Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 13 Mar 2021, 18:54



''Monster Hunter'' (2020) - Recenzija #46
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by dr_gonzo » 01 Apr 2021, 07:40




​​​​​​​''Sveto Mesto'' (1990) - Recenzija #47
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 07 Apr 2021, 05:10

Impetigore (2019) - kakav gem za početak maratona. Režirao je Joko Anwar, redatelj koji režira već jako dugo filmove, ali tek se probio sa prošlim hororom 'Satan's Slaves' koji nisam gledao ali sam čuo dosta pohvala tako da će se sigurno pogledati. U ovom filmu se radi o ženi koja ima neistraženu prošlost zbog koje se vraća u to jedno selo iz kojeg je nestala kao klinka. Početak filma je fenomenalan, a kad se klupko počne odmotavati postaje sve bolje i bolje. Kao puzle, jebeno je dobro napravio misteriju taman dovoljno da te drži. Što je posebno u filmu? Atmosfera je jedna od najboljih ikad, one scene u selu po mraku nevjerojatno napravljeno, a tek prije sela ona scena u busu vrh. Gore scena ima taman neki će se žaliti da ih ima malo ali vrlo je bitno to doziranje u ovakvom filmu jer ipak nije splatter već se radi o nečem drugom. Gluma je na nivou, scenarij je dobar izvukao je najbolje što je mogao iako ima nekih nelogičnosti ali ništa previše. Jezivih scena ima, ima i nekoliko fantastičnih pamtljivih jump scareova ali jako dobrih. Ono što još treba izdvojiti je glazba je kao da gledam Argentov film i čujem gobline. Ne samo to, tu su i Argentove i Bavine boje koje daju dodatni touch filmu i odmah sam poslije filma išao pročitati jel itko spominje Bavu i Argentu. Dok u nekim recenzoijama spominju TCM utjecaj i ima ga definitvno nitko ne spominje talijane ali onda sam naišao na intervju od redatelja koji je rekao da u Indoneziji kad je bio klinac da u tom jednom kinu su bili puštani talijanski horori i da je ovaj film ljubavno pismo hororima uz koje je odrastao. Vidi se da ga je radio horor znalac.

Film će možda nekima biti dosadan ali ljudi horori se gledaju po noći, odmorni a ovaj ima sve. U zadnjih 10 godina je snimljeno dosta horora, dosta sam ih pogledao ali je jako malo njih kojima sam dao višu ocjenu od 7, a ovaj je zaslužuje. Pratim ovog redatelja. https://www.youtube.com/watch?v=f_oEuETJm_E

7.5/10

Us (2019) - ovo je od redatelja koji nam je dao jako dobri Get Out. Iako je Get Out napravio tematiku punom suptilnijom, ovaj mi se čini kao nekako nedorečen. Daleko od toga da film nije zanimljiv, ali ovo je kao epizoda Zone Sumraka. Fora je tih prvih 40-ak minuta ali kad se sve otkrije postane mi bezveznjikavo. Nije loš film ali moglo se to bolje ili je mogao ostaviti za onu svoju neuspješnu seriju novu Zona Sumraka.

5.8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 08 Apr 2021, 02:26

Sweetheart (2019) - monster horor koji kratko traje ali eye candy je radnja na prekrasnom otoku i glavna glumica je pička i pol sa prirodnim sisama i guzicom kakvu se i kim kardashian ne bi posramila. I da, svaki dan nova odjeća ko da je na modnoj pisti. Glup film iako kužim meta caku i odrastanje da bude nezavisna. Čudovište je kul kad je u mraku, ima cimalica ali kad se otkrije kako izgleda hehehe, a tek ono dvoje kad dođu iritantno. Nije dosadan, a i glavni lik nije glup glup kakvi bi bili inače u takvim hororima. Kod feminstkinja horor je jako dobro prošao i jako je hvaljen u jednom dijelu horor zajednice.

5/10

I See You (2019) - e al ovo zato pogledajte ali nemojte ništa čitati o filmu niti gledati trailer. Ovo je više čista misterija sa creepy horor ugođajem ali nije čisti horor. Čak i neka vrsta home invasiona, ali film je podijeljen u dva dijela. Prvi dio filma upoznavanje sa obitelji i nekoliko cimalica da se zapitaš što se tu događa da bi druga polovica bila totalni preokret za preokretom. Zbilja dobro napravljeno. Redatelj je isto dobro režirao da mislimo malo ovo pa malo ono. Percepcija je sve, a stvarno se dobro poigrao sa našom. Preporuka.

7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 09 Apr 2021, 03:16

Ready or Not (2019) - pa ovo je jedno vrlo ugodno iznenađenje uz koje sam se jako zabavio. Možda će ovo biti i najzabavniji horor te godine u ovom maratonu. Radi se o eliti koja vjeruje da će se im nešto loše dogoditi ako ne igraju igru skrivača koja je lovljenje plijena i ubijanje istog. Dobra atmosfera, zabavne scene, više nego solidan crni humor i cast je totalno pogođen baš imaju dobru kemiju pogotovo Andy (koliko je dugo nisam gledao u nečem) i ovaj što glumi njezinog muža. Heroina je klasičan primjer horor heroine koja tijekom filma postaje badass. I baš mi je drago sva ta sprdnja sa sotonizmom nisu išli ozbiljno i još onakav kraj :supz: kao zabava ovo ide 9/10 ali kao film ipak par ocjena manje

7/10

Haunt (2019) - s druge strane imamo ovaj film koji isto ima plijen ali je ozbiljniji. Rekao bih da je karakterizacija dvoje glavnih likova ok, ubojstva pak nisu ništa posebno ali ta kuća je fora. I negativci dobro izgledaju. Zaželio sam se slashera pa eto iznenadio sam se kad sam skužio da je slasher u pitanju. Ovo bi bio tipični predstavnik 80-ih da je u tom desetljeću nastao. Solidno i zabavno ništa više

6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 10 Apr 2021, 04:25

Evo dva horora koja mi uopće nisu sjela i ne slažem se sa kritikom. Jedan ima 98%, a drugi 93% na rottenu. Ok, rotten računa pozitivne ocjene i ako netko da 7/10 čak i 6/10 mislim pa sve to računa u postotak pozitivnih pa 98% ne znači da film ima 9/10 već možda 6.5/10 no uglavnom...

Extra Ordinary (2019) - ovaj ima 98%, ali sveukupno kad se zbroji ocjena kod kritike mu je 7.5/10 što je opet previše. Debi dvoje redatelja irska horor komedija koju bi opisao wannabe pokušaj Waht we do in Shadows koji je puno puno bolji film. Dakle sprdnja, samo što se ovdje sprdaju sa egzorcizmom i duhovima. Blesavo no niti malo smiješno. Ima jedna scena ona s autom i kad ona mala leti pa je pokupi na tu scenu sam se nasmijao, ali ostalo osim eto još glavne glumice koja je izuzetno simpa - ostalo ne valja.

5/10

Saint Maud (2019) - ovaj film je posebno pohvalio Mark Kermode za kojeg znam da je velik horor fan i stvarno zna dosta o hororima, ali ovaj put si u krivu Mark (o hey Mark)... Isto debi ali od ženskog redatelja film kratko traje (sat i 20) ali većina filma je dosada čak i meni koji volim psihološke horor drame. Gluma je dobra, ima nekoliko ok scena i kraj je jako dobar ali ostalo nisam zadovoljan. Šteta, moglo je to bolje iako sa psihološke strane to je sve u redu, ali što da radim kad nije kliknulo.

5.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 11 Apr 2021, 20:30

The Platform (2019) - španjolski hororac o platformi koja ima jako puno katova. Na svakom katu po dva čovjeka i borba za preživljavanje može krenuti. Dobra ideja, ali majketi ti španjolci useru svaki film sa svojim neprestanim filozofiranjem doslovno svaki film seru i seru. Baš iritantan narod kao da smo mi gledatelji glupi. Naživcira me to uvijek kod njih. Kužim poantu filma, na vrhu je 1% elite, a mi smo dole borimo se za ostatke tako se to može gledati. Ne daje puno odgovora što je ta platforma, tko kako gdje kada i ona diploma ali ok neka ostane visit u zraku

6.3/10

La Llorona (2019) - ovo nije američka verzija iz iste godine koja je popljuvana. Ovo je verzija iz Gvatamale i prikaz La Llorone na jedan prizemljen način, a glavni protagonist je nekakav general u mirovini koji pati od neke bolesti pa ne znamo jel mu se priviđaju stvari ili ne. Više folk orijentirana drama sa malo horora pri kraju. Ok je ništa posebno.

6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 12 Apr 2021, 04:17

Blood Quantum (2019) - kanadski zombie horor koji je jako dobar prvih pola sata, ali onda zadnjih sat vremena zaseru sa nekakvom obiteljskom dramom. Ima zasluženu ocjenu na imdb-u, ali opet bih rekao da je zabavan usprkos obiteljskim problemima. Gluma je prosječna, ali ima dosta krvi, lijepog gorea i zanimljive lokacije

5.5/10

The Lighthouse (2019) - The Witch mi je bio top horor pa sam ušao sa nekakvim očekivanjima u ovaj film jer i volim art filmove ako u dobro napravljeni. Režija je odlična, fotografija još bolja i najbitnije atmosferičan je. Ako niste kliknuli sa likovima na početku, sumnjam da ćete biti oduševljeni. Na svu sreću bio sam odmoran i kliknuo sam. Dakle, radi se o dva čuvara svjetionika koji dođu na rock kako kažu i čuvaju 4 tjedna taj svjetionik, ali sve to je ulazak u njihovo ludilo, alkoholizam i sve zašečereno sa grčkom mitologijom i folk pričama mornara kao recimo ako ubiješ galeba da će ti se nešto loše dogoditi jer galebovi u folk pričama predstavljaju duhove preminulih mornara. Mlađi lik u ovom filmu očito predstavlja Prometeja
SpoilerShow
koji na kraju vidi što je svjetionik (svijetlo koje predstavlja znanje, prosvjetljenje) te na kraju bude ubijen i pojeden od galebova (i zato što je ubio jednog)
a stariji lik predstavlja Proteja (sina od Posejdona) čak i očito to aludira na onu predzadnju scenu sa njim i krakovima. Ima tu još i Freuda, razno razne psihoanalize, ega, autoriteta. Baš film ima dosta različitih tema zbog koje je mogao patiti, ali nije. Nije too much jer je lijepo izbalansirano. Novi horor klasik je tu, sve mi se svidjelo ali atmosfera mljac. I gluma da, vrh!

8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 13 Apr 2021, 17:43

Child's Play (2019) - evo jedne ikone, imali smo ga isto prije par godina. Ovaj put je drugačije, nije duh koji ga obuzima već pokvarena tehnologija što je i aktualno pa samim time Chucky ima veću moć. Ovaj put je Mark Hamill dao glas i to je ispalo dobro iako je lutka lošijeg izgleda. Radnja a ono bezvezna iznenadio sam se kad sam vidio da Audrey Plaza glumi. Najpozitivnije što bih izdvojio su ubojstva koja su jebeno napravljena ali ostatak meh

5.5/10

The Lodge (2019) - otac, njegove nova djevojka i njegovi kćer i sin odlaze u jednu kućicu na ledeno jezero pa se počnu događati svakakve stvari. Psihološka drama horor koja kulminira na kraju sa bolesnim krajem. Rekao bih da se film bavi sa traumama i kako ne treba trigerirati ljude koji imaju traume. Riley Keough je odlično odglumila, jako dobra atmosfera ali uglavnom dosadno nije kliknulo iako zbog kraja prolaz

6/10

Harpoon (2019) - a od filma od kojeg nisam ništa očekivao dobio ugodno iznenađenje. Nije sad ovo nešto pretjerano kvalitetno ali opet dovoljno da te drži zainteresiranim. Radi se o dvoje dečkiju i jednoj curi koji odu sa malim brodom na atlanski ocean. I da, imamo i naratora zbog kojeg ima i solidne crne komedije. Film traje kratko sat i 20 ali je jako zabavan i zadnjih 20 minuta je apsolutno jebeno dobro, neočekivano i uzbudljivo, skroz me iznenadilo i samo zbog toga se isplati. Eto, ako vam se gleda jedan low budget indie hororac koji uz to kratko traje pogledajte ovaj.

6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 14 Apr 2021, 13:36

Scary Stories to Tell in the Dark (2019) - mislio sam da je ovo antologijski film ali na kraju ispadne sve povezano, likovi isto. Problem s ovim filmom je što nije brutalan već PG-13, čudovišta su čisti CGI i smeta mi to, čak i ona jeziva baba u bolnici nije mi bila toliko jeziva iako izgleda tako ali u nekom drugom mračnijem filmu to bi bilo top. Klinci ok, mala slatka ali preko glave mi je tih family horora.

5.7/10

The Mortuary Collection (2019) - e al zato je ovo tako jebeno dobro bilo. Antologijski film u maniri najboljih kao što su Creepshow ili Tales from the Crypt. Clany Brown glumi Montgomery Darka (koje ime) :prayer: on je pogrebnik koji skriva mračnu tajnu. Za prijavu za posao mu dolazi jedna djevojka po imenu Sam i tako počnu si oni pričati priče. Ona želi da čuje neke dobre priče od njega na što se on ne žali pa krene...

Segment 1 - najkraća priča smještena u 50-e, radnja na samo jednom mjestu. Totalni Lovecraft horor, poanta priče jasna a i najslabija priča čisto jer je najkraća 6/10

Segment 2: Unprotected - priča smještena u 60-e o mladiću koji je u muškom klubu najpopularniji dečko, vidimo ga po danu kako dijeli kondome curama, a pritom ih zove na zabavu koja će se održati navečer. Tako upoznaje jednu curu koja mu upadne za oči, imaju seks i preokret može krenuti. Brutalna priča na kraju nisam očekivao to, ali baš bolestan twist 7/10

Segment 3: Till Death - priča smještena u 70-e radi se o muškarcu koji se oženi ali mu žena doživi paralizu pa se sad mora brinuti o njoj još najmanje godinu dana. Tu se događa twist sa tabletama a scena u liftu mi se zauvijek urezala u pamćenje. Jezivo i originalno sa dodatnim twistom na kraju 7/10

Segment 4: The Babysitter Murders - zadnja priča je najjača. Priča koja sve povezuje na jedan uvrnut način i daje smisao ciijelom filmu. Znao sam da neka caka postoji ali to bome nisam očekivao. Teško mi je pisati bez spoilera ali klasična priča o dadilji koja čuva dijete dok su luđaci vani
SpoilerShow
na kraju ona nije dadilja već jebena zubić vila :supz: serijski ubojica koja ubija ljude i uzima im zube, a ta zubić vila je Sam brutalan preokret
izvrsna i atmosferična priča 8.7/10

Plus između svake priče imamo razgovor između njih dvoje a poslije zadnje priče se sve otkrije i tko je on ustvari ne znam što da mislim o kraju nekako mi je na pravu možda bilo too much baš se sve otkriva a opet uživao sam u filmu. Preporuka svima.

7.3/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 15 Apr 2021, 06:55

Satanic Panic (2019) - hororac u stilu 80-ih svi klišeji o sotonizmu su tu. Horor komedija a svi kakti smiješni dijelovi nisu smiješni. Kad je horor, to je dosta gnjusno ali ne možeš prestat gledat kao kad mu gura ruku kroz vrat da bi izvukla srce baš prikazano do detalja. Film prati mladu djevojku (djevica) koja odnosi pizzu u jednu ogromnu kuću u bogati kvart. Tamo nailazi na sotonistički kult koji saznaje da je djevica i zabava može početi. Niš posebno, simpa glavna glumica i to je to

4/10

Color Out of Space (2019) - o ovom filmu se jako puno pričalo te godine zbog tri razloga. Prvi je što napokon dobivamo neku Lovecraft ekranizaciju. Drugi je Nicolas Cage, a treći je povratak Richarda Stanleya, kultnog horor redatelja (Hardware, Dust Devil) koji se vratio režiranju nakon 20 godina. A fllm? Totalni mess, ali solidan mess od filma. Mislim, to je weird fiction, a ja sam sucker za sve bizarno i čudno. Likovi su glupasti, Cage je baš Cage pošteno sam se nasmijao na par scena s njim kakva karikatura od glumca ali mu paše. Dobro je prikazano što meteor radi, boje su predivne baš je jako kolorično. Ezra, onaj hippie u šumi :lol: imamo i body horora, monsteri su dobro napravljeni, u nekim dijelovima efekti nisu baš nešto ali daje šarmu ovom campy hororu. Ja se zabavio iako ima nedostataka. Richard Stanley je rekao da bi volio napraviti trilogiju Lovecraft ekranizacija, a ova je prva. Šteta je samo što je u ovom mjesecu optužen za seksualno zlostavljanje :zubifale:

6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 20 Apr 2021, 00:32

Sea Fever (2019) - monster hororac o ljudima na moru koji nailazie na nekakvu ogromnuuuu morsku meduzu koja se prilijepi za njihov brod i svako malo nekog zarazi i umiru groznom smrću. Fora prvih 45 minuta no druga polovica ne nudi ništa specijalno i do kraj je bio poprilično dosadan

5.5/10

Little Monsters (2019) - simpa film ali isto kao prethodni druga polovica zakazala to jest čim su se zombiji pojavili mislio bit će još bolje jer je prva polovica zbilja dobra sa tom komedijom i pošteno sam se nasmijao par puta, ali onda prijelaz na horor i tu neku dramu je bio traljav iako Lupita Nyong'o i taj drugi glumac nose film. Imaju kemiju, ali na kraju ispao nekakav feel good zombie film.

6/10

Brightburn (2019) - fali dosta u ovom filmu, moglo je puno više s ovim ali očito su htjeli da bude malo više prizemljeniji pa ostatak valjda čuvaju za nastavak. Uglavnom, klinac koji ima identične moći kao Superman ali postaje zao. Što je da je, mali je u nekim trenucima jeziv pogotovo koliko ozbiljno shvaća sebe kao negativca. Ubojstva su dobra, osjeti se bespomoć žrtvi stvarno da naiđeš na tako nekog moćnog i da je zao auuu

6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 20 Apr 2021, 07:13

The stand (2020) - nova verzija. I to prilično loša. Vampirko iz true blood je katastrofa za negativca. A njegov oblik je tragikomedija. Likovi loši... Skakanje s priče na priču s vremenskom razlikom. Jednostavno loša serija... Predzadnja epizoda kao final destination.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 21 Apr 2021, 08:41

Midsommar (2019) - Ari Aster nakon jako dobrog Hereditary se vraća sa još jednim filmom o kultu. Ovaj put inspiraciju vuče iz Wicker Mana i što je da je, Ari zna jako dobro srtvoriti neugodnu atmosferu koja te uvlači u sav taj svijet, a tek kako dobro gradi teror kojeg likovi proživljavaju a samim i mi gledatelji. Zna stvoriti beznađe jer znamo da nema tu happy enda. Dakle, radi se o djevojci koja nakon što doživi jednu traumu odluči sa svojim dečkom i njegovim frendovima otići u Švedsku u jednu malu zajednicu koja brije na neku vrstu paganizma. I horor koji nastupa u drugoj polovici filma je baš pravi horor i sigurno smo ga još jače doživjeli jer prva polovica je lagana i samo očekujemo nešto. I evo još jednog filma gdje je stalno sunce, a atmosferično je. TCM je još jedan primjer takvog filma. Uglavnom film mi se svidio no mislim da će mi biti još bolji na drugo gledanje ako ću ga u budućnosti pogledati.

7/10

Doctor Sleep (2019) - knjigu nisam čitao, ali sam vjerovao gospodinu Flanaganu koji je praktički s ovim hororom u zadnjoj godini prošlog desetljeća si osigurao kod mene kao najbolji horor redatelj od 2010. - 2019. godine. Ovo je jedan od onih horora koji mi se urezao pod kožu i koji ću gledati sigurno još jednom krajem godine. Traje dugo i neki će reć da ima praznog hoda, ali meni je pasalo. Danny je sada veliki, svoje isijavanje čuva i razgovara pomoću njega sa jednom klinkom koja je po svemu sudeći najjača po tom pitanju. S druge strane imamo grupu negativaca koje predvodi Rose the Hat, izvrstan novi moderni negativac i ta grupa su neka vrsta vampira ali nisu klasičan tip već se hrane sa dušom tih koji posjeduju isijavanje i žeče doći do klinke. Svaka čast Flanaganu što je uopće uspio dati homage Kubrickovom Isijavanju, a pritom biti i zaseban film jer stvarno film je drugačiji u gotovo svakom smislu od Isijavanja.

Ima jezivih scena koje iskreno nisam očekivao jer ovdje se ta mitologija širi i radnja se događa na većem prostoru, ali tipa
SpoilerShow
kada ubijaju onog malog klinca bolesno dobra scena
zamjerka može ići što nismo dovoljno upznali tu grupu osim nje i još svega par njih ali ok. Kako je rekonstruirao neke scene iz Isijavanja svakakao za pohvalu i završna borba u Overlook hotelu :supz: baš film ostavlja neki dobar ugođaj nakon što ga pogledaš. Ovo ja zovem emocionalni horor, a to je onaj do kojeg ti je stalo do likova jer imaju tu neku humanost ma općenito čak i negativci imaju višedimenzionalnost. U nekim scenema ipak malo ubrzan, ali dobro. Ja sam jako zadovoljan s ovime.

7.7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 22 Apr 2021, 19:03

Zombieland: Double Tap (2019) - jako mi je drag prvi dio, vrlo originalan i jako popularan u svoje vrijeme. Ovdje se radnja nastavlja na prvi dio s istim likovima plus nekoliko novih. Zombiji su evoluirali pa tako imamo Homer zombije (najgluplje verzije), Ninja zombije (verzije koje se pritaje u napadnu te), T-800 (verzije koje trče i koje je jako teško ubiti). Fore su solidne, gluma isto, ubijanje zombija također. Madison je bila dobar dodatak kao i onaj wannabe hipi. Ukratko, zabavno.

6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply