od ovih gore nisu kišni. Za mene kišni znači da je većina radnje takva, a najbolji primjer takvog filma je azijska verzija http://www.imdb.com/title/tt0308379/
Čovjek je napisao u prvom postu - kišno vrijeme, oluja, grmljavina.
Pa da, zato sam rekao kako u više od tih pola filmova nema toga kroz cijeli film.

Ima jedan horor iz 70-ih gdje je stalno kiša. Ne mogu se sjetiti kako se zove, ali znam da je njih par zatočeno u nekoj kući.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: "Kišni" horori

Post by Salvador » 15 Mar 2013, 13:07

Michel wrote:
Salvador wrote:
Michel wrote:Pola od ovih gore nisu kišni. Za mene kišni znači da je većina radnje takva, a najbolji primjer takvog filma je azijska verzija http://www.imdb.com/title/tt0308379/
Čovjek je napisao u prvom postu - kišno vrijeme, oluja, grmljavina.
Pa da, zato sam rekao kako u više od tih pola filmova nema toga kroz cijeli film.

Ima jedan horor iz 70-ih gdje je stalno kiša. Ne mogu se sjetiti kako se zove, ali znam da je njih par zatočeno u nekoj kući.
Onda bolje da nismo napisali niti jedan film jer takvi filmovi su rijetkost. Ja se ne mogu sjetiti takvog filma, a nagledao sam ih se stvarno puno.

P.S.
Napisao si jedan film i tu si stao. Da vidimo te ostale filmove u kojima dominira kiša kroz cijeli film.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: "Kišni" horori

Post by Michel » 15 Mar 2013, 13:14

Ima ih jako malo gdje je kroz većinu filma kiša. Drugo je kad se traže horori gdje ima snijega. E tu ih ima, al ovako, onak, bzvz mi je ako ima samo par scena gdje je kiša. A čuj, mogu i ja prepisati sa neta listu filmova kao što si ti napravio :D horror movies with rain. Isto kao kad si napravio ono kad je netko tražio okultne ili tako nešto. Mali milijun si ih samo napisao bez da išta kažeš, al dobro.

Inače, nedavno pogledao Old Dark House :supz: i tu ima kroz cijeli film grmljavine, kiše, blata. Možda i najviše nego u bilo kojem drugom hororu. I još k tome vrhunski horor :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: "Kišni" horori

Post by Salvador » 15 Mar 2013, 13:29

Michel wrote:Ima ih jako malo gdje je kroz većinu filma kiša. Drugo je kad se traže horori gdje ima snijega. E tu ih ima, al ovako, onak, bzvz mi je ako ima samo par scena gdje je kiša. A čuj, mogu i ja prepisati sa neta listu filmova kao što si ti napravio :D horror movies with rain. Isto kao kad si napravio ono kad je netko tražio okultne ili tako nešto. Mali milijun si ih samo napisao bez da išta kažeš, al dobro.

Inače, nedavno pogledao Old Dark House :supz: i tu ima kroz cijeli film grmljavine, kiše, blata. Možda i najviše nego u bilo kojem drugom hororu. I još k tome vrhunski horor :supz:
Prepisao ili ne, sve sam ih gledao.
Nabrojao sam brdo filmova i sad b trebao pisati nešto o njima. :facepalm:
Ali i da napišem, zar i to ne bi mogao prepisati s imdb ili neke druge stranice?
Don't bullshit.

Liječi svoju simptome ljubomore neke drugdje.

P.S.
Za svaki film ili seriju sam napisao par rijeći. ali iskreno nisam od onih koji recenziraju/analiziraju filmove kao što to ti voliš, a to ne mora značiti da taj film nisam gledao. Ima tu dosta tema o nekim horor klasicima za koje je čuo i gledao svatko pa se nisam javio u temu i nešto rekao. A koliko ne znam o filmovima, to samo možeš pitati Dragonregea. Ustvari, ja ne znam zašto se ja tebi uopće pravdam.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: "Kišni" horori

Post by Josef K » 15 Mar 2013, 15:17

Michel nisi jedini na forumu koji gleda filmove.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: "Kišni" horori

Post by Michel » 15 Mar 2013, 20:41

To nema veze s ičim, a pogotovo s ovom temom. A ti si zadnji koji bi trebao nešto prigovarati. Svako malo nekom spočitavaš kakve filmove trebaju gledati, ovaj i onaj ima loš ukus i nema pojma zato što gleda blockbustere i slični snobovski ispadi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: "Kišni" horori

Post by Josef K » 15 Mar 2013, 22:37

Ok, samo se nemoj živcirat :lol:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: "Kišni" horori

Post by HorrorHR » 15 Mar 2013, 22:42

mir momci, nastavite u topicu, sve poslije ovog se briše - ako želite zabavu, imate offtopic forum, last topic temu ili si otvorite tamo nešto za diskusije.

peace 8)

Post Reply